Co je to?
Definice výrazu, termínu Bauch. Co znamená odborný pojem Bauch z kategorie Různé?

Co je to Bauch? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Bauch

Z němčiny - der Bauch - břicho, též ve významu spodní část trupu letadla.
V anglickém slangu z městského prostředí se jedná o zkratku výrazu "debauchery", tj. zhýralost, nezřízenost. Tento pojem může popisovat osobu, věc nebo místo a jedná se o jednoznačně negativní hodnotící výraz; může se vztahovat k alkoholismu, mravní zkaženosti nebo jiným obecně negativně vnímaným věcem.


Co je to Bauch? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Bauch. Co znamená odborný pojem Bauch z kategorie Různé?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Bauch můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Bauch je v kategorii Různé

Klíčová slova: význam slova, terminus technicus, popis, co znamená, přesný výraz, termín, synonymum, odborný výraz, formulace, heslo, Různé, názvosloví, přesný význam, vysvětlení, lexikon, význam pojmu, definice pojmu, definice


Pojem Bauch je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Bauch lze najít v následujících zdrojích

Najít slovo Bauch ve Wikipedii

Hledat výraz Bauch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Bauch ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Bauch ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Bauch ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bauch ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bauch například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Bauch? resp. co označuje slovo Bauch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bauch, odpověď na dotaz co je to Bauch?. Víte např. kdo to je Anarchista? Znáte a víte kdo je Adriana Krnáčová? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Různé). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.