Co je to?
Definice výrazu, termínu Memoriál. Co znamená odborný pojem Memoriál z kategorie Sport?

Co je to Memoriál? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Memoriál

Memoriál je název, kterým se označuje nějaký podnik, většinou sportovního charakteru. Označuje se tak větší sportovní akce, pořádaná na počest významného sportovce, který již nežije.
Memoriál nese jméno té osobnosti, na jejíž počest je pořádán, např. Memoriál Josefa Odložila. Může se jednat i o podnik mezinárodního charakteru.


Co je to Memoriál? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Memoriál. Co znamená odborný pojem Memoriál z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Memoriál? Pak se o ní podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Memoriál je v kategorii Sport

Klíčová slova: význam slova, wiki, pojem, názvosloví, termín, význam, synonymum, Sport, lexikon, slovo, co je to Memoriál?, informace, vysvětlení, Memoriál, slovník, význam pojmu, heslo, definice


Pojem Memoriál je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Memoriál v následujících zdrojích

Hledat slovo Memoriál na Google.cz

Hledat termín Memoriál ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Memoriál ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Memoriál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Memoriál ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Memoriál ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Memoriál například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Memoriál? resp. co označuje slovo Memoriál? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Memoriál, odpověď na dotaz co je to Memoriál?. Víte např. kdo to je Separatista? Znáte a víte kdo je Osobnost? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Memoriál hledat i v jiných kategoriích (než Sport) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.