Co je to?
Odborný výraz, definice slova Brusný papír. Co znamená pojem Brusný papír z kategorie Nástroje?

Co je to Brusný papír? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Brusný papír?

Brusný papír je materiál podobný papíru, který má na jedné straně nanesenu brusnou vrstvu. Používá se k broušení nejrůznějších povrchů. Lze brousit ručně i strojně. Základní vlastností brusného papíru je jeho hrubost. Čím více brusných zrn je umístěno na centimetr čtvereční, tím bude mít papír větší jemnost. Údaje o hrubosti jsou na papíru vytištěny.
Základ brusného papíru tvoří speciální papír nebo plátno. Jako brusivo se používají různé materiály, podle toho, na jaké broušení bude papír určen. Může jít například o granát, křemen, smirek a jiné. Papír může mít tvar archu, kotouče nebo pásu. Brousit lze dřevo, lak, kov i jiné materiály.


Co je to Brusný papír? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Brusný papír. Co znamená pojem Brusný papír z kategorie Nástroje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Brusný papír s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Brusný papír je v kategorii Nástroje

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, wiki, co je to Brusný papír?, termín, přesný význam, význam, heslo, formulace, Nástroje, definice, co to je, definice pojmu, co znamená, názvosloví, informace, pojem, odborné názvosloví


Pojem Brusný papír je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Brusný papír? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Brusný papír je papír nebo podobný materiál opatřený na jedné straně abrazivní vrstvou určený k ručnímu nebo strojnímu broušení různých povrchů.

Více informací o pojmu Brusný papír lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Brusný papír ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Brusný papír ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Brusný papír ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Brusný papír ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Brusný papír ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Brusný papír ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Brusný papír například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikizdrojích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Brusný papír? resp. co přesně znamená slovo Brusný papír? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brusný papír, odpověď na dotaz co je to Brusný papír?. Víte např. kdo to je Cenzor? Znáte a víte kdo je Lucie Bílá? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nástroje). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.