Co je to?
Definice výrazu DND. Co znamená odborný pojem DND z kategorie Zkratky?

Co to je DND? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla DND?

DND je zkratka z anglických slov Do Not Disturb, v překladu znamená nerušte. Tato zkratka je často využívána IT uživateli pro označení statusu.
Jejím použitím dávají uživatelé najevo, že jsou sice online, ale nemají čas k tomu, aby se věnovali online konverzaci nebo odpovídali na otázky ostatních uživatelů.


Co je to DND? Význam slova, termín, Definice výrazu DND. Co znamená odborný pojem DND z kategorie Zkratky?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova DND můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo DND je v sekci Zkratky

Klíčová slova: význam slova, přesný význam, terminologie, co znamená, DND, co to je, heslo, lexikon, pojem, Zkratky, odborné názvosloví, názvosloví, přesný výraz, definice, slovník, vysvětlení, terminus technicus, Zkratky


Pojem DND je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem DND ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo DND ve Wikislovníku

Najít heslo DND ve Wikipedii

Vyhledat výraz DND na Google.cz

Najít slovo DND ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem DND na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo DND například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova DND? resp. jaká je definice slova DND? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DND, odpověď na dotaz co je to DND?. Víte např. kdo to je Hosteska? Znáte a víte kdo je Jennifer Lawrence? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Zkratky. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.