Co je to?
Definice odborného termínu, slova Jedličkův ústav. Co znamená pojem Jedličkův ústav z kategorie Školství?

Co je to Jedličkův ústav? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Jedličkův ústav?

Jedličkův ústav se nachází v Praze. Jde o zařízení pro děti a mladistvé, kteří mají nějaké tělesné postižení. Nejstarší český ústav tohoto typu (založen v roce 1913) poskytuje postiženým vzdělávání, sociální služby, rehabilitaci, rozvoj a využití schopností a dovedností. Zlepšuje tak kvalitu života handicapovaných i jejich rodin.
Název má Jedličkův ústav podle jména jednoho ze zakladatelů, MUDr. Rudolfa Jedličky.


Co je to Jedličkův ústav? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Jedličkův ústav. Co znamená pojem Jedličkův ústav z kategorie Školství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Jedličkův ústav můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Jedličkův ústav je v kategorii Školství

Klíčová slova: přesný význam, informace, význam slova, popis, pojem, co znamená, terminologie, slovo, synonymum, co to je, Školství, vysvětlení, odborný výraz, význam pojmu, názvosloví, význam, přesný výraz, wiki


Pojem Jedličkův ústav je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Jedličkův ústav? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Jedličkův ústav a školy v Praze je nejstarší české zařízení pro děti a mládež s tělesným postižením, které se dodnes věnuje vzdělávání, rehabilitaci, sociálním službám, komplexnímu rozvoji dovedností, využití tvůrčího potenciálu a zlepšení kvality života lidí s handicapem (v běžné řeči vozíčkářům, mládeži po úrazech, dětem se somatickým znevýhodněním, s kombinovaným postižením, u některých služeb dokonce celé rodině s dítětem s tělesným postižením apod.).

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít heslo Jedličkův ústav ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Jedličkův ústav ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Jedličkův ústav ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Jedličkův ústav na Google.cz

Vyhledat slovo Jedličkův ústav ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Jedličkův ústav ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Jedličkův ústav například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Jedličkův ústav? resp. jaká je definice slova Jedličkův ústav? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jedličkův ústav, odpověď na dotaz co je to Jedličkův ústav?. Víte např. kdo to je Animátor? Znáte a víte kdo je Violetta? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Školství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.