Co je to?
Definice výrazu Benigní. Co znamená odborný pojem Benigní z kategorie Lékařství?

Co to je Benigní? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Benigní?

Benigní znamená v překladu nezhoubný. Tento pojem se užívá především pro označení nemoci, která nepoškozuje organizmus příliš těžce a je ji možné vyléčit. Pokud se jedná o benigní nádor, znamená to, že tento útvar roste omezeně a pomalu a nemá založena dceřiná ložiska, takže se nešíří, nemetastazuje.
Dojde - li však ke změně podmínek, může se zvrhnout a stát se nádorem maligním.


Co je to Benigní? Význam slova, termín, Definice výrazu Benigní. Co znamená odborný pojem Benigní z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Benigní s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Benigní se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: informace, lexikon, terminologie, formulace, význam pojmu, terminus technicus, Lékařství, heslo, odborný výraz, slovník, definice pojmu, pojem, co je to Benigní?, synonymum, význam, wiki, termín, přesný výraz


Pojem Benigní je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Benigní lze najít v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Benigní ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Benigní ve Wikipedii

Hledat pojem Benigní ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Benigní ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Benigní ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Benigní na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Benigní například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Benigní? resp. co je to Benigní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Benigní, odpověď na dotaz co je to Benigní?. Víte např. kdo to je Jana Lorencová? Znáte a víte kdo je Tajemník? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.