Co je to?
Výraz, termín, definice slova Demi-glace. Co znamená odborný pojem Demi-glace z kategorie Jídlo?

Co je to Demi-glace? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Demi-glace?

Pod exotickým znějícím názvem se skrývá silný vývar z telecího nebo hovězího masa. Charakteristické pro něj je, že postupným chladnutím zhoustne. Používá se jako základ pro omáčky, neobsahuje žádná dochucovadla nebo chemické přísady.


Co je to Demi-glace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Demi-glace. Co znamená odborný pojem Demi-glace z kategorie Jídlo?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Demi-glace? Pak se o tuto stránku podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Demi-glace je v kategorii jídlo

Klíčová slova: význam slova, lexikon, popis, slovo, slovník, heslo, názvosloví, terminus technicus, termín, Demi-glace, jídlo, informace, co znamená, přesný význam, co to je, odborný výraz, přesný výraz, synonymum


Pojem Demi-glace je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Demi-glace

Vyhledat termín Demi-glace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Demi-glace ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Demi-glace ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Demi-glace ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Demi-glace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Demi-glace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Demi-glace například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Demi-glace? resp. jaká je definice slova Demi-glace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Demi-glace, odpověď na dotaz co je to Demi-glace?. Víte např. kdo to je Anders Celsius? Znáte a víte kdo je Bolek Polívka? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je jídlo. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.