Co je to?
Definice odborného termínu, slova Prefektura. Co znamená pojem Prefektura z kategorie Právo?

Co je to Prefektura? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Prefektura

Prefektura je pojmenování pro území spravované administrativně a řízené prefektem.
Toto označení se stále v některých zemích používá, například ve Francii jde o krajskou správu departementu. Ve Francii se název prefektura využívá i pro pojmenování policejního obvodu, v jehož čele také stojí prefekt. Původ tohoto slova pochází z období starověkého Říma.


Co je to Prefektura? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Prefektura. Co znamená pojem Prefektura z kategorie Právo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Prefektura sdílejte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Prefektura je v kategorii Právo

Klíčová slova: wiki, termín, přesný výraz, odborný výraz, vysvětlení, Prefektura, co znamená, co je to Prefektura?, význam pojmu, formulace, Právo, co to je, definice, heslo, popis, význam slova, odborné názvosloví, přesný význam


Pojem Prefektura je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prefektura ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Prefektura ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Prefektura na Google.cz

Zkusit najít pojem Prefektura ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Prefektura ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Prefektura ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Prefektura například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Prefektura? resp. co se přesně ukrývá za slovem Prefektura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prefektura, odpověď na dotaz co je to Prefektura?. Víte např. kdo to je Obluda? Znáte a víte kdo je Transhumanista? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Právo. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?