Co je to?
Výraz, termín, definice slova Aretace. Co znamená odborný pojem Aretace z kategorie Technika?

Co je to Aretace? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Aretace?

Aretace je pojem se dvěma podobnými významy. Základní význam je mechanické zajištění stroje nebo přístroje tak, aby nedocházelo k nechtěným pohybům. Může se však jednat i o část zařízení, kterou se samotná aretace provádí.
Aretací jsou často vybavena měřicí zařízení, jejichž citlivé části právě tato součást ochraňuje v období, kdy se přístroj nepoužívá, nebo při jeho transportu. Může se jednat například o kompas, galvanometr, váhy a jiná zařízení.


Co je to Aretace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Aretace. Co znamená odborný pojem Aretace z kategorie Technika?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Aretace? se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Aretace je v sekci technika

Klíčová slova: co to je, názvosloví, Aretace, odborný výraz, definice, technika, význam pojmu, pojem, popis, wiki, co je to Aretace?, odborné názvosloví, co znamená, informace, přesný výraz, formulace, slovo, synonymum


Pojem Aretace je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Aretace na Youtube

Zkusit najít slovo Aretace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Aretace ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Aretace ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aretace ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Aretace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Aretace například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní už nejspíš víte co to je Aretace? resp. co znamená Aretace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aretace, odpověď na dotaz co je to Aretace?. Víte např. kdo to je Vypatlanec? Znáte a víte kdo je Futurolog? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než technika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.