Co je to?
Definice výrazu DND. Co znamená odborný pojem DND z kategorie Zkratky?

Co je DND? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu DND?

DND je zkratka z anglických slov Do Not Disturb, v překladu znamená nerušte. Tato zkratka je často využívána IT uživateli pro označení statusu.
Jejím použitím dávají uživatelé najevo, že jsou sice online, ale nemají čas k tomu, aby se věnovali online konverzaci nebo odpovídali na otázky ostatních uživatelů.


Co je to DND? Význam slova, termín, Definice výrazu DND. Co znamená odborný pojem DND z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Sepsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova DND můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem DND je v sekci zkratky

Klíčová slova: význam pojmu, DND, co to je, význam, zkratky, odborné názvosloví, odborný výraz, přesný výraz, terminus technicus, formulace, synonymum, názvosloví, wiki, termín, pojem, definice, vysvětlení, slovo


Pojem DND je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte výraz DND v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem DND ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem DND na Youtube

Vyhledat heslo DND ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo DND ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz DND ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem DND ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo DND například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě nyní již víte jaký je význam slova DND? resp. co vlastně znamená slovo DND? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DND, odpověď na dotaz co je to DND?. Víte např. kdo to je Laura Antonelli? Znáte a víte kdo je Vladimír Mišík? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín DND hledat i v jiných kategoriích (než zkratky). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.