Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kuperóza. Co znamená pojem Kuperóza z kategorie Nemoce?

Co je Kuperóza?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kuperóza

Kuperóza je název pro místní nahromadění drobných žilek na povrchu kůže. Stěny žilek a kapilár se v těchto místech ztenčují, což se projeví sítí viditelných žilek nebo červeným zbarvením na čele, bradě a tvářích.
Kuperóza může být vrozená nebo získaná. Léčí se pomocí léčiv nebo kosmetickými postupy, ideální je kombinace obou metod. Léčení by měl provádět odborník, který většinou předepisuje vhodné a účinné krémy.


Co je to Kuperóza? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kuperóza. Co znamená pojem Kuperóza z kategorie Nemoce?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Text vytvořen pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kuperóza? Potom se o definici podělte s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Kuperóza se nachází v kategorii nemoce

Klíčová slova: lexikon, odborné názvosloví, co to je, přesný výraz, pojem, význam, terminologie, vysvětlení, synonymum, wiki, slovník, slovo, Kuperóza, heslo, význam slova, formulace, definice, přesný význam


Pojem Kuperóza je v kategorii nemoce, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat výraz Kuperóza na Google.cz

Zkusit najít termín Kuperóza ve Wikipedii

Najít termín Kuperóza ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Kuperóza ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Kuperóza ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Kuperóza ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuperóza například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Teďka již bezesporu víte co je to Kuperóza? resp. jaký je význam pojmu Kuperóza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kuperóza, odpověď na dotaz co je to Kuperóza?. Víte např. kdo to je Štěpán Malát? Znáte a víte kdo je Černovous? Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než nemoce). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie nemoce, Pacient čeká na operaci, kuperóza, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.