Co je to?
Definice výrazu DND. Co znamená odborný pojem DND z kategorie Zkratky?

Co to je DND? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu DND?

DND je zkratka z anglických slov Do Not Disturb, v překladu znamená nerušte. Tato zkratka je často využívána IT uživateli pro označení statusu.
Jejím použitím dávají uživatelé najevo, že jsou sice online, ale nemají čas k tomu, aby se věnovali online konverzaci nebo odpovídali na otázky ostatních uživatelů.


Co je to DND? Význam slova, termín, Definice výrazu DND. Co znamená odborný pojem DND z kategorie Zkratky?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu DND? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem DND patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: přesný význam, význam, popis, definice pojmu, Zkratky, přesný výraz, slovník, DND, formulace, co to je, definice, pojem, Zkratky, synonymum, termín, wiki, co je to DND?, odborné názvosloví


Pojem DND je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu DND v následujících zdrojích

Najít výraz DND ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo DND ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo DND ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo DND ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem DND na Youtube

Vyhledat slovo DND ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo DND například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to DND? resp. co se skrývá pod slovem DND? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DND, odpověď na dotaz co je to DND?. Víte např. kdo to je Dysgrafik? Znáte a víte kdo je Jennifer Lawrence? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Zkratky). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.