Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo LMD. Co znamená pojem LMD z kategorie Zkratky?

Co je LMD? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova LMD?

LMD je zkratka pro lehkou mozkovou dysfunkci, která znamená poruchu učení a chování. K této odchylce v psychickém vývoji dochází oslabením funkcí nervové soustavy. LMD je stále rozšířenější, příčinou je stres a zhoršené životní prostředí.
Problémy většinou začínají již v dětství a mohou trvat až do dospělosti. LMD způsobuje problémy v oblasti učení, v práci a ve společenském styku. Vznikají tak poruchy učení, jako je dyslexie, dysortografie, dysgrafie, dyskalkulie, dyspraxie, poruchy soustředění a pozornosti, hyperaktivita a další poruchy.


Co je to LMD? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo LMD. Co znamená pojem LMD z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo LMD se nachází v kategorii zkratky

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, formulace, přesný význam, pojem, slovník, definice, zkratky, názvosloví, wiki, lexikon, odborné názvosloví, termín, synonymum, definice pojmu, slovo, popis, význam


Pojem LMD je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Více informací o slovu LMD doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít slovo LMD ve Wikipedii

Vyhledat pojem LMD ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem LMD ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem LMD ve Wikimedia Commons

Najít heslo LMD ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem LMD ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo LMD například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je LMD? resp. co se vlastně skrývá pod slovem LMD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LMD, odpověď na dotaz co je to LMD?. Víte např. kdo to je Vlasta Kálalová? Znáte a víte kdo je Simona Halep? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než zkratky). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.