Co je to?
Definice výrazu Klipart. Co znamená odborný pojem Klipart z kategorie Počítače?

Co to je Klipart? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Klipart

Klipart je jednoduchý, kreslený, ilustrační obrázek, který je obvykle v elektronické podobě. Kliparty se používají v nejrůznějších médiích a dokumentech, jako jsou školní práce (seminární, laboratorní práce, referáty, diplomové práce), elektronická blahopřání, pozvánky, novinové a časopisové články, návody, knihy, webové stránky apod. Kliparty jsou obvykle vytvářené pomocí vektorové grafiky, proto lze jejich rozměry libovolně měnit beze ztráty kvality.
Kliparty bývají součástí aplikací (například MS Office), nebo je lze stáhnout z internetových knihoven (fotobank). Použití obrázků může být zpoplatněno a omezeno licencí (některé lze využít například jen v nekomerčních projektech).
Doporučujeme: Kliparty zdarma ke stažení - kolekce 5000 vektorových obrázků zdarma ke stažení a k libovolnému užití.


Co je to Klipart? Význam slova, termín, Definice výrazu Klipart. Co znamená odborný pojem Klipart z kategorie Počítače?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Klipart? Potom se o definici podělte se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Klipart se nachází v kategorii počítače

Klíčová slova: terminus technicus, slovo, význam pojmu, co to je, vysvětlení, Klipart, informace, co je to Klipart?, význam slova, definice, pojem, definice pojmu, význam, odborné názvosloví, termín, odborný výraz, popis, formulace


Pojem Klipart je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít termín Klipart ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Klipart na Google.cz

Hledat videa s názvem Klipart na Youtube

Najít výraz Klipart ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Klipart ve Wikipedii

Vyhledat pojem Klipart ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Klipart například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Teď už víte co znamená slovo Klipart? resp. co přesně označuje termín Klipart? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klipart, odpověď na dotaz co je to Klipart?. Víte např. kdo to je Sapiosexuál? Znáte a víte kdo je Správce majetku? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie počítače. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.