Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gesce. Co znamená odborný pojem Gesce z kategorie Právo?

Co je to Gesce? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Gesce

Gesce je pověření pro výkon určité funkce, pravomoci nebo činnosti, má přesně vymezenou oblast a rozsah. Gescí je pověřen gestor, nese i odpovědnost za jejich vykonání. Může se jednat o gesci v jednání vnitrozemském nebo mezistátním.
Při sjednávání mezinárodních smluv je gesce především odpovědnost za přípravu a poté i průběh procesu projednání návrhu samotné smlouvy.


Co je to Gesce? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gesce. Co znamená odborný pojem Gesce z kategorie Právo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Gesce je v kategorii právo

Klíčová slova: lexikon, přesný význam, terminus technicus, význam, slovo, popis, význam pojmu, vysvětlení, co to je, co znamená, synonymum, informace, termín, přesný výraz, formulace, odborné názvosloví, názvosloví, definice


Pojem Gesce je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem Gesce ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Gesce ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Gesce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Gesce ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Gesce ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Gesce ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Gesce například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Teď už víte co znamená slovo Gesce? resp. jaká je definice termínu Gesce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gesce, odpověď na dotaz co je to Gesce?. Víte např. kdo to je Klára Cibulková? Znáte a víte kdo je Heinrich Hertz? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Gesce hledat i v jiných kategoriích (než právo) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.