Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bauch. Co znamená odborný pojem Bauch z kategorie Různé?

Co je to Bauch? Význam slova

Co znamená termín Bauch? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Z němčiny - der Bauch - břicho, též ve významu spodní část trupu letadla.
V anglickém slangu z městského prostředí se jedná o zkratku výrazu "debauchery", tj. zhýralost, nezřízenost. Tento pojem může popisovat osobu, věc nebo místo a jedná se o jednoznačně negativní hodnotící výraz; může se vztahovat k alkoholismu, mravní zkaženosti nebo jiným obecně negativně vnímaným věcem.

Co je to Bauch? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bauch. Co znamená odborný pojem Bauch z kategorie Různé?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Bauch? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Bauch je v kategorii různé

Klíčová slova: definice, přesný význam, Bauch, lexikon, termín, názvosloví, vysvětlení, formulace, terminologie, význam slova, co je to Bauch?, různé, wiki, co to je, pojem, co znamená, slovník, význam


Pojem Bauch je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Bauch

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bauch ve Wikimedia Commons

Najít heslo Bauch ve Wikislovníku

Najít termín Bauch na Google.cz

Hledat termín Bauch ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bauch ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Bauch ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Bauch například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Bauch? resp. jaká je definice termínu Bauch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bauch, odpověď na dotaz co je to Bauch?. Víte např. kdo to je Leoš Mareš? Znáte a víte kdo je Student? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než různé). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.