Co je to?
Výraz, termín, definice slova Aretace. Co znamená odborný pojem Aretace z kategorie Technika?

Co je to Aretace? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Aretace?

Aretace je pojem se dvěma podobnými významy. Základní význam je mechanické zajištění stroje nebo přístroje tak, aby nedocházelo k nechtěným pohybům. Může se však jednat i o část zařízení, kterou se samotná aretace provádí.
Aretací jsou často vybavena měřicí zařízení, jejichž citlivé části právě tato součást ochraňuje v období, kdy se přístroj nepoužívá, nebo při jeho transportu. Může se jednat například o kompas, galvanometr, váhy a jiná zařízení.


Co je to Aretace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Aretace. Co znamená odborný pojem Aretace z kategorie Technika?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Aretace? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Aretace je v kategorii technika

Klíčová slova: definice, význam, odborný výraz, wiki, terminologie, Aretace, technika, co je to Aretace?, technika, vysvětlení, přesný výraz, heslo, formulace, pojem, odborné názvosloví, přesný význam, co to je, slovo


Pojem Aretace je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít slovo Aretace ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Aretace na Google.cz

Vyhledat heslo Aretace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aretace ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Aretace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Aretace ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Aretace například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Aretace? resp. jaká je definice termínu Aretace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aretace, odpověď na dotaz co je to Aretace?. Víte např. kdo to je Druid? Znáte a víte kdo je Venerolog? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než technika). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.