Co je to?
Definice odborného termínu, slova Bluetooth. Co znamená pojem Bluetooth z kategorie Hardware?

Co je to Bluetooth? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Bluetooth

Bluetooth je otevřený standard pro elektronická zařízení sloužící k bezdrátovému propojení dvou nebo více elektronických přístrojů (např. mobilní telefon, počítač, myš, klávesnice, sluchátka). Standart bluetooth byl představen v roce 1994 společností Ericsson.


Co je to Bluetooth? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Bluetooth. Co znamená pojem Bluetooth z kategorie Hardware?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Bluetooth můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Bluetooth je v sekci Hardware

Klíčová slova: Bluetooth, informace, co znamená, definice, wiki, pojem, slovník, význam pojmu, terminus technicus, terminologie, termín, co je to Bluetooth?, názvosloví, Hardware, přesný význam, heslo, význam, odborné názvosloví


Pojem Bluetooth je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Bluetooth? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Bluetooth je v informatice proprietární otevřený standard pro bezdrátovou komunikaci propojující dvě a více elektronických zařízení, jako například mobilní telefon, PDA, osobní počítač nebo bezdrátová sluchátka. Vytvořen byl v roce 1994 firmou Ericsson jako bezdrátová náhrada za sériové drátové rozhraní RS-232.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít slovo Bluetooth ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Bluetooth na Youtube

Zkusit najít termín Bluetooth ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bluetooth ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Bluetooth ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Bluetooth ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Bluetooth například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Bluetooth? resp. co znamená výraz Bluetooth? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bluetooth, odpověď na dotaz co je to Bluetooth?. Víte např. kdo to je Jiří Korn? Znáte a víte kdo je Učitel národů? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Bluetooth i v jiných kategoriích (než Hardware). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem