Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gesce. Co znamená odborný pojem Gesce z kategorie Právo?

Co je to Gesce? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Gesce?

Gesce je pověření pro výkon určité funkce, pravomoci nebo činnosti, má přesně vymezenou oblast a rozsah. Gescí je pověřen gestor, nese i odpovědnost za jejich vykonání. Může se jednat o gesci v jednání vnitrozemském nebo mezistátním.
Při sjednávání mezinárodních smluv je gesce především odpovědnost za přípravu a poté i průběh procesu projednání návrhu samotné smlouvy.


Co je to Gesce? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gesce. Co znamená odborný pojem Gesce z kategorie Právo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Gesce? Pak se o ní podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Gesce patří do sekce Právo

Klíčová slova: wiki, slovník, vysvětlení, názvosloví, formulace, synonymum, popis, definice pojmu, odborný výraz, definice, význam pojmu, co znamená, terminus technicus, přesný výraz, co je to Gesce?, termín, lexikon, terminologie


Pojem Gesce je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít pojem Gesce ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Gesce ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gesce ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Gesce na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Gesce ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Gesce ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gesce například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Gesce? resp. jaká je definice slova Gesce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gesce, odpověď na dotaz co je to Gesce?. Víte např. kdo to je Roman Šebrle? Znáte a víte kdo je Swarovski? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Právo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.