Co je to?
Definice výrazu, termínu Trvalé bydliště. Co znamená odborný pojem Trvalé bydliště z kategorie Právo?

Co je Trvalé bydliště? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Trvalé bydliště?

Trvalé bydliště je označení místa, kde určitá osoba bydlí, kde se natrvalo zdržuje. Jedná se o právní pojem a má především evidenční charakter. Trvalé bydliště je definováno v občanském zákoníku. Bydliště je místo, kde se člověk zdržuje z vlastní vůle a trvale, kde má domov a rodinu.
Svou definici má tento pojem i v evropském kontextu. Zde se jedná o místo, kde člověk žije a bydlí. Tuto adresu využívají nejrůznější veřejné orgány, například sociální úřady.


Co je to Trvalé bydliště? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Trvalé bydliště. Co znamená odborný pojem Trvalé bydliště z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text vytvořen pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Trvalé bydliště s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Trvalé bydliště je v kategorii právo

Klíčová slova: odborné názvosloví, přesný výraz, co je to Trvalé bydliště?, informace, význam slova, co to je, co znamená, Trvalé bydliště, definice pojmu, pojem, definice, právo, terminus technicus, význam pojmu, přesný význam, názvosloví, synonymum, popis


Pojem Trvalé bydliště je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít heslo Trvalé bydliště ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Trvalé bydliště ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Trvalé bydliště na Youtube

Vyhledat výraz Trvalé bydliště ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Trvalé bydliště ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Trvalé bydliště ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Trvalé bydliště například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Trvalé bydliště? resp. co znamená Trvalé bydliště? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trvalé bydliště, odpověď na dotaz co je to Trvalé bydliště?. Víte např. kdo to je Kretén? Znáte a víte kdo je Farmakolog? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než právo). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.