Co je to?
Výraz, termín, definice slova Benigní. Co znamená odborný pojem Benigní z kategorie Lékařství?

Co je to Benigní? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Benigní?

Benigní znamená v překladu nezhoubný. Tento pojem se užívá především pro označení nemoci, která nepoškozuje organizmus příliš těžce a je ji možné vyléčit. Pokud se jedná o benigní nádor, znamená to, že tento útvar roste omezeně a pomalu a nemá založena dceřiná ložiska, takže se nešíří, nemetastazuje.
Dojde - li však ke změně podmínek, může se zvrhnout a stát se nádorem maligním.


Co je to Benigní? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Benigní. Co znamená odborný pojem Benigní z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Benigní můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Benigní je v kategorii lékařství

Klíčová slova: lékařství, přesný výraz, názvosloví, co to je, vysvětlení, definice, význam pojmu, pojem, co je to Benigní?, wiki, heslo, definice pojmu, odborné názvosloví, co znamená, význam, lékařství, terminus technicus, význam slova


Pojem Benigní je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít termín Benigní ve Wikipedii

Hledat termín Benigní ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Benigní ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Benigní ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Benigní ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Benigní na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Benigní například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Teď už víte co znamená slovo Benigní? resp. co se přesně ukrývá za slovem Benigní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Benigní, odpověď na dotaz co je to Benigní?. Víte např. kdo to je Pavel Nečas? Znáte a víte kdo je Stanislav Zindulka? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je lékařství. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.