Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bluetooth. Co znamená pojem Bluetooth z kategorie Hardware?

Co je Bluetooth? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Bluetooth?

Bluetooth je otevřený standard pro elektronická zařízení sloužící k bezdrátovému propojení dvou nebo více elektronických přístrojů (např. mobilní telefon, počítač, myš, klávesnice, sluchátka). Standart bluetooth byl představen v roce 1994 společností Ericsson.


Co je to Bluetooth? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bluetooth. Co znamená pojem Bluetooth z kategorie Hardware?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Bluetooth? Potom se o definici podělte s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Bluetooth se nachází v kategorii hardware

Klíčová slova: wiki, názvosloví, slovo, informace, slovník, význam pojmu, pojem, odborné názvosloví, heslo, Bluetooth, odborný výraz, synonymum, formulace, hardware, terminologie, termín, definice pojmu, přesný výraz


Pojem Bluetooth je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Co označuje termín Bluetooth? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bluetooth je v informatice proprietární otevřený standard pro bezdrátovou komunikaci propojující dvě a více elektronických zařízení, jako například mobilní telefon, PDA, osobní počítač nebo bezdrátová sluchátka. Vytvořen byl v roce 1994 firmou Ericsson jako bezdrátová náhrada za sériové drátové rozhraní RS-232.

Symbol Bluetooth

Symbol bezdrátového připojení prostřednictvím bluetooth. Zdroj: openclipart.org, licence: public domain
Symbol bezdrátového připojení prostřednictvím bluetooth. Zdroj: openclipart.org, licence: public domain


Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat slovo Bluetooth ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Bluetooth ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bluetooth ve Wikimedia Commons

Hledat termín Bluetooth ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Bluetooth na Google.cz

Hledat pojem Bluetooth ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bluetooth například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Bluetooth? resp. co to je Bluetooth? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bluetooth, odpověď na dotaz co je to Bluetooth?. Víte např. kdo to je Stanislav Zindulka? Znáte a víte kdo je Vojvoda Krok? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Radíme proto zkusit hledat pojem Bluetooth v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je hardware. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem