Co je to?
Definice výrazu, termínu DND. Co znamená odborný pojem DND z kategorie Zkratky?

Co je to DND? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu DND

DND je zkratka z anglických slov Do Not Disturb, v překladu znamená nerušte. Tato zkratka je často využívána IT uživateli pro označení statusu.
Jejím použitím dávají uživatelé najevo, že jsou sice online, ale nemají čas k tomu, aby se věnovali online konverzaci nebo odpovídali na otázky ostatních uživatelů.


Co je to DND? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu DND. Co znamená odborný pojem DND z kategorie Zkratky?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem DND patří do sekce zkratky

Klíčová slova: přesný význam, zkratky, co je to DND?, přesný výraz, co znamená, význam pojmu, DND, slovo, synonymum, vysvětlení, slovník, zkratky, informace, lexikon, odborné názvosloví, význam slova, definice, definice pojmu


Pojem DND je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo DND ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem DND ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín DND ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem DND ve Wikislovníku

Najít termín DND ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz DND ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo DND například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě nyní již víte co je to DND? resp. co vlastně znamená slovo DND? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DND, odpověď na dotaz co je to DND?. Víte např. kdo to je Lenka Filipová mladší? Znáte a víte kdo je Bezzemek? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu DND v jiné sekci než zkratky. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.