Co je to?
Definice výrazu, termínu Memoriál. Co znamená odborný pojem Memoriál z kategorie Sport?

Co je to Memoriál? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Memoriál

Memoriál je název, kterým se označuje nějaký podnik, většinou sportovního charakteru. Označuje se tak větší sportovní akce, pořádaná na počest významného sportovce, který již nežije.
Memoriál nese jméno té osobnosti, na jejíž počest je pořádán, např. Memoriál Josefa Odložila. Může se jednat i o podnik mezinárodního charakteru.


Co je to Memoriál? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Memoriál. Co znamená odborný pojem Memoriál z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Memoriál s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Memoriál je v kategorii Sport

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, Sport, synonymum, lexikon, co znamená, terminus technicus, odborný výraz, slovo, terminologie, pojem, definice pojmu, názvosloví, formulace, slovník, termín, definice, přesný význam


Pojem Memoriál je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Memoriál ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Memoriál ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Memoriál ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Memoriál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Memoriál ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Memoriál na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Memoriál například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Memoriál? resp. co znamená výraz Memoriál? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Memoriál, odpověď na dotaz co je to Memoriál?. Víte např. kdo to je Jiří Zimola? Znáte a víte kdo je Radek Faksa? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Sport. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.