Co je to?
Definice výrazu Bazaliom. Co znamená odborný pojem Bazaliom z kategorie Nemoce?

Co to je Bazaliom? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Bazaliom

Bazaliom je druh kožního nádoru, který se vyskytuje na nekrytých částích těla. Může pomalu růst po mnoho let. Pokud není léčen, netvoří metastázy, ale poničí okolní tkáně. Může se nacházet kdekoli na těle, ale především tam, kam často proniká sluneční záření.
Častý je na tvářích, uších, rukou, šíji, málokdy se vyskytuje na nohou. Bazaliom se odstraňuje většinou chirurgicky.


Co je to Bazaliom? Význam slova, termín, Definice výrazu Bazaliom. Co znamená odborný pojem Bazaliom z kategorie Nemoce?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Bazaliom můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Bazaliom je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: terminologie, heslo, názvosloví, popis, slovník, co je to Bazaliom?, termín, přesný význam, Nemoce, lexikon, co to je, odborný výraz, význam, pojem, odborné názvosloví, informace, wiki, co znamená


Pojem Bazaliom je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít termín Bazaliom ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Bazaliom na Youtube

Vyhledat výraz Bazaliom ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Bazaliom ve Wikislovníku

Najít výraz Bazaliom ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bazaliom ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bazaliom například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Bazaliom? resp. jaký je přesný význam slova Bazaliom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bazaliom, odpověď na dotaz co je to Bazaliom?. Víte např. kdo to je Václav IV? Znáte a víte kdo je Immanuel Kant? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nemoce). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?