Co je to?
Definice výrazu, termínu Bauch. Co znamená odborný pojem Bauch z kategorie Různé?

Co je to Bauch? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Bauch

Z němčiny - der Bauch - břicho, též ve významu spodní část trupu letadla.
V anglickém slangu z městského prostředí se jedná o zkratku výrazu "debauchery", tj. zhýralost, nezřízenost. Tento pojem může popisovat osobu, věc nebo místo a jedná se o jednoznačně negativní hodnotící výraz; může se vztahovat k alkoholismu, mravní zkaženosti nebo jiným obecně negativně vnímaným věcem.

Co je to Bauch? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Bauch. Co znamená odborný pojem Bauch z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Bauch můžete samozřejmě sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Bauch je v sekci Různé

Klíčová slova: pojem, význam, Různé, názvosloví, význam slova, termín, lexikon, co to je, vysvětlení, definice, popis, informace, přesný výraz, odborný výraz, slovo, formulace, Různé, význam pojmu


Pojem Bauch je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat heslo Bauch na Google.cz

Hledat pojem Bauch ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Bauch ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bauch ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Bauch ve Wikipedii

Vyhledat termín Bauch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bauch například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Bauch? resp. co znamená Bauch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bauch, odpověď na dotaz co je to Bauch?. Víte např. kdo to je Kryptobaron? Znáte a víte kdo je Pediatr? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Různé). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.