Co je to?
Definice výrazu, termínu Memoriál. Co znamená odborný pojem Memoriál z kategorie Sport?

Co je to Memoriál? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Memoriál?

Memoriál je název, kterým se označuje nějaký podnik, většinou sportovního charakteru. Označuje se tak větší sportovní akce, pořádaná na počest významného sportovce, který již nežije.
Memoriál nese jméno té osobnosti, na jejíž počest je pořádán, např. Memoriál Josefa Odložila. Může se jednat i o podnik mezinárodního charakteru.


Co je to Memoriál? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Memoriál. Co znamená odborný pojem Memoriál z kategorie Sport?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Memoriál doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Memoriál se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: co znamená, definice, pojem, Memoriál, význam slova, přesný význam, Sport, terminologie, terminus technicus, přesný výraz, význam, heslo, co je to Memoriál?, odborné názvosloví, definice pojmu, informace, slovník, termín


Pojem Memoriál je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Memoriál

Najít slovo Memoriál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Memoriál ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Memoriál ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Memoriál ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Memoriál ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Memoriál na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Memoriál například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Memoriál? resp. jaký je význam pojmu Memoriál? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Memoriál, odpověď na dotaz co je to Memoriál?. Víte např. kdo to je Jiří Hynek? Znáte a víte kdo je Radek Faksa? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Sport. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.