Co je to?
Odborný výraz, definice slova Carving. Co znamená pojem Carving z kategorie Sport?

Co je to Carving? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Carving

Carving je lyžařská technika a druh sjezdového lyžování. Je založený na jízdě po hranách, carvování, při níž se využívá aktivně jak vnitřní, tak vnější lyže. Lyže mají speciální tvar a materiál uzpůsobený tak, aby se samy lehce přizpůsobovaly zatáčení. Lyžaři stačí správně zahranit a lyže už samy navádějí do oblouku.
Carvingový tvar lyží znamená, že špička i pata lyží jsou podstatně širší než samotný střed lyže a lyže jsou kratší. Při této technice se neužívá smyků, takže za lyžařem zůstávají na sněhu jen vyjeté koleje. Jedná se o styl, který je vhodný i pro začátečníky, základy jsou velice jednoduché. Carvingové lyže se širokou špičkou se lépe vedou do zatáček, zastavení je snadné. Velkou výhodou je i vysoká stabilita.


Co je to Carving? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Carving. Co znamená pojem Carving z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Carving sdílejte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Carving je v kategorii Sport

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, popis, přesný význam, Sport, heslo, formulace, přesný výraz, co je to Carving?, Carving, význam, terminus technicus, Sport, informace, názvosloví, co to je, synonymum, terminologie


Pojem Carving je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Carving

Vyhledat termín Carving ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Carving na Youtube

Najít výraz Carving ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Carving na Google.cz

Hledat slovo Carving ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Carving ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Carving například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Carving? resp. co se přesně ukrývá za slovem Carving? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Carving, odpověď na dotaz co je to Carving?. Víte např. kdo to je Agraelus? Znáte a víte kdo je Dita Charanzová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Sport). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.