Co je to?
Definice odborného termínu, slova Bluetooth. Co znamená pojem Bluetooth z kategorie Hardware?

Co je to Bluetooth? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Bluetooth

Bluetooth je otevřený standard pro elektronická zařízení sloužící k bezdrátovému propojení dvou nebo více elektronických přístrojů (např. mobilní telefon, počítač, myš, klávesnice, sluchátka). Standart bluetooth byl představen v roce 1994 společností Ericsson.


Co je to Bluetooth? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Bluetooth. Co znamená pojem Bluetooth z kategorie Hardware?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Bluetooth sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Bluetooth patří do sekce Hardware

Klíčová slova: slovo, definice, heslo, lexikon, odborné názvosloví, terminologie, přesný výraz, Bluetooth, Hardware, termín, názvosloví, vysvětlení, formulace, informace, wiki, co to je, Hardware, popis


Pojem Bluetooth je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Bluetooth? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Bluetooth je v informatice proprietární otevřený standard pro bezdrátovou komunikaci propojující dvě a více elektronických zařízení, jako například mobilní telefon, PDA, osobní počítač nebo bezdrátová sluchátka. Vytvořen byl v roce 1994 firmou Ericsson jako bezdrátová náhrada za sériové drátové rozhraní RS-232.

Symbol Bluetooth

Symbol bezdrátového připojení prostřednictvím bluetooth. Zdroj: openclipart.org, licence: public domain
Symbol bezdrátového připojení prostřednictvím bluetooth. Zdroj: openclipart.org, licence: public domain


Jiné zdroje informací o pojmu Bluetooth

Zkusit najít pojem Bluetooth na Google.cz

Najít heslo Bluetooth ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Bluetooth ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Bluetooth na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bluetooth ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Bluetooth ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bluetooth například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Bluetooth? resp. co to je Bluetooth? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bluetooth, odpověď na dotaz co je to Bluetooth?. Víte např. kdo to je Radek Vondráček? Znáte a víte kdo je Mystik? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hardware. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem