Co je to?
Definice odborného termínu, slova Astrachán. Co znamená pojem Astrachán z kategorie Materiály?

Co je to Astrachán? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Astrachán

Astrachán je pojmenování pro druh tkaniny, která imituje poloperzián z astrachánské ovce. Jde o plyš s osnovou a přízovým vlasem. Přízí zde může být hedvábí, mohér, polyester či viskóza.
Tento vlas prochází úpravami, především mačkáním, napařováním a praním. Má více možností využití, nejčastěji se z něj zhotovují bundy nebo kabáty.


Co je to Astrachán? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Astrachán. Co znamená pojem Astrachán z kategorie Materiály?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Astrachán můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Astrachán je v sekci Materiály

Klíčová slova: formulace, co to je, lexikon, slovník, význam slova, vysvětlení, přesný význam, popis, odborné názvosloví, Materiály, pojem, terminologie, Astrachán, přesný výraz, termín, Materiály, definice pojmu, informace


Pojem Astrachán je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Astrachán? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Astrachán je obchodní označení pro tkanou imitaci poloperziánu (astrachánské ovce). Je to osnovní plyš s vlasem z mohérové, hedvábné, polyesterové nebo viskózové příze. Vlas se upravuje praním, mačkáním a pařením. Použití: pláště, bundy

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít termín Astrachán na Google.cz

Vyhledat heslo Astrachán ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Astrachán ve Wikimedia Commons

Najít termín Astrachán ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Astrachán ve Wikizdrojích

Hledat heslo Astrachán ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Astrachán například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Astrachán? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Astrachán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Astrachán, odpověď na dotaz co je to Astrachán?. Víte např. kdo to je Valkýra? Znáte a víte kdo je Ájatolláh? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Materiály). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.