Co je to?
Definice výrazu DND. Co znamená odborný pojem DND z kategorie Zkratky?

Co to je DND? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu DND?

DND je zkratka z anglických slov Do Not Disturb, v překladu znamená nerušte. Tato zkratka je často využívána IT uživateli pro označení statusu.
Jejím použitím dávají uživatelé najevo, že jsou sice online, ale nemají čas k tomu, aby se věnovali online konverzaci nebo odpovídali na otázky ostatních uživatelů.


Co je to DND? Význam slova, termín, Definice výrazu DND. Co znamená odborný pojem DND z kategorie Zkratky?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo DND je v sekci Zkratky

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, lexikon, formulace, slovo, co znamená, význam pojmu, Zkratky, význam slova, terminus technicus, odborný výraz, co je to DND?, terminologie, heslo, informace, popis, přesný význam, Zkratky


Pojem DND je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít slovo DND ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo DND ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo DND na Google.cz

Zkusit najít heslo DND ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín DND ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín DND ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo DND například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova DND? resp. co přesně znamená slovo DND? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DND, odpověď na dotaz co je to DND?. Víte např. kdo to je Platnéř? Znáte a víte kdo je Marek Eben? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.