Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kuperóza. Co znamená odborný pojem Kuperóza z kategorie Nemoce?

Co je to Kuperóza? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Kuperóza

Kuperóza je název pro místní nahromadění drobných žilek na povrchu kůže. Stěny žilek a kapilár se v těchto místech ztenčují, což se projeví sítí viditelných žilek nebo červeným zbarvením na čele, bradě a tvářích.
Kuperóza může být vrozená nebo získaná. Léčí se pomocí léčiv nebo kosmetickými postupy, ideální je kombinace obou metod. Léčení by měl provádět odborník, který většinou předepisuje vhodné a účinné krémy.


Co je to Kuperóza? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kuperóza. Co znamená odborný pojem Kuperóza z kategorie Nemoce?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Kuperóza můžete samozřejmě sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Kuperóza je v sekci nemoce

Klíčová slova: pojem, definice, nemoce, synonymum, co je to Kuperóza?, heslo, terminologie, význam pojmu, co znamená, význam slova, Kuperóza, odborný výraz, lexikon, slovník, popis, přesný výraz, přesný význam, nemoce


Pojem Kuperóza je v kategorii nemoce, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Kuperóza lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kuperóza ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Kuperóza ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Kuperóza ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Kuperóza ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Kuperóza na Youtube

Vyhledat termín Kuperóza na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuperóza například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Kuperóza? resp. co se přesně ukrývá za slovem Kuperóza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kuperóza, odpověď na dotaz co je to Kuperóza?. Víte např. kdo to je Višnu? Znáte a víte kdo je Kate Hudson? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Kuperóza hledat i v jiných kategoriích (než nemoce) Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.