Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bauch. Co znamená odborný pojem Bauch z kategorie Různé?

Co je to Bauch? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Bauch?

Z němčiny - der Bauch - břicho, též ve významu spodní část trupu letadla.
V anglickém slangu z městského prostředí se jedná o zkratku výrazu "debauchery", tj. zhýralost, nezřízenost. Tento pojem může popisovat osobu, věc nebo místo a jedná se o jednoznačně negativní hodnotící výraz; může se vztahovat k alkoholismu, mravní zkaženosti nebo jiným obecně negativně vnímaným věcem.

Co je to Bauch? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bauch. Co znamená odborný pojem Bauch z kategorie Různé?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Bauch můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Bauch je v kategorii různé

Klíčová slova: co znamená, termín, synonymum, popis, definice, wiki, co to je, odborné názvosloví, heslo, přesný výraz, význam pojmu, přesný význam, pojem, slovník, Bauch, terminologie, lexikon, různé


Pojem Bauch je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat slovo Bauch ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Bauch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Bauch ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bauch ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Bauch na Youtube

Najít slovo Bauch ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Bauch například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Teď už víte jaká je definice termínu Bauch? resp. jaký je význam slova Bauch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bauch, odpověď na dotaz co je to Bauch?. Víte např. kdo to je Moralista? Znáte a víte kdo je Krupiér? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Bauch hledat i v jiných kategoriích (než různé) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.