Co je to?
Definice odborného termínu, slova Trvalé bydliště. Co znamená pojem Trvalé bydliště z kategorie Právo?

Co je to Trvalé bydliště? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Trvalé bydliště?

Trvalé bydliště je označení místa, kde určitá osoba bydlí, kde se natrvalo zdržuje. Jedná se o právní pojem a má především evidenční charakter. Trvalé bydliště je definováno v občanském zákoníku. Bydliště je místo, kde se člověk zdržuje z vlastní vůle a trvale, kde má domov a rodinu.
Svou definici má tento pojem i v evropském kontextu. Zde se jedná o místo, kde člověk žije a bydlí. Tuto adresu využívají nejrůznější veřejné orgány, například sociální úřady.


Co je to Trvalé bydliště? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Trvalé bydliště. Co znamená pojem Trvalé bydliště z kategorie Právo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Trvalé bydliště? s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Trvalé bydliště je v sekci Právo

Klíčová slova: význam, heslo, slovník, definice, odborné názvosloví, definice pojmu, co je to Trvalé bydliště?, Právo, popis, termín, odborný výraz, informace, význam pojmu, Právo, formulace, význam slova, přesný výraz, pojem


Pojem Trvalé bydliště je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Trvalé bydliště doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Trvalé bydliště ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Trvalé bydliště ve Wikipedii

Vyhledat výraz Trvalé bydliště ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Trvalé bydliště ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Trvalé bydliště na Google.cz

Vyhledat slovo Trvalé bydliště ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Trvalé bydliště například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Trvalé bydliště? resp. co znamená slovo Trvalé bydliště? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trvalé bydliště, odpověď na dotaz co je to Trvalé bydliště?. Víte např. kdo to je František Nedvěd? Znáte a víte kdo je Plynař? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Právo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.