Co je to?
Definice výrazu DND. Co znamená odborný pojem DND z kategorie Zkratky?

Co to je DND? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu DND?

DND je zkratka z anglických slov Do Not Disturb, v překladu znamená nerušte. Tato zkratka je často využívána IT uživateli pro označení statusu.
Jejím použitím dávají uživatelé najevo, že jsou sice online, ale nemají čas k tomu, aby se věnovali online konverzaci nebo odpovídali na otázky ostatních uživatelů.


Co je to DND? Význam slova, termín, Definice výrazu DND. Co znamená odborný pojem DND z kategorie Zkratky?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to DND? s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín DND je v sekci Zkratky

Klíčová slova: přesný výraz, definice, co je to DND?, Zkratky, formulace, slovo, co to je, odborný výraz, Zkratky, význam pojmu, synonymum, vysvětlení, termín, význam, co znamená, heslo, odborné názvosloví, terminus technicus


Pojem DND je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo DND ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo DND ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo DND ve Wikipedii

Najít výraz DND na Google.cz

Zkusit najít slovo DND ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem DND na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo DND například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená DND? resp. jaká je definice slova DND? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DND, odpověď na dotaz co je to DND?. Víte např. kdo to je Masér? Znáte a víte kdo je Obchodní cestující? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.