Co je to?
Definice odborného termínu, slova Trvalé bydliště. Co znamená pojem Trvalé bydliště z kategorie Právo?

Co je to Trvalé bydliště? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Trvalé bydliště?

Trvalé bydliště je označení místa, kde určitá osoba bydlí, kde se natrvalo zdržuje. Jedná se o právní pojem a má především evidenční charakter. Trvalé bydliště je definováno v občanském zákoníku. Bydliště je místo, kde se člověk zdržuje z vlastní vůle a trvale, kde má domov a rodinu.
Svou definici má tento pojem i v evropském kontextu. Zde se jedná o místo, kde člověk žije a bydlí. Tuto adresu využívají nejrůznější veřejné orgány, například sociální úřady.


Co je to Trvalé bydliště? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Trvalé bydliště. Co znamená pojem Trvalé bydliště z kategorie Právo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Trvalé bydliště patří do kategorie Právo

Klíčová slova: odborný výraz, popis, přesný výraz, informace, přesný význam, co je to Trvalé bydliště?, význam, názvosloví, formulace, lexikon, Právo, heslo, co to je, wiki, vysvětlení, synonymum, odborné názvosloví, terminus technicus


Pojem Trvalé bydliště je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Trvalé bydliště ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Trvalé bydliště ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Trvalé bydliště na Youtube

Hledat heslo Trvalé bydliště ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Trvalé bydliště ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Trvalé bydliště ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Trvalé bydliště například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Trvalé bydliště? resp. co přesně znamená slovo Trvalé bydliště? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trvalé bydliště, odpověď na dotaz co je to Trvalé bydliště?. Víte např. kdo to je Facilitátor? Znáte a víte kdo je Plynař? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Právo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.