Co je to?
Definice výrazu, termínu Kuperóza. Co znamená odborný pojem Kuperóza z kategorie Nemoce?

Co je to Kuperóza? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kuperóza?

Kuperóza je název pro místní nahromadění drobných žilek na povrchu kůže. Stěny žilek a kapilár se v těchto místech ztenčují, což se projeví sítí viditelných žilek nebo červeným zbarvením na čele, bradě a tvářích.
Kuperóza může být vrozená nebo získaná. Léčí se pomocí léčiv nebo kosmetickými postupy, ideální je kombinace obou metod. Léčení by měl provádět odborník, který většinou předepisuje vhodné a účinné krémy.


Co je to Kuperóza? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kuperóza. Co znamená odborný pojem Kuperóza z kategorie Nemoce?

Chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kuperóza je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: lexikon, slovo, formulace, přesný význam, význam slova, význam pojmu, informace, terminus technicus, vysvětlení, přesný výraz, odborný výraz, význam, odborné názvosloví, názvosloví, heslo, pojem, wiki, popis


Pojem Kuperóza je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Kuperóza zkuste tyto odkazy

Zkusit najít výraz Kuperóza ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Kuperóza na Google.cz

Najít výraz Kuperóza ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Kuperóza ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kuperóza ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Kuperóza na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kuperóza například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Kuperóza? resp. co se přesně ukrývá za slovem Kuperóza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kuperóza, odpověď na dotaz co je to Kuperóza?. Víte např. kdo to je Alchymista? Znáte a víte kdo je M.I.A.? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nemoce). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.