Co je to?
Definice odborného termínu, slova LMD. Co znamená pojem LMD z kategorie Zkratky?

Co je to LMD? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla LMD?

LMD je zkratka pro lehkou mozkovou dysfunkci, která znamená poruchu učení a chování. K této odchylce v psychickém vývoji dochází oslabením funkcí nervové soustavy. LMD je stále rozšířenější, příčinou je stres a zhoršené životní prostředí.
Problémy většinou začínají již v dětství a mohou trvat až do dospělosti. LMD způsobuje problémy v oblasti učení, v práci a ve společenském styku. Vznikají tak poruchy učení, jako je dyslexie, dysortografie, dysgrafie, dyskalkulie, dyspraxie, poruchy soustředění a pozornosti, hyperaktivita a další poruchy.


Co je to LMD? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova LMD. Co znamená pojem LMD z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova LMD můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo LMD je v sekci Zkratky

Klíčová slova: názvosloví, co je to LMD?, synonymum, odborný výraz, informace, význam, význam slova, definice, definice pojmu, Zkratky, slovo, odborné názvosloví, terminus technicus, přesný význam, heslo, wiki, formulace, lexikon


Pojem LMD je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo LMD ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem LMD ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo LMD ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo LMD ve Wikislovníku

Vyhledat výraz LMD na Google.cz

Zkusit najít termín LMD ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo LMD například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova LMD? resp. co znamená výraz LMD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LMD, odpověď na dotaz co je to LMD?. Víte např. kdo to je Patriarcha? Znáte a víte kdo je Narcista? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Zkratky. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.