Co je to?
Definice výrazu, termínu Audiotex. Co znamená odborný pojem Audiotex z kategorie Různé?

Co je Audiotex?

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Audiotex

Hlasové telefonní služby obsahového charakteru se nazývají audiotex. Tyto služby jsou účtovány uživateli tzv. prémiovým tarifem. V České republice se cena takového tarifu pohybuje ve velkém rozpětí - zpravidla mezi 4 až 99 Kč za minutu volání. Český telekomunikační úřad určuje devítimístný tvar čísla platným číslovacím plánem.
Audiotex se může využít pro marketingové využití a loterie, služby erotického charakteru, hlasování v televizních soutěžích nebo pro přístup k placenému zvukovému obsahu.

Co je to Audiotex? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Audiotex. Co znamená odborný pojem Audiotex z kategorie Různé?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Text vytvořen pro server Superia.cz

Zaujala vás definice slova Audiotex? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Audiotex je v kategorii různé

Klíčová slova: formulace, definice, heslo, slovo, různé, význam pojmu, co znamená, význam, odborný výraz, terminus technicus, vysvětlení, terminologie, přesný výraz, informace, wiki, co to je, odborné názvosloví, různé


Pojem Audiotex je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Audiotex? Výraz, definice slova z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Audiotex je název pro hlasové telefonní služby obsahového charakteru, které jsou účtovány zvláštním tzv. prémiovým tarifem. V Česku se tato cena pohybuje od 4 do 99 Kč za minutu volání.
Využití:
♦ pro přístupu k placenému zvukovému obsahu
♦ hlasování (televizní soutěže, pořady apod.)
♦ informační služby, zábava, stahování log, zvonění apod.
♦ marketingové soutěže a loterie
♦ služby erotického charakteru

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Audiotex na Google obrázcích

Vyhledat termín Audiotex ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Audiotex ve Wikislovníku

Najít pojem Audiotex na Google.cz

Zkusit najít heslo Audiotex ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Audiotex ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Audiotex například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v metavyhledávači Info.com, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste zjistili co je to Audiotex? resp. co přesně označuje termín Audiotex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Audiotex, odpověď na dotaz co je to Audiotex?. Víte např. kdo to je Dražitel? Znáte a víte kdo je Ivan Vladimirovič Mičurin? Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Audiotex hledat i v jiných kategoriích (než různé). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie různé, Černý retro otazník, audiotex, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem