Co je to?
Definice výrazu, termínu Kuperóza. Co znamená odborný pojem Kuperóza z kategorie Nemoce?

Co je to Kuperóza? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kuperóza?

Kuperóza je název pro místní nahromadění drobných žilek na povrchu kůže. Stěny žilek a kapilár se v těchto místech ztenčují, což se projeví sítí viditelných žilek nebo červeným zbarvením na čele, bradě a tvářích.
Kuperóza může být vrozená nebo získaná. Léčí se pomocí léčiv nebo kosmetickými postupy, ideální je kombinace obou metod. Léčení by měl provádět odborník, který většinou předepisuje vhodné a účinné krémy.


Co je to Kuperóza? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kuperóza. Co znamená odborný pojem Kuperóza z kategorie Nemoce?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Kuperóza můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kuperóza je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: odborné názvosloví, význam pojmu, Nemoce, lexikon, slovník, názvosloví, pojem, definice, Kuperóza, terminus technicus, synonymum, význam, slovo, vysvětlení, význam slova, heslo, popis, definice pojmu


Pojem Kuperóza je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Kuperóza na Youtube

Najít heslo Kuperóza na Google.cz

Vyhledat výraz Kuperóza ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Kuperóza ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Kuperóza ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Kuperóza ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuperóza například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Kuperóza? resp. co se přesně ukrývá za slovem Kuperóza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kuperóza, odpověď na dotaz co je to Kuperóza?. Víte např. kdo to je Hinduista? Znáte a víte kdo je Osvícenec? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nemoce Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.