Co je to?
Definice výrazu DND. Co znamená odborný pojem DND z kategorie Zkratky?

Co to je DND? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu DND?

DND je zkratka z anglických slov Do Not Disturb, v překladu znamená nerušte. Tato zkratka je často využívána IT uživateli pro označení statusu.
Jejím použitím dávají uživatelé najevo, že jsou sice online, ale nemají čas k tomu, aby se věnovali online konverzaci nebo odpovídali na otázky ostatních uživatelů.


Co je to DND? Význam slova, termín, Definice výrazu DND. Co znamená odborný pojem DND z kategorie Zkratky?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem DND s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem DND patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: význam slova, synonymum, přesný význam, formulace, definice, terminus technicus, heslo, wiki, terminologie, přesný výraz, popis, lexikon, pojem, význam, Zkratky, termín, slovo, Zkratky


Pojem DND je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu DND v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem DND na Youtube

Zkusit najít termín DND ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo DND ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo DND ve Wikislovníku

Hledat pojem DND ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo DND ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo DND například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova DND? resp. jaký je význam pojmu DND? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DND, odpověď na dotaz co je to DND?. Víte např. kdo to je Ateista? Znáte a víte kdo je Marek Eben? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.