Co je to?
Definice výrazu, termínu Kuperóza. Co znamená odborný pojem Kuperóza z kategorie Nemoce?

Co je to Kuperóza? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kuperóza?

Kuperóza je název pro místní nahromadění drobných žilek na povrchu kůže. Stěny žilek a kapilár se v těchto místech ztenčují, což se projeví sítí viditelných žilek nebo červeným zbarvením na čele, bradě a tvářích.
Kuperóza může být vrozená nebo získaná. Léčí se pomocí léčiv nebo kosmetickými postupy, ideální je kombinace obou metod. Léčení by měl provádět odborník, který většinou předepisuje vhodné a účinné krémy.


Co je to Kuperóza? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kuperóza. Co znamená odborný pojem Kuperóza z kategorie Nemoce?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Kuperóza doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kuperóza se nachází v sekci Nemoce

Klíčová slova: co je to Kuperóza?, přesný výraz, názvosloví, Nemoce, definice pojmu, terminus technicus, slovo, definice, význam, pojem, co znamená, slovník, lexikon, vysvětlení, heslo, Kuperóza, popis, odborný výraz


Pojem Kuperóza je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kuperóza ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Kuperóza na Google.cz

Vyhledat heslo Kuperóza ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Kuperóza ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kuperóza ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Kuperóza ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuperóza například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Kuperóza? resp. co označuje slovo Kuperóza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kuperóza, odpověď na dotaz co je to Kuperóza?. Víte např. kdo to je Rarášek? Znáte a víte kdo je Osvícenec? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Kuperóza hledat i v jiných kategoriích (než Nemoce) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.