Co je to?
Definice výrazu PPL. Co znamená odborný pojem PPL z kategorie Zkratky?

Co to je PPL? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova PPL?

PPL (Professional Parcel Logistic) je přepravní společnost, která se zabývá přepravou vnitrostátních i mezinárodních zásilek - balíků. Jedná se o původní českou firmu, která vznikla v roce 1995.


Co je to PPL? Význam slova, termín, Definice výrazu PPL. Co znamená odborný pojem PPL z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova PPL sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz PPL patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: heslo, wiki, Zkratky, lexikon, Zkratky, odborné názvosloví, slovník, terminologie, definice, termín, informace, význam, vysvětlení, odborný výraz, definice pojmu, přesný výraz, popis, co znamená


Pojem PPL je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu PPL dozvíte následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

PPL CZ s.r.o. (zkráceně PPL, též PPL Professional Parcel Logistic) je původně česká firma zabývající se expresní balíkovou a kurýrní přepravou, dále přepravou palet firem a jednotlivců. Vznikla v roce 1995 jako svazek sedmi regionálních dopravců. V roce 2004 došlo k restrukturalizaci, tím vznikla jedna velká firma s odštěpnými závody. O dva roky později jeden ze zakladatelů koupil podíly spoluvlastníků a prodal firmu německé společnosti DHL, divizi Deutsche Post.

Více informací o pojmu PPL lze najít v následujících zdrojích

Najít heslo PPL ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem PPL na Youtube

Vyhledat pojem PPL ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo PPL na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem PPL ve Wikimedia Commons

Hledat termín PPL ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo PPL například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo PPL? resp. co znamená výraz PPL? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu PPL, odpověď na dotaz co je to PPL?. Víte např. kdo to je Jiří Rusnok? Znáte a víte kdo je Shakira? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu PPL v jiné sekci než Zkratky. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.