Co je to?
Výraz, termín, definice slova Klipart. Co znamená odborný pojem Klipart z kategorie Počítače?

Co je to Klipart? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Klipart

Klipart je jednoduchý, kreslený, ilustrační obrázek, který je obvykle v elektronické podobě. Kliparty se používají v nejrůznějších médiích a dokumentech, jako jsou školní práce (seminární, laboratorní práce, referáty, diplomové práce), elektronická blahopřání, pozvánky, novinové a časopisové články, návody, knihy, webové stránky apod. Kliparty jsou obvykle vytvářené pomocí vektorové grafiky, proto lze jejich rozměry libovolně měnit beze ztráty kvality.
Kliparty bývají součástí aplikací (například MS Office), nebo je lze stáhnout z internetových knihoven (fotobank). Použití obrázků může být zpoplatněno a omezeno licencí (některé lze využít například jen v nekomerčních projektech).
Doporučujeme: Kliparty zdarma ke stažení - kolekce 5000 vektorových obrázků zdarma ke stažení a k libovolnému užití.


Co je to Klipart? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Klipart. Co znamená odborný pojem Klipart z kategorie Počítače?

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Klipart s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Klipart je v kategorii počítače

Klíčová slova: přesný význam, lexikon, co je to Klipart?, definice pojmu, význam slova, formulace, synonymum, počítače, vysvětlení, význam, popis, terminologie, pojem, co znamená, přesný výraz, definice, termín, informace


Pojem Klipart je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Klipart v následujících zdrojích

Najít výraz Klipart ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Klipart ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Klipart ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Klipart na Google.cz

Vyhledat heslo Klipart ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Klipart ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Klipart například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Klipart? resp. co znamená výraz Klipart? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klipart, odpověď na dotaz co je to Klipart?. Víte např. kdo to je Hokynář? Znáte a víte kdo je Leoš Stránský? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než počítače). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.