Co je to?
Výraz, termín, definice slova Memoriál. Co znamená odborný pojem Memoriál z kategorie Sport?

Co je to Memoriál? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Memoriál?

Memoriál je název, kterým se označuje nějaký podnik, většinou sportovního charakteru. Označuje se tak větší sportovní akce, pořádaná na počest významného sportovce, který již nežije.
Memoriál nese jméno té osobnosti, na jejíž počest je pořádán, např. Memoriál Josefa Odložila. Může se jednat i o podnik mezinárodního charakteru.


Co je to Memoriál? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Memoriál. Co znamená odborný pojem Memoriál z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Memoriál sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Memoriál patří do sekce sport

Klíčová slova: co znamená, definice pojmu, Memoriál, terminologie, přesný výraz, termín, odborné názvosloví, co je to Memoriál?, vysvětlení, slovo, sport, slovník, heslo, informace, pojem, význam slova, co to je, sport


Pojem Memoriál je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat výraz Memoriál ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Memoriál ve Wikislovníku

Hledat termín Memoriál ve Wikipedii

Najít heslo Memoriál ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Memoriál ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Memoriál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Memoriál například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste zjistili jaká je definice slova Memoriál? resp. jaká je definice termínu Memoriál? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Memoriál, odpověď na dotaz co je to Memoriál?. Víte např. kdo to je Vladimír Čech? Znáte a víte kdo je Radovan Lukavský? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než sport). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.