Co je to?
Odborný výraz, definice slova ESP. Co znamená pojem ESP z kategorie Zkratky?

Co je to ESP? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu ESP?

ESP je zkratka pro elektronický stabilizační systém. Ten pomáhá řidiči vozidla v krizových situacích, například při předcházení smyku nebo jeho vyrovnání. ESP je založen na zásazích do řízení. Pokud systém zjistí nestabilitu u jízdních vlastností vozidla, aktivuje se ESP. Použitím brzdných zásahů, ABS a protiskluzových systémů je vozidlo stabilizováno.
Systém ESP výrazně zvyšuje bezpečnost, protože vyhodnocuje jízdní stabilitu rychleji než řidič a dokáže okamžitě zasáhnout.


Co je to ESP? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova ESP. Co znamená pojem ESP z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova ESP můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo ESP je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: ESP, co to je, přesný význam, význam slova, co je to ESP?, lexikon, informace, wiki, odborný výraz, definice pojmu, definice, přesný výraz, slovník, význam pojmu, význam, formulace, odborné názvosloví, terminus technicus


Pojem ESP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu ESP můžete dozvědět následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Elektronický stabilizační program, označovaný zkratkou ESP z anglického Electronic Stability Program, je rozšíření funkce systémů ABS a ASR. Program pomáhá stabilizovat automobil pomocí přibrzdění některého z kol a omezením výkonu motoru (tedy snížením kroutícího momentu) například při rychlém průjezdu zatáčkou.

Další informační zdroje o slovu ESP

Najít pojem ESP ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ESP ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz ESP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ESP ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem ESP na Youtube

Najít termín ESP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo ESP například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova ESP? resp. jaký je význam slova ESP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ESP, odpověď na dotaz co je to ESP?. Víte např. kdo to je David Beran? Znáte a víte kdo je Metrosexuál? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Zkratky). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?