Co je to?
Definice odborného termínu, slova LMD. Co znamená pojem LMD z kategorie Zkratky?

Co je to LMD? Význam slova

Co znamená termín LMD? Vysvětlení pojmu, definice hesla

LMD je zkratka pro lehkou mozkovou dysfunkci, která znamená poruchu učení a chování. K této odchylce v psychickém vývoji dochází oslabením funkcí nervové soustavy. LMD je stále rozšířenější, příčinou je stres a zhoršené životní prostředí.
Problémy většinou začínají již v dětství a mohou trvat až do dospělosti. LMD způsobuje problémy v oblasti učení, v práci a ve společenském styku. Vznikají tak poruchy učení, jako je dyslexie, dysortografie, dysgrafie, dyskalkulie, dyspraxie, poruchy soustředění a pozornosti, hyperaktivita a další poruchy.


Co je to LMD? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova LMD. Co znamená pojem LMD z kategorie Zkratky?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (LMD) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem LMD patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: synonymum, význam slova, popis, význam pojmu, wiki, význam, lexikon, co je to LMD?, Zkratky, odborný výraz, Zkratky, termín, informace, vysvětlení, formulace, přesný význam, co znamená, přesný výraz


Pojem LMD je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu LMD

Chraňte své soukromí a hledejte slovo LMD ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo LMD ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo LMD ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo LMD ve Wikislovníku

Najít slovo LMD ve vyhledávači Yandex

Najít heslo LMD ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo LMD například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova LMD? resp. jaký je význam slova LMD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LMD, odpověď na dotaz co je to LMD?. Víte např. kdo to je Anna Polívková? Znáte a víte kdo je Narcista? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín LMD hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.