Co je to?
Definice odborného termínu, slova LMD. Co znamená pojem LMD z kategorie Zkratky?

Co je to LMD? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu LMD?

LMD je zkratka pro lehkou mozkovou dysfunkci, která znamená poruchu učení a chování. K této odchylce v psychickém vývoji dochází oslabením funkcí nervové soustavy. LMD je stále rozšířenější, příčinou je stres a zhoršené životní prostředí.
Problémy většinou začínají již v dětství a mohou trvat až do dospělosti. LMD způsobuje problémy v oblasti učení, v práci a ve společenském styku. Vznikají tak poruchy učení, jako je dyslexie, dysortografie, dysgrafie, dyskalkulie, dyspraxie, poruchy soustředění a pozornosti, hyperaktivita a další poruchy.


Co je to LMD? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova LMD. Co znamená pojem LMD z kategorie Zkratky?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín LMD se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: popis, terminologie, co to je, terminus technicus, vysvětlení, názvosloví, lexikon, co znamená, co je to LMD?, Zkratky, přesný výraz, termín, heslo, Zkratky, LMD, synonymum, slovo, pojem


Pojem LMD je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu LMD

Hledat pojem LMD ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem LMD na Youtube

Zkusit najít slovo LMD na Google.cz

Vyhledat termín LMD ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz LMD ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo LMD ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo LMD například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova LMD? resp. co znamená výraz LMD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LMD, odpověď na dotaz co je to LMD?. Víte např. kdo to je Obchodní ředitel? Znáte a víte kdo je Simona Krainová? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.