Co je to?
Výraz, termín, definice slova Astrachán. Co znamená odborný pojem Astrachán z kategorie Materiály?

Co je Astrachán? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Astrachán

Astrachán je pojmenování pro druh tkaniny, která imituje poloperzián z astrachánské ovce. Jde o plyš s osnovou a přízovým vlasem. Přízí zde může být hedvábí, mohér, polyester či viskóza.
Tento vlas prochází úpravami, především mačkáním, napařováním a praním. Má více možností využití, nejčastěji se z něj zhotovují bundy nebo kabáty.


Co je to Astrachán? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Astrachán. Co znamená odborný pojem Astrachán z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Astrachán můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Astrachán je v kategorii materiály

Klíčová slova: termín, pojem, materiály, přesný výraz, Astrachán, definice pojmu, slovník, materiály, lexikon, wiki, definice, přesný význam, synonymum, vysvětlení, význam, formulace, heslo, význam slova


Pojem Astrachán je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Astrachán? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Astrachán je obchodní označení pro tkanou imitaci poloperziánu (astrachánské ovce). Je to osnovní plyš s vlasem z mohérové, hedvábné, polyesterové nebo viskózové příze. Vlas se upravuje praním, mačkáním a pařením. Použití: pláště, bundy

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít heslo Astrachán ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Astrachán ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Astrachán na Google.cz

Vyhledat pojem Astrachán ve Wikislovníku

Zkusit najít Astrachán na Google obrázcích

Vyhledat termín Astrachán ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Astrachán například v metavyhledávači Info.com, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Nyní už nejspíš víte co to je Astrachán? resp. co znamená výraz Astrachán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Astrachán, odpověď na dotaz co je to Astrachán?. Víte např. kdo to je Lída Rakušanová? Znáte a víte kdo je Otto Skorzeny? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Astrachán i v jiné části webu než je kategorie materiály. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.