Co je to?
Odborný výraz, definice slova Klipart. Co znamená pojem Klipart z kategorie Počítače?

Co je to Klipart? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Klipart?

Klipart je jednoduchý, kreslený, ilustrační obrázek, který je obvykle v elektronické podobě. Kliparty se používají v nejrůznějších médiích a dokumentech, jako jsou školní práce (seminární, laboratorní práce, referáty, diplomové práce), elektronická blahopřání, pozvánky, novinové a časopisové články, návody, knihy, webové stránky apod. Kliparty jsou obvykle vytvářené pomocí vektorové grafiky, proto lze jejich rozměry libovolně měnit beze ztráty kvality.
Kliparty bývají součástí aplikací (například MS Office), nebo je lze stáhnout z internetových knihoven (fotobank). Použití obrázků může být zpoplatněno a omezeno licencí (některé lze využít například jen v nekomerčních projektech).
Doporučujeme: Kliparty zdarma ke stažení - kolekce 2000 vektorových obrázků zdarma ke stažení a k libovolnému užití.


Co je to Klipart? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Klipart. Co znamená pojem Klipart z kategorie Počítače?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Klipart se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: co znamená, význam, Klipart, význam pojmu, Počítače, definice pojmu, lexikon, přesný výraz, odborné názvosloví, synonymum, vysvětlení, informace, wiki, přesný význam, význam slova, slovo, heslo, definice


Pojem Klipart je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Klipart lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Klipart ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Klipart ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Klipart ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Klipart ve Wikipedii

Najít slovo Klipart na Google.cz

Hledat slovo Klipart ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Klipart například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Klipart? resp. co je to Klipart? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klipart, odpověď na dotaz co je to Klipart?. Víte např. kdo to je Marie Terezie? Znáte a víte kdo je Předák? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Klipart hledat i v jiných kategoriích (než Počítače) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.