Co je to?
Definice výrazu Čep. Co znamená odborný pojem Čep z kategorie Technika?

Co to je Čep? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Čep

1. Čep je ve strojírenství válcová součástka nebo část hřídele uložená v ložisku, která umožňuje otáčivý pohyb.
2. zkratka pro český ekumenický překlad Bible.


Co je to Čep? Význam slova, termín, Definice výrazu Čep. Co znamená odborný pojem Čep z kategorie Technika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Čep s dalšími lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Čep patří do kategorie technika

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, termín, vysvětlení, definice, popis, lexikon, význam, pojem, technika, přesný výraz, slovo, definice pojmu, terminologie, odborný výraz, odborné názvosloví, wiki, formulace


Pojem Čep je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Co označuje termín Čep? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Čep je ve strojírenství válcová (řidčeji kuželová nebo kulová) součástka nebo část hřídele, uložená v ložisku a umožňující otáčivý pohyb. Podle polohy hřídele se rozlišují čepy horizontální, na něž působí hlavně radiální síly, a čepy vertikální, kde působí hlavně axiální síly.

Více informací o pojmu Čep lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Čep ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Čep ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Čep ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Čep ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Čep na Youtube

Najít pojem Čep ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Čep například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Čep? resp. co znamená Čep? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čep, odpověď na dotaz co je to Čep?. Víte např. kdo to je Preceptor? Znáte a víte kdo je Popelka? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než technika). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.