Co je to?
Výraz, termín, definice slova Carving. Co znamená odborný pojem Carving z kategorie Sport?

Co je to Carving? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Carving

Carving je lyžařská technika a druh sjezdového lyžování. Je založený na jízdě po hranách, carvování, při níž se využívá aktivně jak vnitřní, tak vnější lyže. Lyže mají speciální tvar a materiál uzpůsobený tak, aby se samy lehce přizpůsobovaly zatáčení. Lyžaři stačí správně zahranit a lyže už samy navádějí do oblouku.
Carvingový tvar lyží znamená, že špička i pata lyží jsou podstatně širší než samotný střed lyže a lyže jsou kratší. Při této technice se neužívá smyků, takže za lyžařem zůstávají na sněhu jen vyjeté koleje. Jedná se o styl, který je vhodný i pro začátečníky, základy jsou velice jednoduché. Carvingové lyže se širokou špičkou se lépe vedou do zatáček, zastavení je snadné. Velkou výhodou je i vysoká stabilita.


Co je to Carving? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Carving. Co znamená odborný pojem Carving z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Carving? Pak se o ní podělte s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Carving patří do sekce sport

Klíčová slova: lexikon, vysvětlení, co znamená, odborné názvosloví, význam, popis, názvosloví, co to je, wiki, přesný význam, slovník, přesný výraz, definice, formulace, sport, synonymum, heslo, definice pojmu


Pojem Carving je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít pojem Carving ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Carving ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Carving ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Carving ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Carving ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Carving na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Carving například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní už nejspíš víte co to je Carving? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Carving? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Carving, odpověď na dotaz co je to Carving?. Víte např. kdo to je Kyborg? Znáte a víte kdo je Ošetřovatel? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než sport. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.