Co je to?
Odborný výraz, definice slova Brusný papír. Co znamená pojem Brusný papír z kategorie Nástroje?

Co je to Brusný papír? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Brusný papír?

Brusný papír je materiál podobný papíru, který má na jedné straně nanesenu brusnou vrstvu. Používá se k broušení nejrůznějších povrchů. Lze brousit ručně i strojně. Základní vlastností brusného papíru je jeho hrubost. Čím více brusných zrn je umístěno na centimetr čtvereční, tím bude mít papír větší jemnost. Údaje o hrubosti jsou na papíru vytištěny.
Základ brusného papíru tvoří speciální papír nebo plátno. Jako brusivo se používají různé materiály, podle toho, na jaké broušení bude papír určen. Může jít například o granát, křemen, smirek a jiné. Papír může mít tvar archu, kotouče nebo pásu. Brousit lze dřevo, lak, kov i jiné materiály.


Co je to Brusný papír? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Brusný papír. Co znamená pojem Brusný papír z kategorie Nástroje?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Brusný papír? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Brusný papír je v kategorii Nástroje

Klíčová slova: slovník, odborné názvosloví, popis, odborný výraz, slovo, formulace, lexikon, termín, Brusný papír, Nástroje, co je to Brusný papír?, definice pojmu, co to je, přesný význam, význam pojmu, vysvětlení, definice, synonymum


Pojem Brusný papír je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat pojem Brusný papír ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Brusný papír ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Brusný papír ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Brusný papír ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Brusný papír ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Brusný papír ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Brusný papír například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Brusný papír? resp. jaký je přesný význam slova Brusný papír? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brusný papír, odpověď na dotaz co je to Brusný papír?. Víte např. kdo to je Esejista? Znáte a víte kdo je Oldřich Rambousek? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Brusný papír hledat i v jiných kategoriích (než Nástroje) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.