Co je to?
Výraz, termín, definice slova Spyware. Co znamená odborný pojem Spyware z kategorie Software?

Co je to Spyware? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Spyware?

Spyware je jedním ze škodlivých programů, které využívají internetu a odesílají data z uživatelova počítače bez jeho vědomí. Někteří autoři se brání tvrzením, že jejich program využívá pouze data potřebná ke statistickému zkoumání. Tyto spyware nejsou nebezpečné, ale jiné mohou být. Některé dovedou odesílat hesla a čísla kreditních karet.
Spyware spadá do kategorie malware, tedy mezi programy, jež běží na počítači a mohou zhoršovat jeho funkci. Představuje poměrně velkou hrozbu, protože hackeři dokážou získávat a zneužívat citlivá data.


Co je to Spyware? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Spyware. Co znamená odborný pojem Spyware z kategorie Software?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Spyware s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Spyware je v kategorii Software

Klíčová slova: co znamená, heslo, odborný výraz, přesný význam, definice pojmu, wiki, terminologie, vysvětlení, pojem, co to je, Software, význam slova, formulace, definice, co je to Spyware?, Spyware, informace, přesný výraz


Pojem Spyware je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít heslo Spyware ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Spyware na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Spyware ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Spyware na Google.cz

Zkusit najít pojem Spyware ve Wikipedii

Hledat výraz Spyware ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Spyware například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Spyware? resp. jaká je definice termínu Spyware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spyware, odpověď na dotaz co je to Spyware?. Víte např. kdo to je Miroslav Donutil? Znáte a víte kdo je Celiatik? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Software). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?