Co je to?
Definice výrazu, termínu Kuperóza. Co znamená odborný pojem Kuperóza z kategorie Nemoce?

Co je to Kuperóza? Význam slova

Co znamená termín Kuperóza? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Kuperóza je název pro místní nahromadění drobných žilek na povrchu kůže. Stěny žilek a kapilár se v těchto místech ztenčují, což se projeví sítí viditelných žilek nebo červeným zbarvením na čele, bradě a tvářích.
Kuperóza může být vrozená nebo získaná. Léčí se pomocí léčiv nebo kosmetickými postupy, ideální je kombinace obou metod. Léčení by měl provádět odborník, který většinou předepisuje vhodné a účinné krémy.


Co je to Kuperóza? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kuperóza. Co znamená odborný pojem Kuperóza z kategorie Nemoce?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kuperóza je v sekci Nemoce

Klíčová slova: odborné názvosloví, přesný výraz, slovo, heslo, co znamená, terminologie, vysvětlení, názvosloví, termín, slovník, definice pojmu, definice, lexikon, informace, pojem, co to je, význam pojmu, formulace


Pojem Kuperóza je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít slovo Kuperóza ve Wikislovníku

Hledat výraz Kuperóza ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kuperóza ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Kuperóza ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Kuperóza na Google.cz

Hledat heslo Kuperóza ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuperóza například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Kuperóza? resp. jaký je význam pojmu Kuperóza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kuperóza, odpověď na dotaz co je to Kuperóza?. Víte např. kdo to je Soumař? Znáte a víte kdo je Kariérista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nemoce. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.