Co je to?
Definice výrazu, termínu Audiotex. Co znamená odborný pojem Audiotex z kategorie Různé?

Co je to Audiotex? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Audiotex?

Hlasové telefonní služby obsahového charakteru se nazývají audiotex. Tyto služby jsou účtovány uživateli tzv. prémiovým tarifem. V České republice se cena takového tarifu pohybuje ve velkém rozpětí - zpravidla mezi 4 až 99 Kč za minutu volání. Český telekomunikační úřad určuje devítimístný tvar čísla platným číslovacím plánem.
Audiotex se může využít pro marketingové využití a loterie, služby erotického charakteru, hlasování v televizních soutěžích nebo pro přístup k placenému zvukovému obsahu.


Co je to Audiotex? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Audiotex. Co znamená odborný pojem Audiotex z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Audiotex s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Audiotex se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: terminologie, přesný výraz, informace, pojem, Různé, slovník, slovo, formulace, lexikon, vysvětlení, popis, odborné názvosloví, přesný význam, co to je, odborný výraz, Audiotex, co je to Audiotex?, význam pojmu


Pojem Audiotex je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat heslo Audiotex na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Audiotex ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Audiotex ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Audiotex ve Wikislovníku

Najít výraz Audiotex ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Audiotex ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Audiotex například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Audiotex? resp. jaká je definice slova Audiotex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Audiotex, odpověď na dotaz co je to Audiotex?. Víte např. kdo to je Veronika Vrecionová? Znáte a víte kdo je Hajný? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Různé. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem