Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gesce. Co znamená odborný pojem Gesce z kategorie Právo?

Co je to Gesce? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Gesce?

Gesce je pověření pro výkon určité funkce, pravomoci nebo činnosti, má přesně vymezenou oblast a rozsah. Gescí je pověřen gestor, nese i odpovědnost za jejich vykonání. Může se jednat o gesci v jednání vnitrozemském nebo mezistátním.
Při sjednávání mezinárodních smluv je gesce především odpovědnost za přípravu a poté i průběh procesu projednání návrhu samotné smlouvy.


Co je to Gesce? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gesce. Co znamená odborný pojem Gesce z kategorie Právo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Gesce? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Gesce se nachází v kategorii Právo

Klíčová slova: terminus technicus, informace, popis, termín, význam slova, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, názvosloví, wiki, význam, definice pojmu, Gesce, vysvětlení, Právo, heslo, přesný význam, synonymum


Pojem Gesce je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Gesce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Gesce ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Gesce ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Gesce ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gesce ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Gesce ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Gesce například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Gesce? resp. jaký je přesný význam slova Gesce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gesce, odpověď na dotaz co je to Gesce?. Víte např. kdo to je Gigant? Znáte a víte kdo je Marie Pojkarová? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Právo Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.