Co je to?
Odborný výraz, definice slova Demi-glace. Co znamená pojem Demi-glace z kategorie Jídlo?

Co je to Demi-glace? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Demi-glace?

Pod exotickým znějícím názvem se skrývá silný vývar z telecího nebo hovězího masa. Charakteristické pro něj je, že postupným chladnutím zhoustne. Používá se jako základ pro omáčky, neobsahuje žádná dochucovadla nebo chemické přísady.


Co je to Demi-glace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Demi-glace. Co znamená pojem Demi-glace z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Demi-glace můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Demi-glace je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, vysvětlení, informace, popis, Demi-glace, přesný výraz, co to je, definice pojmu, wiki, Jídlo, Jídlo, význam, co je to Demi-glace?, lexikon, heslo, přesný význam, formulace


Pojem Demi-glace je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat termín Demi-glace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Demi-glace na Google.cz

Zkusit najít pojem Demi-glace ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Demi-glace na Youtube

Najít heslo Demi-glace ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Demi-glace ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Demi-glace například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Demi-glace? resp. jaký je přesný význam slova Demi-glace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Demi-glace, odpověď na dotaz co je to Demi-glace?. Víte např. kdo to je Seraf? Znáte a víte kdo je Ed Sheeran? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.