Co je to?
Výraz, termín, definice slova ESP. Co znamená odborný pojem ESP z kategorie Zkratky?

Co je to ESP? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu ESP?

ESP je zkratka pro elektronický stabilizační systém. Ten pomáhá řidiči vozidla v krizových situacích, například při předcházení smyku nebo jeho vyrovnání. ESP je založen na zásazích do řízení. Pokud systém zjistí nestabilitu u jízdních vlastností vozidla, aktivuje se ESP. Použitím brzdných zásahů, ABS a protiskluzových systémů je vozidlo stabilizováno.
Systém ESP výrazně zvyšuje bezpečnost, protože vyhodnocuje jízdní stabilitu rychleji než řidič a dokáže okamžitě zasáhnout.


Co je to ESP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ESP. Co znamená odborný pojem ESP z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem ESP s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo ESP je v kategorii zkratky

Klíčová slova: zkratky, synonymum, vysvětlení, význam pojmu, ESP, co znamená, přesný výraz, odborný výraz, heslo, přesný význam, informace, zkratky, názvosloví, termín, slovo, terminus technicus, definice pojmu, formulace


Pojem ESP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu ESP?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Elektronický stabilizační program, označovaný zkratkou ESP z anglického Electronic Stability Program, je rozšíření funkce systémů ABS a ASR. Program pomáhá stabilizovat automobil pomocí přibrzdění některého z kol a omezením výkonu motoru (tedy snížením kroutícího momentu) například při rychlém průjezdu zatáčkou.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat heslo ESP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín ESP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín ESP na Google.cz

Najít heslo ESP ve Wikislovníku

Hledat termín ESP ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem ESP na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo ESP například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Teď už znáte odpověď na otázku co to je ESP? resp. co znamená výraz ESP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ESP, odpověď na dotaz co je to ESP?. Víte např. kdo to je Zrůda? Znáte a víte kdo je Metrosexuál? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zkratky. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?