Co je to?
Odborný výraz, definice slova Demi-glace. Co znamená pojem Demi-glace z kategorie Jídlo?

Co je to Demi-glace? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Demi-glace?

Pod exotickým znějícím názvem se skrývá silný vývar z telecího nebo hovězího masa. Charakteristické pro něj je, že postupným chladnutím zhoustne. Používá se jako základ pro omáčky, neobsahuje žádná dochucovadla nebo chemické přísady.


Co je to Demi-glace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Demi-glace. Co znamená pojem Demi-glace z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Demi-glace s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Demi-glace se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, lexikon, co je to Demi-glace?, slovník, Jídlo, Jídlo, informace, pojem, přesný význam, význam pojmu, heslo, slovo, vysvětlení, definice pojmu, význam slova, definice, termín


Pojem Demi-glace je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Demi-glace zkuste tyto odkazy

Najít heslo Demi-glace ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Demi-glace na Google.cz

Zkusit najít pojem Demi-glace ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Demi-glace ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Demi-glace na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Demi-glace ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Demi-glace například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Demi-glace? resp. jaká je definice termínu Demi-glace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Demi-glace, odpověď na dotaz co je to Demi-glace?. Víte např. kdo to je Specialista HR? Znáte a víte kdo je Luboš Xaver Veselý? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Demi-glace i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.