Co je to?
Definice výrazu Dehonestace. Co znamená odborný pojem Dehonestace z kategorie Různé?

Co je Dehonestace? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Dehonestace?

Dehonestace je slovo překládané jako zneuctění nebo urážka. Může znamenat pomluvu, zesměšnění, urážku, fyzické či psychické znásilnění. Dehonestace může být velmi hrubá či zcela prostá nebo použitá za účelem škádlení.
Velmi záleží na vztahu napadajícího a napadeného a také na použitých výrazech. Svou roli zde může sehrát i vrozená nedůtklivost.

Co je to Dehonestace? Význam slova, termín, Definice výrazu Dehonestace. Co znamená odborný pojem Dehonestace z kategorie Různé?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Dehonestace je v sekci různé

Klíčová slova: pojem, odborné názvosloví, význam pojmu, popis, informace, přesný výraz, wiki, lexikon, význam, definice, definice pojmu, názvosloví, heslo, význam slova, různé, co to je, co znamená, slovník


Pojem Dehonestace je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dehonestace ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Dehonestace na Google.cz

Hledat heslo Dehonestace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Dehonestace ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Dehonestace ve Wikipedii

Najít výraz Dehonestace ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dehonestace například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Dehonestace? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Dehonestace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dehonestace, odpověď na dotaz co je to Dehonestace?. Víte např. kdo to je Honza Dědek? Znáte a víte kdo je Apolinář? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.