Co je to?
Definice výrazu, termínu Aretace. Co znamená odborný pojem Aretace z kategorie Technika?

Co je to Aretace? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Aretace

Aretace je pojem se dvěma podobnými významy. Základní význam je mechanické zajištění stroje nebo přístroje tak, aby nedocházelo k nechtěným pohybům. Může se však jednat i o část zařízení, kterou se samotná aretace provádí.
Aretací jsou často vybavena měřicí zařízení, jejichž citlivé části právě tato součást ochraňuje v období, kdy se přístroj nepoužívá, nebo při jeho transportu. Může se jednat například o kompas, galvanometr, váhy a jiná zařízení.


Co je to Aretace? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Aretace. Co znamená odborný pojem Aretace z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Aretace s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Aretace je v kategorii Technika

Klíčová slova: definice pojmu, terminus technicus, přesný význam, slovník, formulace, termín, pojem, lexikon, definice, názvosloví, odborný výraz, co je to Aretace?, Aretace, odborné názvosloví, přesný výraz, význam pojmu, synonymum, wiki


Pojem Aretace je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Aretace na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aretace ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Aretace na Google.cz

Najít slovo Aretace ve Wikislovníku

Najít výraz Aretace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aretace ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Aretace například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Aretace? resp. co vlastně znamená slovo Aretace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aretace, odpověď na dotaz co je to Aretace?. Víte např. kdo to je Karel Černoch? Znáte a víte kdo je Ošetřovatel? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Technika. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.