Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Astrachán. Co znamená pojem Astrachán z kategorie Materiály?

Co to je Astrachán? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Astrachán?

Astrachán je pojmenování pro druh tkaniny, která imituje poloperzián z astrachánské ovce. Jde o plyš s osnovou a přízovým vlasem. Přízí zde může být hedvábí, mohér, polyester či viskóza.
Tento vlas prochází úpravami, především mačkáním, napařováním a praním. Má více možností využití, nejčastěji se z něj zhotovují bundy nebo kabáty.


Co je to Astrachán? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Astrachán. Co znamená pojem Astrachán z kategorie Materiály?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Astrachán můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Astrachán je v kategorii materiály

Klíčová slova: co znamená, co to je, wiki, terminus technicus, terminologie, význam slova, názvosloví, definice pojmu, Astrachán, co je to Astrachán?, materiály, přesný význam, definice, slovo, význam pojmu, přesný výraz, lexikon, materiály


Pojem Astrachán je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Astrachán dozvíte následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Astrachán je obchodní označení pro tkanou imitaci poloperziánu (astrachánské ovce). Je to osnovní plyš s vlasem z mohérové, hedvábné, polyesterové nebo viskózové příze. Vlas se upravuje praním, mačkáním a pařením. Použití: pláště, bundy

Více informací o pojmu Astrachán lze najít v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Astrachán ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Astrachán ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Astrachán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Astrachán ve Wikizdrojích

Najít termín Astrachán ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Astrachán ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Astrachán například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Astrachán? resp. co přesně označuje termín Astrachán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Astrachán, odpověď na dotaz co je to Astrachán?. Víte např. kdo to je Alyson Hannigan? Znáte a víte kdo je Jitka Sedláčková? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Astrachán hledat i v jiných kategoriích (než materiály). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.