Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Klipart. Co znamená pojem Klipart z kategorie Počítače?

Co to je Klipart? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Klipart

Klipart je jednoduchý, kreslený, ilustrační obrázek, který je obvykle v elektronické podobě. Kliparty se používají v nejrůznějších médiích a dokumentech, jako jsou školní práce (seminární, laboratorní práce, referáty, diplomové práce), elektronická blahopřání, pozvánky, novinové a časopisové články, návody, knihy, webové stránky apod. Kliparty jsou obvykle vytvářené pomocí vektorové grafiky, proto lze jejich rozměry libovolně měnit beze ztráty kvality.
Kliparty bývají součástí aplikací (například MS Office), nebo je lze stáhnout z internetových knihoven (fotobank). Použití obrázků může být zpoplatněno a omezeno licencí (některé lze využít například jen v nekomerčních projektech).
Doporučujeme: Kliparty zdarma ke stažení - kolekce 5000 vektorových obrázků zdarma ke stažení a k libovolnému užití.


Co je to Klipart? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Klipart. Co znamená pojem Klipart z kategorie Počítače?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Klipart se nachází v sekci počítače

Klíčová slova: význam, co znamená, formulace, slovník, slovo, co to je, terminus technicus, terminologie, definice pojmu, informace, význam slova, význam pojmu, co je to Klipart?, popis, počítače, heslo, počítače, synonymum


Pojem Klipart je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klipart ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Klipart ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Klipart na Youtube

Hledat heslo Klipart ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Klipart ve Wikipedii

Hledat výraz Klipart ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Klipart například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Klipart? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Klipart? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klipart, odpověď na dotaz co je to Klipart?. Víte např. kdo to je Kurva? Znáte a víte kdo je Bohumil Hrabal? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než počítače). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.