Co je to?
Definice výrazu, termínu LMD. Co znamená odborný pojem LMD z kategorie Zkratky?

Co je to LMD? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu LMD

LMD je zkratka pro lehkou mozkovou dysfunkci, která znamená poruchu učení a chování. K této odchylce v psychickém vývoji dochází oslabením funkcí nervové soustavy. LMD je stále rozšířenější, příčinou je stres a zhoršené životní prostředí.
Problémy většinou začínají již v dětství a mohou trvat až do dospělosti. LMD způsobuje problémy v oblasti učení, v práci a ve společenském styku. Vznikají tak poruchy učení, jako je dyslexie, dysortografie, dysgrafie, dyskalkulie, dyspraxie, poruchy soustředění a pozornosti, hyperaktivita a další poruchy.


Co je to LMD? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu LMD. Co znamená odborný pojem LMD z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text LMD s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz LMD se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: odborný výraz, zkratky, heslo, lexikon, co je to LMD?, slovník, zkratky, terminus technicus, přesný výraz, význam slova, wiki, význam, slovo, přesný význam, názvosloví, LMD, terminologie, definice


Pojem LMD je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu LMD

Hledat slovo LMD na Google.cz

Zkusit najít heslo LMD ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo LMD ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem LMD ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz LMD ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín LMD ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo LMD například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo LMD? resp. co přesně znamená slovo LMD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LMD, odpověď na dotaz co je to LMD?. Víte např. kdo to je Projektant? Znáte a víte kdo je Petra Janů? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Radíme proto zkusit hledat pojem LMD v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je zkratky. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.