Co je to?
Definice odborného termínu, slova Jedličkův ústav. Co znamená pojem Jedličkův ústav z kategorie Školství?

Co je to Jedličkův ústav? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Jedličkův ústav

Jedličkův ústav se nachází v Praze. Jde o zařízení pro děti a mladistvé, kteří mají nějaké tělesné postižení. Nejstarší český ústav tohoto typu (založen v roce 1913) poskytuje postiženým vzdělávání, sociální služby, rehabilitaci, rozvoj a využití schopností a dovedností. Zlepšuje tak kvalitu života handicapovaných i jejich rodin.
Název má Jedličkův ústav podle jména jednoho ze zakladatelů, MUDr. Rudolfa Jedličky.


Co je to Jedličkův ústav? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Jedličkův ústav. Co znamená pojem Jedličkův ústav z kategorie Školství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Jedličkův ústav? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Jedličkův ústav je v kategorii Školství

Klíčová slova: Jedličkův ústav, terminus technicus, popis, přesný význam, informace, přesný výraz, Školství, co je to Jedličkův ústav?, slovník, heslo, co znamená, terminologie, význam pojmu, synonymum, lexikon, wiki, pojem, odborný výraz


Pojem Jedličkův ústav je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Jedličkův ústav ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Jedličkův ústav na Youtube

Najít heslo Jedličkův ústav ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Jedličkův ústav ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jedličkův ústav ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Jedličkův ústav ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jedličkův ústav například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Jedličkův ústav? resp. co se skrývá pod slovem Jedličkův ústav? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jedličkův ústav, odpověď na dotaz co je to Jedličkův ústav?. Víte např. kdo to je Supervizor? Znáte a víte kdo je Ájatolláh? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.