Co je to?
Definice výrazu Bluetooth. Co znamená odborný pojem Bluetooth z kategorie Hardware?

Co to je Bluetooth? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Bluetooth?

Bluetooth je otevřený standard pro elektronická zařízení sloužící k bezdrátovému propojení dvou nebo více elektronických přístrojů (např. mobilní telefon, počítač, myš, klávesnice, sluchátka). Standart bluetooth byl představen v roce 1994 společností Ericsson.


Co je to Bluetooth? Význam slova, termín, Definice výrazu Bluetooth. Co znamená odborný pojem Bluetooth z kategorie Hardware?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Bluetooth se nachází v sekci hardware

Klíčová slova: slovník, heslo, informace, wiki, co znamená, co je to Bluetooth?, význam, názvosloví, odborný výraz, slovo, definice, pojem, formulace, terminus technicus, co to je, význam pojmu, vysvětlení, lexikon


Pojem Bluetooth je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Bluetooth? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bluetooth je v informatice proprietární otevřený standard pro bezdrátovou komunikaci propojující dvě a více elektronických zařízení, jako například mobilní telefon, PDA, osobní počítač nebo bezdrátová sluchátka. Vytvořen byl v roce 1994 firmou Ericsson jako bezdrátová náhrada za sériové drátové rozhraní RS-232.

Symbol Bluetooth

Symbol bezdrátového připojení prostřednictvím bluetooth. Zdroj: openclipart.org, licence: public domain
Symbol bezdrátového připojení prostřednictvím bluetooth. Zdroj: openclipart.org, licence: public domain


Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít heslo Bluetooth na Google.cz

Hledat termín Bluetooth ve Wikislovníku

Najít pojem Bluetooth ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Bluetooth ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bluetooth ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Bluetooth ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bluetooth například ve Wikizdrojích, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Bluetooth? resp. co označuje slovo Bluetooth? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bluetooth, odpověď na dotaz co je to Bluetooth?. Víte např. kdo to je Marie Kyselková? Znáte a víte kdo je Tesař? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Bluetooth i v jiné kategorii než je sekce hardware. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem