Co je to?
Definice odborného termínu, slova LMD. Co znamená pojem LMD z kategorie Zkratky?

Co je to LMD? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu LMD?

LMD je zkratka pro lehkou mozkovou dysfunkci, která znamená poruchu učení a chování. K této odchylce v psychickém vývoji dochází oslabením funkcí nervové soustavy. LMD je stále rozšířenější, příčinou je stres a zhoršené životní prostředí.
Problémy většinou začínají již v dětství a mohou trvat až do dospělosti. LMD způsobuje problémy v oblasti učení, v práci a ve společenském styku. Vznikají tak poruchy učení, jako je dyslexie, dysortografie, dysgrafie, dyskalkulie, dyspraxie, poruchy soustředění a pozornosti, hyperaktivita a další poruchy.


Co je to LMD? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova LMD. Co znamená pojem LMD z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz LMD je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, Zkratky, slovo, definice pojmu, význam, lexikon, wiki, slovník, LMD, pojem, definice, synonymum, vysvětlení, přesný význam, formulace, odborný výraz, terminus technicus


Pojem LMD je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat výraz LMD ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz LMD ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem LMD na Youtube

Najít pojem LMD ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz LMD ve Wikipedii

Hledat termín LMD na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo LMD například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo LMD? resp. co přesně označuje termín LMD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LMD, odpověď na dotaz co je to LMD?. Víte např. kdo to je Cukrouš? Znáte a víte kdo je Narcista? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Zkratky). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.