Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mandelbrotova množina. Co znamená pojem Mandelbrotova množina z kategorie Matematika?

Co je to Mandelbrotova množina? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Mandelbrotova množina?

Mandelbrotova množina je nekonečně členitý útvar. Jedná se o fraktál. Po zvětšení jakéhokoli jejího výseku lze získávat stále další a další přesné a složité obrazce.
Mandelbrotova množina bývá výchozí množinou bodů pro další fraktály, které se vytvářejí různými matematickými vzorci a ohýbají se, obarvují, zvětšují či deformují buď v dvourozměrném, nebo třírozměrném prostoru.


Co je to Mandelbrotova množina? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Mandelbrotova množina. Co znamená pojem Mandelbrotova množina z kategorie Matematika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Mandelbrotova množina se nachází v kategorii Matematika

Klíčová slova: slovník, Matematika, přesný význam, formulace, definice, slovo, význam pojmu, Mandelbrotova množina, přesný výraz, informace, co znamená, vysvětlení, terminus technicus, termín, význam, názvosloví, význam slova, synonymum


Pojem Mandelbrotova množina je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít heslo Mandelbrotova množina ve Wikipedii

Najít výraz Mandelbrotova množina ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mandelbrotova množina ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mandelbrotova množina ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Mandelbrotova množina na Youtube

Vyhledat slovo Mandelbrotova množina ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Mandelbrotova množina například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Mandelbrotova množina? resp. jaký je význam pojmu Mandelbrotova množina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mandelbrotova množina, odpověď na dotaz co je to Mandelbrotova množina?. Víte např. kdo to je Sviňák? Znáte a víte kdo je Milan Štěch? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Mandelbrotova množina hledat i v jiných kategoriích (než Matematika) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.