Co je to?
Odborný výraz, definice slova Klipart. Co znamená pojem Klipart z kategorie Počítače?

Co je to Klipart? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Klipart?

Klipart je jednoduchý, kreslený, ilustrační obrázek, který je obvykle v elektronické podobě. Kliparty se používají v nejrůznějších médiích a dokumentech, jako jsou školní práce (seminární, laboratorní práce, referáty, diplomové práce), elektronická blahopřání, pozvánky, novinové a časopisové články, návody, knihy, webové stránky apod. Kliparty jsou obvykle vytvářené pomocí vektorové grafiky, proto lze jejich rozměry libovolně měnit beze ztráty kvality.
Kliparty bývají součástí aplikací (například MS Office), nebo je lze stáhnout z internetových knihoven (fotobank). Použití obrázků může být zpoplatněno a omezeno licencí (některé lze využít například jen v nekomerčních projektech).
Doporučujeme: Kliparty zdarma ke stažení - kolekce 2000 vektorových obrázků zdarma ke stažení a k libovolnému užití.


Co je to Klipart? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Klipart. Co znamená pojem Klipart z kategorie Počítače?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Klipart? Pak se o ní podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Klipart patří do sekce Počítače

Klíčová slova: informace, co znamená, vysvětlení, terminologie, heslo, pojem, přesný výraz, synonymum, termín, odborné názvosloví, význam pojmu, názvosloví, definice pojmu, lexikon, slovo, odborný výraz, formulace, význam slova


Pojem Klipart je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Klipart ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klipart ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Klipart ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Klipart na Google.cz

Zkusit najít termín Klipart ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Klipart ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Klipart například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Klipart? resp. co znamená výraz Klipart? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klipart, odpověď na dotaz co je to Klipart?. Víte např. kdo to je Robert Fisk? Znáte a víte kdo je Sylvester Stallone? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Počítače U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.