Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Marakuja. Co znamená pojem Marakuja z kategorie Jídlo?

Co to je Marakuja? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Marakuja?

Marakuja je druh mučenky, popínavé rostliny, která má ráda teplo. Proto se pěstuje v Indii, Jižní Americe, Floridě, Karibiku, Havaji, Africe, Izraeli a dalších zemích. Plody se konzumují jako čerstvé ovoce, ale slouží především k výrobě džusů. Marakuju lze využít i pro přípravu džemů.
Plody jsou bobule kulatého tvaru, žluté nebo tmavě fialové. Obsahují semínka a velké množství šťávy. Fialová marakuja má v tvrdé slupce molekuly kyanidu, slupka je však nejedlá a nehrozí tak žádné nebezpečí otravy.


Co je to Marakuja? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Marakuja. Co znamená pojem Marakuja z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Marakuja patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: lexikon, Jídlo, co je to Marakuja?, význam pojmu, terminus technicus, názvosloví, formulace, význam, odborné názvosloví, definice, odborný výraz, význam slova, pojem, slovník, informace, Marakuja, co to je, definice pojmu


Pojem Marakuja je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Marakuja zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Marakuja ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Marakuja ve Wikipedii

Hledat termín Marakuja ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Marakuja na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marakuja ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Marakuja ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Marakuja například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Marakuja? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Marakuja? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Marakuja, odpověď na dotaz co je to Marakuja?. Víte např. kdo to je Petr Vydra? Znáte a víte kdo je Steven Spielberg? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Marakuja i v jiných kategoriích (než Jídlo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.