Co je to?
Definice odborného termínu, slova Klipart. Co znamená pojem Klipart z kategorie Počítače?

Co je Klipart?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Klipart

Klipart je jednoduchý, kreslený, ilustrační obrázek, který je obvykle v elektronické podobě. Kliparty se používají v nejrůznějších médiích a dokumentech, jako jsou školní práce (seminární, laboratorní práce, referáty, diplomové práce), elektronická blahopřání, pozvánky, novinové a časopisové články, návody, knihy, webové stránky apod. Kliparty jsou obvykle vytvářené pomocí vektorové grafiky, proto lze jejich rozměry libovolně měnit beze ztráty kvality.
Kliparty bývají součástí aplikací (například MS Office), nebo je lze stáhnout z internetových knihoven (fotobank). Použití obrázků může být zpoplatněno a omezeno licencí (některé lze využít například jen v nekomerčních projektech).
Doporučujeme: Kliparty zdarma ke stažení - kolekce 5000 vektorových obrázků zdarma ke stažení a k libovolnému užití.


Co je to Klipart? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Klipart. Co znamená pojem Klipart z kategorie Počítače?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Klipart? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Klipart patří do sekce počítače

Klíčová slova: vysvětlení, terminologie, heslo, odborné názvosloví, termín, co je to Klipart?, definice pojmu, wiki, význam slova, přesný výraz, co znamená, počítače, počítače, lexikon, odborný výraz, přesný význam, Klipart, význam pojmu


Pojem Klipart je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít pojem Klipart ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Klipart ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Klipart ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Klipart ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Klipart ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klipart ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Klipart například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Teďka už zajisté víte jaký je význam slova Klipart? resp. co vlastně znamená slovo Klipart? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klipart, odpověď na dotaz co je to Klipart?. Víte např. kdo to je Jana Stryková? Znáte a víte kdo je Tester? Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie počítače. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie počítače, laptop, klipart, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.