Co je to?
Odborný výraz, definice slova ESP. Co znamená pojem ESP z kategorie Zkratky?

Co je to ESP? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu ESP?

ESP je zkratka pro elektronický stabilizační systém. Ten pomáhá řidiči vozidla v krizových situacích, například při předcházení smyku nebo jeho vyrovnání. ESP je založen na zásazích do řízení. Pokud systém zjistí nestabilitu u jízdních vlastností vozidla, aktivuje se ESP. Použitím brzdných zásahů, ABS a protiskluzových systémů je vozidlo stabilizováno.
Systém ESP výrazně zvyšuje bezpečnost, protože vyhodnocuje jízdní stabilitu rychleji než řidič a dokáže okamžitě zasáhnout.


Co je to ESP? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova ESP. Co znamená pojem ESP z kategorie Zkratky?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu ESP sdílejte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín ESP je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: slovo, lexikon, význam slova, wiki, přesný význam, definice pojmu, definice, přesný výraz, synonymum, ESP, odborný výraz, co to je, terminologie, Zkratky, formulace, heslo, pojem, význam


Pojem ESP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu ESP dozvíte následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Elektronický stabilizační program, označovaný zkratkou ESP z anglického Electronic Stability Program, je rozšíření funkce systémů ABS a ASR. Program pomáhá stabilizovat automobil pomocí přibrzdění některého z kol a omezením výkonu motoru (tedy snížením kroutícího momentu) například při rychlém průjezdu zatáčkou.

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít slovo ESP ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ESP ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo ESP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz ESP ve Wikizdrojích

Hledat výraz ESP ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo ESP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo ESP například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená ESP? resp. jaký je význam slova ESP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ESP, odpověď na dotaz co je to ESP?. Víte např. kdo to je Uma Thurman? Znáte a víte kdo je Metrosexuál? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu ESP i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?