Co je to?
Definice odborného termínu, slova Krysí závod. Co znamená pojem Krysí závod z kategorie Ekonomie?

Co je to Krysí závod? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Krysí závod

Krysí závod je část stolní hry Cashflow, vytvořené Robertem Kiosakim. Tato hra má napomoci porozumění, jak fungují peníze v životě lidí. Dá se hrát ve 2 – 7 hráčích. Je složena z hrací desky a kartiček, kostek a figurek, které mají tvar krysy.
Hrací deska má dvě dráhy, Krysí závod a Rychlodráhu bohatých. Reálný život, nulu, začátek závodu představuje právě Krysí závod. Na této dráze jde především o běžné výdaje, spekulace, malé obchodní příležitosti a výplaty. Na Krysí dráze je potřeba shromáždit takový příjem, který pokryje měsíční výdaje. Ty si hráč vybírá dopředu, současně se zaměstnáním. Krysí dráhu lze opustit jedině při nahromadění vyššího pasivního příjmu.


Co je to Krysí závod? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Krysí závod. Co znamená pojem Krysí závod z kategorie Ekonomie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Krysí závod se nachází v sekci Ekonomie

Klíčová slova: odborné názvosloví, terminus technicus, lexikon, význam, význam pojmu, názvosloví, přesný výraz, wiki, vysvětlení, co to je, definice pojmu, Krysí závod, Ekonomie, přesný význam, význam slova, slovo, popis, termín


Pojem Krysí závod je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Krysí závod? Definice slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

R. Kiyosaki je autorem stolní hry Cashflow, na kterou v Americe získal patent. Hra je sestavena z Hrací desky, kartiček „Nicotnosti“, „Trh“, „Malý obchod“ a „Velký obchod“, hrací karty, na které si člověk dělá vlastní účetnictví, kostek obdobných jako z Člověče, nezlob se! a figurek vymodelovaných do tvaru krysy.
Hrací plocha je rozdělena na 2 dráhy – Krysí závod a Rychlodráhu bohatých. Každý hráč začíná jako v reálném životě, na nule – v Krysím závodě. Krysí závod se neustále točí kolem „Nicotností“, což jsou běžné výdaje, které vás v životě nikam finančně nedostanou, menších obchodních příležitostí, spekulací a vyplácení zaměstnanecké výplaty. Na této dráze je vaším úkolem nahromadit z menších obchodních příležitostí dostatečný pasívní příjem, aby pokryl všechny vaše měsíční výdaje. Měsíční výdaje si v této hře vybíráte společně se zaměstnáním, které chcete zastupovat.

Více informací o pojmu Krysí závod lze najít v následujících zdrojích

Najít výraz Krysí závod na Google.cz

Hledat heslo Krysí závod ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Krysí závod na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Krysí závod ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Krysí závod ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Krysí závod ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Krysí závod například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Krysí závod? resp. co vlastně znamená slovo Krysí závod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Krysí závod, odpověď na dotaz co je to Krysí závod?. Víte např. kdo to je Cynik? Znáte a víte kdo je Dezertér? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Ekonomie). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?