Co je to?
Definice odborného termínu, slova Bauch. Co znamená pojem Bauch z kategorie Různé?

Co je Bauch?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Bauch

Z němčiny - der Bauch - břicho, též ve významu spodní část trupu letadla.
V anglickém slangu z městského prostředí se jedná o zkratku výrazu "debauchery", tj. zhýralost, nezřízenost. Tento pojem může popisovat osobu, věc nebo místo a jedná se o jednoznačně negativní hodnotící výraz; může se vztahovat k alkoholismu, mravní zkaženosti nebo jiným obecně negativně vnímaným věcem.

Co je to Bauch? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Bauch. Co znamená pojem Bauch z kategorie Různé?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vaším okruhem známých osob na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Bauch patří do sekce různé

Klíčová slova: co je to Bauch?, názvosloví, význam pojmu, různé, slovník, odborné názvosloví, wiki, heslo, lexikon, co to je, přesný výraz, formulace, co znamená, pojem, definice, vysvětlení, definice pojmu, synonymum


Pojem Bauch je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Bauch

Zkusit najít heslo Bauch ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Bauch ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bauch ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Bauch na Google.cz

Zkusit najít frázi Bauch ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Bauch ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Bauch například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní už nejspíš víte co to je Bauch? resp. jaký je přesný význam slova Bauch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bauch, odpověď na dotaz co je to Bauch?. Víte např. kdo to je Ivo Kaderka? Znáte a víte kdo je Krupiér? Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v různé. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie různé, Zelený lesklý otazník, bauch, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.