Co je to?
Definice výrazu Memoriál. Co znamená odborný pojem Memoriál z kategorie Sport?

Co je Memoriál? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Memoriál

Memoriál je název, kterým se označuje nějaký podnik, většinou sportovního charakteru. Označuje se tak větší sportovní akce, pořádaná na počest významného sportovce, který již nežije.
Memoriál nese jméno té osobnosti, na jejíž počest je pořádán, např. Memoriál Josefa Odložila. Může se jednat i o podnik mezinárodního charakteru.


Co je to Memoriál? Význam slova, termín, Definice výrazu Memoriál. Co znamená odborný pojem Memoriál z kategorie Sport?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Memoriál je v sekci sport

Klíčová slova: přesný význam, definice, termín, slovo, Memoriál, sport, co znamená, názvosloví, význam pojmu, odborné názvosloví, význam, vysvětlení, co to je, terminus technicus, pojem, terminologie, heslo, co je to Memoriál?


Pojem Memoriál je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít pojem Memoriál ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Memoriál ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Memoriál ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Memoriál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Memoriál ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Memoriál na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Memoriál například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Nyní již víte co znamená slovo Memoriál? resp. co znamená slovo Memoriál? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Memoriál, odpověď na dotaz co je to Memoriál?. Víte např. kdo to je Headhunter? Znáte a víte kdo je Vlastimil Bedrna? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než sport). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.