Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mandelbrotova množina. Co znamená pojem Mandelbrotova množina z kategorie Matematika?

Co je to Mandelbrotova množina? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Mandelbrotova množina

Mandelbrotova množina je nekonečně členitý útvar. Jedná se o fraktál. Po zvětšení jakéhokoli jejího výseku lze získávat stále další a další přesné a složité obrazce.
Mandelbrotova množina bývá výchozí množinou bodů pro další fraktály, které se vytvářejí různými matematickými vzorci a ohýbají se, obarvují, zvětšují či deformují buď v dvourozměrném, nebo třírozměrném prostoru.


Co je to Mandelbrotova množina? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Mandelbrotova množina. Co znamená pojem Mandelbrotova množina z kategorie Matematika?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Mandelbrotova množina je v sekci Matematika

Klíčová slova: vysvětlení, slovo, popis, terminus technicus, odborný výraz, přesný výraz, význam slova, terminologie, definice pojmu, heslo, co znamená, Matematika, synonymum, Matematika, co je to Mandelbrotova množina?, termín, přesný význam, význam


Pojem Mandelbrotova množina je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat heslo Mandelbrotova množina ve Wikislovníku

Hledat výraz Mandelbrotova množina ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Mandelbrotova množina ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Mandelbrotova množina na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mandelbrotova množina ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Mandelbrotova množina ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mandelbrotova množina například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Mandelbrotova množina? resp. co označuje slovo Mandelbrotova množina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mandelbrotova množina, odpověď na dotaz co je to Mandelbrotova množina?. Víte např. kdo to je Václav Upír Krejčí? Znáte a víte kdo je Emilia Clarke? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Matematika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.