Co je to?
Definice výrazu, termínu Audiotex. Co znamená odborný pojem Audiotex z kategorie Různé?

Co je to Audiotex? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Audiotex?

Hlasové telefonní služby obsahového charakteru se nazývají audiotex. Tyto služby jsou účtovány uživateli tzv. prémiovým tarifem. V České republice se cena takového tarifu pohybuje ve velkém rozpětí - zpravidla mezi 4 až 99 Kč za minutu volání. Český telekomunikační úřad určuje devítimístný tvar čísla platným číslovacím plánem.
Audiotex se může využít pro marketingové využití a loterie, služby erotického charakteru, hlasování v televizních soutěžích nebo pro přístup k placenému zvukovému obsahu.

Co je to Audiotex? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Audiotex. Co znamená odborný pojem Audiotex z kategorie Různé?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Audiotex sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Audiotex patří do sekce Různé

Klíčová slova: Audiotex, co je to Audiotex?, informace, přesný význam, význam pojmu, slovo, lexikon, wiki, názvosloví, heslo, Různé, co znamená, vysvětlení, Různé, význam slova, odborný výraz, odborné názvosloví, definice pojmu


Pojem Audiotex je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Audiotex? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Audiotex je název pro hlasové telefonní služby obsahového charakteru, které jsou účtovány zvláštním tzv. prémiovým tarifem. V Česku se tato cena pohybuje od 4 do 99 Kč za minutu volání.
Využití:
♦ pro přístupu k placenému zvukovému obsahu
♦ hlasování (televizní soutěže, pořady apod.)
♦ informační služby, zábava, stahování log, zvonění apod.
♦ marketingové soutěže a loterie
♦ služby erotického charakteru

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Audiotex ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Audiotex ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Audiotex na Google.cz

Hledat výraz Audiotex ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Audiotex ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Audiotex ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Audiotex například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Audiotex? resp. co to je Audiotex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Audiotex, odpověď na dotaz co je to Audiotex?. Víte např. kdo to je Dederon? Znáte a víte kdo je Dorian Gray? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Různé. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem