Co je to?
Definice výrazu, termínu Audiotex. Co znamená odborný pojem Audiotex z kategorie Různé?

Co je to Audiotex? Význam slova

Co znamená termín Audiotex? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Hlasové telefonní služby obsahového charakteru se nazývají audiotex. Tyto služby jsou účtovány uživateli tzv. prémiovým tarifem. V České republice se cena takového tarifu pohybuje ve velkém rozpětí - zpravidla mezi 4 až 99 Kč za minutu volání. Český telekomunikační úřad určuje devítimístný tvar čísla platným číslovacím plánem.
Audiotex se může využít pro marketingové využití a loterie, služby erotického charakteru, hlasování v televizních soutěžích nebo pro přístup k placenému zvukovému obsahu.


Co je to Audiotex? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Audiotex. Co znamená odborný pojem Audiotex z kategorie Různé?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Audiotex sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Audiotex patří do sekce Různé

Klíčová slova: formulace, popis, co znamená, definice, lexikon, přesný výraz, termín, Různé, terminologie, co to je, informace, názvosloví, heslo, význam, Audiotex, definice pojmu, odborné názvosloví, slovo


Pojem Audiotex je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít pojem Audiotex ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Audiotex ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Audiotex na Youtube

Zkusit najít pojem Audiotex ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Audiotex ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Audiotex ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Audiotex například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Audiotex? resp. co se skrývá pod slovem Audiotex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Audiotex, odpověď na dotaz co je to Audiotex?. Víte např. kdo to je Vdova? Znáte a víte kdo je Hajný? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Audiotex hledat i v jiných kategoriích (než Různé) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem