Co je to?
Definice výrazu, termínu Aretace. Co znamená odborný pojem Aretace z kategorie Technika?

Co je to Aretace? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Aretace

Aretace je pojem se dvěma podobnými významy. Základní význam je mechanické zajištění stroje nebo přístroje tak, aby nedocházelo k nechtěným pohybům. Může se však jednat i o část zařízení, kterou se samotná aretace provádí.
Aretací jsou často vybavena měřicí zařízení, jejichž citlivé části právě tato součást ochraňuje v období, kdy se přístroj nepoužívá, nebo při jeho transportu. Může se jednat například o kompas, galvanometr, váhy a jiná zařízení.


Co je to Aretace? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Aretace. Co znamená odborný pojem Aretace z kategorie Technika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Aretace? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Aretace je v kategorii Technika

Klíčová slova: terminologie, definice pojmu, wiki, význam slova, heslo, pojem, co znamená, termín, lexikon, odborné názvosloví, význam, formulace, Technika, názvosloví, slovo, terminus technicus, přesný význam, význam pojmu


Pojem Aretace je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat pojem Aretace ve Wikipedii

Zkusit najít termín Aretace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Aretace ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Aretace ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Aretace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Aretace na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Aretace například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Aretace? resp. co je to Aretace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aretace, odpověď na dotaz co je to Aretace?. Víte např. kdo to je Mystik? Znáte a víte kdo je Andělíčkářka? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Technika. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.