Co je to?
Odborný výraz, definice slova Brusný papír. Co znamená pojem Brusný papír z kategorie Nástroje?

Co je to Brusný papír? Význam slova

Co znamená termín Brusný papír? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Brusný papír je materiál podobný papíru, který má na jedné straně nanesenu brusnou vrstvu. Používá se k broušení nejrůznějších povrchů. Lze brousit ručně i strojně. Základní vlastností brusného papíru je jeho hrubost. Čím více brusných zrn je umístěno na centimetr čtvereční, tím bude mít papír větší jemnost. Údaje o hrubosti jsou na papíru vytištěny.
Základ brusného papíru tvoří speciální papír nebo plátno. Jako brusivo se používají různé materiály, podle toho, na jaké broušení bude papír určen. Může jít například o granát, křemen, smirek a jiné. Papír může mít tvar archu, kotouče nebo pásu. Brousit lze dřevo, lak, kov i jiné materiály.


Co je to Brusný papír? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Brusný papír. Co znamená pojem Brusný papír z kategorie Nástroje?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Brusný papír) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Brusný papír patří do kategorie Nástroje

Klíčová slova: Nástroje, terminus technicus, význam slova, termín, co znamená, přesný výraz, slovník, přesný význam, odborný výraz, lexikon, wiki, pojem, definice, popis, definice pojmu, co to je, terminologie, názvosloví


Pojem Brusný papír je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Brusný papír můžete dozvědět následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Brusný papír je papír nebo podobný materiál opatřený na jedné straně abrazivní vrstvou určený k ručnímu nebo strojnímu broušení různých povrchů.

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat heslo Brusný papír ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Brusný papír ve Wikizdrojích

Najít heslo Brusný papír ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Brusný papír na Youtube

Vyhledat heslo Brusný papír ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Brusný papír ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Brusný papír například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Brusný papír? resp. co vlastně znamená slovo Brusný papír? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brusný papír, odpověď na dotaz co je to Brusný papír?. Víte např. kdo to je Regent? Znáte a víte kdo je Morgan Freeman? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nástroje). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.