Co je to?
Odborný výraz, definice slova Carving. Co znamená slovo Carving z kategorie Sport?

Co je Carving? Definice pojmu

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Carving?

Carving je lyžařská technika a druh sjezdového lyžování. Je založený na jízdě po hranách, carvování, při níž se využívá aktivně jak vnitřní, tak vnější lyže. Lyže mají speciální tvar a materiál uzpůsobený tak, aby se samy lehce přizpůsobovaly zatáčení. Lyžaři stačí správně zahranit a lyže už samy navádějí do oblouku.
Carvingový tvar lyží znamená, že špička i pata lyží jsou podstatně širší než samotný střed lyže a lyže jsou kratší. Při této technice se neužívá smyků, takže za lyžařem zůstávají na sněhu jen vyjeté koleje. Jedná se o styl, který je vhodný i pro začátečníky, základy jsou velice jednoduché. Carvingové lyže se širokou špičkou se lépe vedou do zatáček, zastavení je snadné. Velkou výhodou je i vysoká stabilita.


Co je to Carving? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Carving. Co znamená slovo Carving z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Carving s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Carving patří do kategorie sport

Klíčová slova: formulace, Carving, slovník, co to je, sport, význam, terminus technicus, odborný výraz, definice, terminologie, synonymum, definice pojmu, co znamená, přesný význam, termín, popis, sport, lexikon


Pojem Carving je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Carving lze najít v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Carving ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Carving ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Carving ve Wikislovníku

Zkusit najít Carving ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Carving na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Carving ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Carving například v metavyhledávači Info.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Carving? resp. co znamená Carving? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Carving, odpověď na dotaz co je to Carving?. Víte např. kdo to je Adriana Karembeu? Znáte a víte kdo je Jeřábník? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Radíme proto zkusit hledat pojem Carving v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je sport. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.