Co je to?
Odborný výraz, definice slova Exorcismus. Co znamená pojem Exorcismus z kategorie Náboženství?

Co je to Exorcismus? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Exorcismus?

Exorcismus je slovo pocházející z řečtiny. Pojmenovává činnost, jejímž prostřednictvím má být vyhnán nebo vymítán ďábel či zlé síly. Při tomto úkonu lze ďábla nebo zlé síly vyhnat z člověka, zvířete nebo dokonce věci.
Exorcismus má dlouhou historii a je dodnes součástí mnoha náboženství – hinduismu, židovství, křesťanství a dalších. Exorcismus provádí exorcista, vymítač.


Co je to Exorcismus? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Exorcismus. Co znamená pojem Exorcismus z kategorie Náboženství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Exorcismus můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Exorcismus je v sekci Náboženství

Klíčová slova: definice pojmu, pojem, wiki, definice, terminologie, co znamená, odborný výraz, Náboženství, Exorcismus, co je to Exorcismus?, význam slova, lexikon, heslo, Náboženství, význam, slovo, odborné názvosloví, popis


Pojem Exorcismus je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Exorcismus?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Exorcismus (z řeckého ἐξορκισμός exorkismós vyhánění; též vymítání) je úkon, jenž má za cíl z lidí, zvířat či věcí, označených za posedlé, vyhnat ďábla nebo jiné zlé síly. Tento úkon je i v současnosti součástí obřadů mnoha náboženství.

Pro více informací o heslu Exorcismus zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat slovo Exorcismus ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Exorcismus na Youtube

Hledat pojem Exorcismus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Exorcismus ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Exorcismus ve vyhledávači Yandex

Najít termín Exorcismus ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Exorcismus například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Exorcismus? resp. jaký je význam pojmu Exorcismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Exorcismus, odpověď na dotaz co je to Exorcismus?. Víte např. kdo to je Kominík? Znáte a víte kdo je Biskup? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Náboženství. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.