Co je to?
Definice odborného termínu, slova Astrachán. Co znamená pojem Astrachán z kategorie Materiály?

Co je to Astrachán? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Astrachán?

Astrachán je pojmenování pro druh tkaniny, která imituje poloperzián z astrachánské ovce. Jde o plyš s osnovou a přízovým vlasem. Přízí zde může být hedvábí, mohér, polyester či viskóza.
Tento vlas prochází úpravami, především mačkáním, napařováním a praním. Má více možností využití, nejčastěji se z něj zhotovují bundy nebo kabáty.


Co je to Astrachán? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Astrachán. Co znamená pojem Astrachán z kategorie Materiály?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Astrachán? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Astrachán se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: definice, co znamená, přesný výraz, význam, Materiály, slovník, vysvětlení, přesný význam, názvosloví, informace, odborné názvosloví, popis, terminus technicus, Materiály, význam slova, význam pojmu, Astrachán, heslo


Pojem Astrachán je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat termín Astrachán ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Astrachán na Google.cz

Hledat slovo Astrachán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Astrachán ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Astrachán ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Astrachán ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Astrachán například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Astrachán? resp. co to je Astrachán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Astrachán, odpověď na dotaz co je to Astrachán?. Víte např. kdo to je Křivák? Znáte a víte kdo je Miloš Kopecký? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Materiály). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.