Co je to?
Výraz, termín, definice slova Čep. Co znamená odborný pojem Čep z kategorie Technika?

Co je to Čep? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Čep

1. Čep je ve strojírenství válcová součástka nebo část hřídele uložená v ložisku, která umožňuje otáčivý pohyb.
2. zkratka pro český ekumenický překlad Bible.


Co je to Čep? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Čep. Co znamená odborný pojem Čep z kategorie Technika?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Čep je v sekci technika

Klíčová slova: terminus technicus, význam pojmu, technika, vysvětlení, názvosloví, přesný význam, lexikon, co znamená, odborný výraz, informace, synonymum, přesný výraz, wiki, formulace, Čep, význam slova, definice pojmu, terminologie


Pojem Čep je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Čep? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Čep je ve strojírenství válcová (řidčeji kuželová nebo kulová) součástka nebo část hřídele, uložená v ložisku a umožňující otáčivý pohyb. Podle polohy hřídele se rozlišují čepy horizontální, na něž působí hlavně radiální síly, a čepy vertikální, kde působí hlavně axiální síly.

Jiné doporučené zdroje informací

Najít slovo Čep ve Wikislovníku

Najít výraz Čep ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Čep na Google.cz

Hledat videa s názvem Čep na Youtube

Zkusit najít heslo Čep ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Čep ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Čep například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Nyní již víte co znamená slovo Čep? resp. co to je Čep? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čep, odpověď na dotaz co je to Čep?. Víte např. kdo to je Lingvista? Znáte a víte kdo je Playmate? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než technika). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.