Co je to?
Odborný výraz, definice slova Alter ego. Co znamená pojem Alter ego z kategorie Psychologie?

Co je to Alter ego? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Alter ego?

Alter ego lze přeložit jako druhé já. Jedná se o latinský výraz, kterým je označována nějaká fiktivní osoba, která je stejná jako samotný autor smyšlenky. Jako odborný výraz se užívá v literatuře. Jedná se o takovou postavu, se kterou se autor ztotožňuje.
V běžném životě se jedná o postavu, která existuje pouze v představách. Někdy alter ego umožňuje autorovi uskutečňovat jeho představy. Pojem se také využívá v psychologii a psychiatrii.


Co je to Alter ego? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Alter ego. Co znamená pojem Alter ego z kategorie Psychologie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Alter ego patří do sekce Psychologie

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, co to je, formulace, synonymum, názvosloví, co znamená, pojem, informace, odborný výraz, Psychologie, slovník, termín, popis, význam, význam slova, Psychologie, definice pojmu


Pojem Alter ego je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Alter ego v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Alter ego ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Alter ego ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Alter ego ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Alter ego na Youtube

Zkusit najít výraz Alter ego ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Alter ego na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alter ego například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Alter ego? resp. co se přesně ukrývá za slovem Alter ego? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alter ego, odpověď na dotaz co je to Alter ego?. Víte např. kdo to je Thorin Pavéza? Znáte a víte kdo je Svatá Barbora? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Psychologie. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.