Co je to?
Výraz, termín, definice slova DND. Co znamená odborný pojem DND z kategorie Zkratky?

Co je to DND? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu DND

DND je zkratka z anglických slov Do Not Disturb, v překladu znamená nerušte. Tato zkratka je často využívána IT uživateli pro označení statusu.
Jejím použitím dávají uživatelé najevo, že jsou sice online, ale nemají čas k tomu, aby se věnovali online konverzaci nebo odpovídali na otázky ostatních uživatelů.


Co je to DND? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova DND. Co znamená odborný pojem DND z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz DND se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: pojem, odborné názvosloví, terminologie, definice, slovo, přesný výraz, termín, terminus technicus, lexikon, popis, zkratky, vysvětlení, přesný význam, co je to DND?, definice pojmu, DND, význam pojmu, co to je


Pojem DND je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu DND

Hledat pojem DND ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem DND ve Wikimedia Commons

Hledat heslo DND ve Wikipedii

Hledat slovo DND ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo DND ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz DND ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo DND například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Teď už víte co znamená slovo DND? resp. co se přesně ukrývá za slovem DND? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DND, odpověď na dotaz co je to DND?. Víte např. kdo to je Jaroslav Heyrovský? Znáte a víte kdo je Hermés? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než zkratky). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.