Co je to?
Definice výrazu, termínu Bauch. Co znamená odborný pojem Bauch z kategorie Různé?

Co je to Bauch? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Bauch

Z němčiny - der Bauch - břicho, též ve významu spodní část trupu letadla.
V anglickém slangu z městského prostředí se jedná o zkratku výrazu "debauchery", tj. zhýralost, nezřízenost. Tento pojem může popisovat osobu, věc nebo místo a jedná se o jednoznačně negativní hodnotící výraz; může se vztahovat k alkoholismu, mravní zkaženosti nebo jiným obecně negativně vnímaným věcem.


Co je to Bauch? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Bauch. Co znamená odborný pojem Bauch z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Bauch doporučujeme sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Bauch se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, odborné názvosloví, definice, wiki, formulace, synonymum, odborný výraz, přesný význam, co je to Bauch?, přesný výraz, terminus technicus, popis, co to je, co znamená, význam, pojem, Různé


Pojem Bauch je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Bauch v následujících zdrojích

Najít pojem Bauch ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Bauch ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Bauch ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Bauch na Youtube

Zkusit najít pojem Bauch ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Bauch ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bauch například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Bauch? resp. jaký je význam slova Bauch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bauch, odpověď na dotaz co je to Bauch?. Víte např. kdo to je Jan Perner? Znáte a víte kdo je Adriana Krnáčová? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bauch v jiné sekci než Různé. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.