Co je to?
Odborný výraz, definice slova Brusný papír. Co znamená pojem Brusný papír z kategorie Nástroje?

Co je to Brusný papír? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Brusný papír?

Brusný papír je materiál podobný papíru, který má na jedné straně nanesenu brusnou vrstvu. Používá se k broušení nejrůznějších povrchů. Lze brousit ručně i strojně. Základní vlastností brusného papíru je jeho hrubost. Čím více brusných zrn je umístěno na centimetr čtvereční, tím bude mít papír větší jemnost. Údaje o hrubosti jsou na papíru vytištěny.
Základ brusného papíru tvoří speciální papír nebo plátno. Jako brusivo se používají různé materiály, podle toho, na jaké broušení bude papír určen. Může jít například o granát, křemen, smirek a jiné. Papír může mít tvar archu, kotouče nebo pásu. Brousit lze dřevo, lak, kov i jiné materiály.


Co je to Brusný papír? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Brusný papír. Co znamená pojem Brusný papír z kategorie Nástroje?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Brusný papír? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Brusný papír se nachází v kategorii Nástroje

Klíčová slova: Nástroje, popis, termín, přesný výraz, názvosloví, slovník, synonymum, odborný výraz, definice, význam pojmu, definice pojmu, slovo, Brusný papír, informace, pojem, co znamená, formulace, vysvětlení


Pojem Brusný papír je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Brusný papír dozvíte následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Brusný papír je papír nebo podobný materiál opatřený na jedné straně abrazivní vrstvou určený k ručnímu nebo strojnímu broušení různých povrchů.

Pro další informace o termínu Brusný papír zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Brusný papír ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Brusný papír ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Brusný papír ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Brusný papír na Google.cz

Najít pojem Brusný papír ve vyhledávači Qwant

Najít termín Brusný papír ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Brusný papír například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Brusný papír? resp. jaký je význam pojmu Brusný papír? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brusný papír, odpověď na dotaz co je to Brusný papír?. Víte např. kdo to je Introvert? Znáte a víte kdo je Lucie Bílá? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nástroje Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.