Co je to?
Výraz, termín, definice slova Audiotex. Co znamená odborný pojem Audiotex z kategorie Různé?

Co je to Audiotex? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Audiotex?

Hlasové telefonní služby obsahového charakteru se nazývají audiotex. Tyto služby jsou účtovány uživateli tzv. prémiovým tarifem. V České republice se cena takového tarifu pohybuje ve velkém rozpětí - zpravidla mezi 4 až 99 Kč za minutu volání. Český telekomunikační úřad určuje devítimístný tvar čísla platným číslovacím plánem.
Audiotex se může využít pro marketingové využití a loterie, služby erotického charakteru, hlasování v televizních soutěžích nebo pro přístup k placenému zvukovému obsahu.

Co je to Audiotex? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Audiotex. Co znamená odborný pojem Audiotex z kategorie Různé?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Audiotex) můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Audiotex patří do kategorie různé

Klíčová slova: přesný význam, terminologie, definice pojmu, význam pojmu, odborné názvosloví, co to je, informace, přesný výraz, terminus technicus, názvosloví, termín, co je to Audiotex?, popis, heslo, formulace, slovník, lexikon, různé


Pojem Audiotex je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co označuje termín Audiotex? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Audiotex je název pro hlasové telefonní služby obsahového charakteru, které jsou účtovány zvláštním tzv. prémiovým tarifem. V Česku se tato cena pohybuje od 4 do 99 Kč za minutu volání.
Využití:
♦ pro přístupu k placenému zvukovému obsahu
♦ hlasování (televizní soutěže, pořady apod.)
♦ informační služby, zábava, stahování log, zvonění apod.
♦ marketingové soutěže a loterie
♦ služby erotického charakteru

Více informací o slovu Audiotex doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít výraz Audiotex ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Audiotex ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Audiotex ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Audiotex ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Audiotex na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Audiotex ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Audiotex například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikizdrojích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Audiotex? resp. jaká je definice termínu Audiotex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Audiotex, odpověď na dotaz co je to Audiotex?. Víte např. kdo to je Nicolás Maduro? Znáte a víte kdo je Dorian Gray? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je různé. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem