Co je to?
Odborný výraz, definice slova Salajka. Co znamená pojem Salajka z kategorie Různé?

Co je Salajka? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Salajka?

Salajka je pojem s více významy. Může se jednat o poutní místo v blízkosti Třince, potok, který protéká obcí Dambořice, slovenské označení kypřicího prášku nebo národní přírodní rezervaci poblíž obce Bílá u Frýdku – Místku. Toto chráněné území je ve správě CHKO Beskydy. Chráněn je zde jedlobukový prales poblíž horského sedla Bumbálka na česko-slovenské hranici. Nachází se zde také nejvzdálenější bod od moře v ČR.

Co je to Salajka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Salajka. Co znamená pojem Salajka z kategorie Různé?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Salajka s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Salajka se nachází v sekci různé

Klíčová slova: informace, co to je, Salajka, různé, co je to Salajka?, názvosloví, různé, lexikon, termín, odborný výraz, vysvětlení, co znamená, odborné názvosloví, heslo, formulace, definice pojmu, význam slova, význam


Pojem Salajka je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co označuje termín Salajka? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Salajka může být:
• Salajka (národní přírodní rezervace) – chráněné území u obce Bílá v okrese Frýdek-Místek
• Salajka (Horní Lomná) – poutní místo u Horní Lomné u Třince
• Salajka (potok) – pravostranný přítok Spáleného potoka, protékající Dambořicemi
slovenské pojmenování pro kypřící prášek, jehož hlavní součástí je hydrogenuhličitan amonný

Pro více informací o heslu Salajka zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Salajka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Salajka ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Salajka ve Wikislovníku

Najít pojem Salajka na Google.cz

Zkusit najít výraz Salajka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Salajka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Salajka například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Salajka? resp. co přesně označuje termín Salajka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Salajka, odpověď na dotaz co je to Salajka?. Víte např. kdo to je Svatopluk Čech? Znáte a víte kdo je Bohemista? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Salajka i v jiné sekci než je kategorie různé. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?