Co je to?
Výraz, termín, definice slova Astrachán. Co znamená odborný pojem Astrachán z kategorie Materiály?

Co je to Astrachán? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Astrachán?

Astrachán je pojmenování pro druh tkaniny, která imituje poloperzián z astrachánské ovce. Jde o plyš s osnovou a přízovým vlasem. Přízí zde může být hedvábí, mohér, polyester či viskóza.
Tento vlas prochází úpravami, především mačkáním, napařováním a praním. Má více možností využití, nejčastěji se z něj zhotovují bundy nebo kabáty.


Co je to Astrachán? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Astrachán. Co znamená odborný pojem Astrachán z kategorie Materiály?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Astrachán doporučujeme sdílet s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Astrachán se nachází v sekci materiály

Klíčová slova: odborné názvosloví, přesný význam, informace, wiki, vysvětlení, terminus technicus, materiály, termín, odborný výraz, Astrachán, co znamená, názvosloví, synonymum, lexikon, popis, význam pojmu, slovo, slovník


Pojem Astrachán je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Co označuje termín Astrachán? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Astrachán je obchodní označení pro tkanou imitaci poloperziánu (astrachánské ovce). Je to osnovní plyš s vlasem z mohérové, hedvábné, polyesterové nebo viskózové příze. Vlas se upravuje praním, mačkáním a pařením. Použití: pláště, bundy

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat termín Astrachán ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Astrachán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Astrachán na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Astrachán ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Astrachán ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Astrachán ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Astrachán například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Astrachán? resp. co znamená výraz Astrachán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Astrachán, odpověď na dotaz co je to Astrachán?. Víte např. kdo to je Inkvizitor? Znáte a víte kdo je Ferdinand IV? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než materiály. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.