Co je to?
Definice odborného termínu, slova Astrachán. Co znamená pojem Astrachán z kategorie Materiály?

Co je to Astrachán? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Astrachán?

Astrachán je pojmenování pro druh tkaniny, která imituje poloperzián z astrachánské ovce. Jde o plyš s osnovou a přízovým vlasem. Přízí zde může být hedvábí, mohér, polyester či viskóza.
Tento vlas prochází úpravami, především mačkáním, napařováním a praním. Má více možností využití, nejčastěji se z něj zhotovují bundy nebo kabáty.


Co je to Astrachán? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Astrachán. Co znamená pojem Astrachán z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Astrachán patří do sekce Materiály

Klíčová slova: Materiály, terminus technicus, vysvětlení, formulace, definice pojmu, co znamená, co to je, přesný význam, slovník, synonymum, přesný výraz, popis, Astrachán, význam, informace, odborný výraz, názvosloví, slovo


Pojem Astrachán je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co označuje termín Astrachán? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Astrachán je obchodní označení pro tkanou imitaci poloperziánu (astrachánské ovce). Je to osnovní plyš s vlasem z mohérové, hedvábné, polyesterové nebo viskózové příze. Vlas se upravuje praním, mačkáním a pařením. Použití: pláště, bundy

Více informací o slovu Astrachán doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Astrachán ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Astrachán ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Astrachán na Youtube

Vyhledat heslo Astrachán ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Astrachán ve Wikimedia Commons

Najít slovo Astrachán ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Astrachán například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikizdrojích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Astrachán? resp. co přesně označuje termín Astrachán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Astrachán, odpověď na dotaz co je to Astrachán?. Víte např. kdo to je Realitní makléř? Znáte a víte kdo je Miloš Kopecký? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Materiály. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.