Co je to?
Odborný výraz, definice slova Klipart. Co znamená pojem Klipart z kategorie Počítače?

Co je to Klipart? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Klipart

Klipart je jednoduchý, kreslený, ilustrační obrázek, který je obvykle v elektronické podobě. Kliparty se používají v nejrůznějších médiích a dokumentech, jako jsou školní práce (seminární, laboratorní práce, referáty, diplomové práce), elektronická blahopřání, pozvánky, novinové a časopisové články, návody, knihy, webové stránky apod. Kliparty jsou obvykle vytvářené pomocí vektorové grafiky, proto lze jejich rozměry libovolně měnit beze ztráty kvality.
Kliparty bývají součástí aplikací (například MS Office), nebo je lze stáhnout z internetových knihoven (fotobank). Použití obrázků může být zpoplatněno a omezeno licencí (některé lze využít například jen v nekomerčních projektech).
Doporučujeme: Kliparty zdarma ke stažení - kolekce 5000 vektorových obrázků zdarma ke stažení a k libovolnému užití.


Co je to Klipart? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Klipart. Co znamená pojem Klipart z kategorie Počítače?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Klipart? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Klipart je v kategorii Počítače

Klíčová slova: pojem, přesný význam, přesný výraz, odborný výraz, odborné názvosloví, formulace, definice pojmu, Klipart, heslo, co je to Klipart?, význam slova, co to je, slovo, význam pojmu, vysvětlení, Počítače, informace, wiki


Pojem Klipart je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít pojem Klipart ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Klipart ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Klipart ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Klipart na Google.cz

Zkusit najít slovo Klipart ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Klipart ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Klipart například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Klipart? resp. jaká je definice slova Klipart? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klipart, odpověď na dotaz co je to Klipart?. Víte např. kdo to je Jindřich Šídlo? Znáte a víte kdo je Luděk Niedermayer? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Počítače). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.