Co je to?
Odborný výraz, definice slova Aretace. Co znamená pojem Aretace z kategorie Technika?

Co je Aretace? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Aretace?

Aretace je pojem se dvěma podobnými významy. Základní význam je mechanické zajištění stroje nebo přístroje tak, aby nedocházelo k nechtěným pohybům. Může se však jednat i o část zařízení, kterou se samotná aretace provádí.
Aretací jsou často vybavena měřicí zařízení, jejichž citlivé části právě tato součást ochraňuje v období, kdy se přístroj nepoužívá, nebo při jeho transportu. Může se jednat například o kompas, galvanometr, váhy a jiná zařízení.


Co je to Aretace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Aretace. Co znamená pojem Aretace z kategorie Technika?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Aretace se nachází v sekci technika

Klíčová slova: definice, technika, slovník, heslo, pojem, definice pojmu, terminus technicus, synonymum, termín, co to je, odborný výraz, terminologie, přesný význam, názvosloví, odborné názvosloví, technika, wiki, význam pojmu


Pojem Aretace je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Aretace na Youtube

Hledat pojem Aretace ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Aretace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Aretace ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Aretace ve Wikipedii

Zkusit najít termín Aretace ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Aretace například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Nyní už nejspíš víte co to je Aretace? resp. jaký je význam pojmu Aretace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aretace, odpověď na dotaz co je to Aretace?. Víte např. kdo to je Annie Lennox? Znáte a víte kdo je Etymolog? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Aretace i v jiné kategorii než je sekce technika. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.