Co je to?
Definice výrazu Kuperóza. Co znamená odborný pojem Kuperóza z kategorie Nemoce?

Co je Kuperóza? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kuperóza?

Kuperóza je název pro místní nahromadění drobných žilek na povrchu kůže. Stěny žilek a kapilár se v těchto místech ztenčují, což se projeví sítí viditelných žilek nebo červeným zbarvením na čele, bradě a tvářích.
Kuperóza může být vrozená nebo získaná. Léčí se pomocí léčiv nebo kosmetickými postupy, ideální je kombinace obou metod. Léčení by měl provádět odborník, který většinou předepisuje vhodné a účinné krémy.


Co je to Kuperóza? Význam slova, termín, Definice výrazu Kuperóza. Co znamená odborný pojem Kuperóza z kategorie Nemoce?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Kuperóza můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Kuperóza je v sekci nemoce

Klíčová slova: informace, přesný význam, lexikon, formulace, přesný výraz, význam slova, definice pojmu, vysvětlení, co to je, význam, co je to Kuperóza?, synonymum, názvosloví, nemoce, terminologie, slovo, význam pojmu, odborné názvosloví


Pojem Kuperóza je v kategorii nemoce, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Kuperóza v dalších zdrojích

Vyhledat výraz Kuperóza ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Kuperóza ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kuperóza ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Kuperóza ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Kuperóza ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Kuperóza ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuperóza například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě nyní již víte jaký je význam slova Kuperóza? resp. co se skrývá pod slovem Kuperóza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kuperóza, odpověď na dotaz co je to Kuperóza?. Víte např. kdo to je Tyson Fury? Znáte a víte kdo je Marek Výborný? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Kuperóza hledat i v jiných kategoriích (než nemoce). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.