Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo ESP. Co znamená pojem ESP z kategorie Zkratky?

Co to je ESP? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu ESP?

ESP je zkratka pro elektronický stabilizační systém. Ten pomáhá řidiči vozidla v krizových situacích, například při předcházení smyku nebo jeho vyrovnání. ESP je založen na zásazích do řízení. Pokud systém zjistí nestabilitu u jízdních vlastností vozidla, aktivuje se ESP. Použitím brzdných zásahů, ABS a protiskluzových systémů je vozidlo stabilizováno.
Systém ESP výrazně zvyšuje bezpečnost, protože vyhodnocuje jízdní stabilitu rychleji než řidič a dokáže okamžitě zasáhnout.


Co je to ESP? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo ESP. Co znamená pojem ESP z kategorie Zkratky?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín ESP se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: slovo, přesný výraz, zkratky, synonymum, vysvětlení, lexikon, terminus technicus, definice pojmu, názvosloví, popis, význam slova, terminologie, pojem, zkratky, definice, význam, heslo, formulace


Pojem ESP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co označuje termín ESP? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Elektronický stabilizační program, označovaný zkratkou ESP z anglického Electronic Stability Program, je rozšíření funkce systémů ABS a ASR. Program pomáhá stabilizovat automobil pomocí přibrzdění některého z kol a omezením výkonu motoru (tedy snížením kroutícího momentu) například při rychlém průjezdu zatáčkou.

Hledejte v dalších zdrojích

Najít výraz ESP ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ESP ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem ESP na Youtube

Hledat termín ESP ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem ESP ve vyhledávači Yandex

Najít heslo ESP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo ESP například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená ESP? resp. co se vlastně skrývá pod slovem ESP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ESP, odpověď na dotaz co je to ESP?. Víte např. kdo to je Vývojář? Znáte a víte kdo je Metrosexuál? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zkratky Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?