Co je to?
Definice odborného termínu, slova Bluetooth. Co znamená pojem Bluetooth z kategorie Hardware?

Co je to Bluetooth? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Bluetooth

Bluetooth je otevřený standard pro elektronická zařízení sloužící k bezdrátovému propojení dvou nebo více elektronických přístrojů (např. mobilní telefon, počítač, myš, klávesnice, sluchátka). Standart bluetooth byl představen v roce 1994 společností Ericsson.


Co je to Bluetooth? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Bluetooth. Co znamená pojem Bluetooth z kategorie Hardware?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Bluetooth se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: formulace, co je to Bluetooth?, Hardware, vysvětlení, popis, termín, Bluetooth, význam slova, co znamená, slovo, pojem, Hardware, synonymum, definice pojmu, co to je, wiki, definice, informace


Pojem Bluetooth je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Bluetooth? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Bluetooth je v informatice proprietární otevřený standard pro bezdrátovou komunikaci propojující dvě a více elektronických zařízení, jako například mobilní telefon, PDA, osobní počítač nebo bezdrátová sluchátka. Vytvořen byl v roce 1994 firmou Ericsson jako bezdrátová náhrada za sériové drátové rozhraní RS-232.

Symbol Bluetooth

Symbol bezdrátového připojení prostřednictvím bluetooth. Zdroj: openclipart.org, licence: public domain
Symbol bezdrátového připojení prostřednictvím bluetooth. Zdroj: openclipart.org, licence: public domain


Další informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bluetooth ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bluetooth ve Wikimedia Commons

Najít slovo Bluetooth na Google.cz

Najít termín Bluetooth ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Bluetooth ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Bluetooth ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bluetooth například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Bluetooth? resp. co se přesně ukrývá za slovem Bluetooth? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bluetooth, odpověď na dotaz co je to Bluetooth?. Víte např. kdo to je Primátor? Znáte a víte kdo je Slender Man? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hardware). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem