Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Udržitelný rozvoj. Co znamená pojem Udržitelný rozvoj z kategorie Příroda?

Co to je Udržitelný rozvoj? Význam slova

Co znamená termín Udržitelný rozvoj? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Udržitelný rozvoj je jednou z možností vývoje společnosti, založený na vyrovnání ekonomického a společenského pokroku s šetrným přístupem k životnímu prostředí. Udržitelný rozvoj se snaží dosáhnout pokroku tak, aby se zachovalo životní prostředí v co nejméně narušeném stavu, aby se z něj mohly radovat i budoucí generace.
Jde o přežití člověka v co nejpříznivějších podmínkách i prostředí, o harmonii člověka i přírody.


Co je to Udržitelný rozvoj? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Udržitelný rozvoj. Co znamená pojem Udržitelný rozvoj z kategorie Příroda?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Udržitelný rozvoj sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Udržitelný rozvoj patří do sekce Příroda

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, co znamená, popis, přesný význam, Příroda, názvosloví, terminus technicus, slovník, definice pojmu, přesný výraz, význam, odborné názvosloví, Příroda, formulace, odborný výraz, wiki, terminologie


Pojem Udržitelný rozvoj je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat slovo Udržitelný rozvoj ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Udržitelný rozvoj na Youtube

Najít termín Udržitelný rozvoj ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Udržitelný rozvoj ve Wikislovníku

Najít heslo Udržitelný rozvoj ve Wikipedii

Hledat heslo Udržitelný rozvoj ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Udržitelný rozvoj například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Udržitelný rozvoj? resp. co to je Udržitelný rozvoj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Udržitelný rozvoj, odpověď na dotaz co je to Udržitelný rozvoj?. Víte např. kdo to je Státní pojištěnec? Znáte a víte kdo je Soudkyně Barbara? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Příroda. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.