Co je to?
Definice výrazu, termínu Ochranná lhůta. Co znamená odborný pojem Ochranná lhůta z kategorie Různé?

Co je Ochranná lhůta?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Ochranná lhůta?

Ochranná lhůta je pojem používaný ve více oblastech. K nejčastějším použitím patří ochranná lhůta po skončení zaměstnání. Zde slouží k minimalizaci rizik ohrožujících ekonomickou buducnost člověka. Ochranná lhůta trvá 7 kalendářních dní po ukončení zaměstnání.
Pokud člověk v ochranné lhůtě onemocní, má nárok na nemocenské dávky, i když už je nezaměstnaný. Tyto dávky jsou však vypláceny až od 15 dne, kdy je člověk v pracovní neschopnosti. Po tuto dobu také není nutno evidovat se na úřadu práce.

Co je to Ochranná lhůta? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Ochranná lhůta. Co znamená odborný pojem Ochranná lhůta z kategorie Různé?

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Ochranná lhůta se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Ochranná lhůta je v kategorii různé

Klíčová slova: co to je, různé, informace, slovník, odborný výraz, co je to Ochranná lhůta?, lexikon, definice pojmu, názvosloví, přesný výraz, význam pojmu, slovo, Ochranná lhůta, termín, formulace, terminus technicus, význam, popis


Pojem Ochranná lhůta je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ochranná lhůta ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Ochranná lhůta ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Ochranná lhůta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Ochranná lhůta ve Wikislovníku

Hledat heslo Ochranná lhůta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Ochranná lhůta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ochranná lhůta například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je význam slova Ochranná lhůta? resp. jaká je definice slova Ochranná lhůta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ochranná lhůta, odpověď na dotaz co je to Ochranná lhůta?. Víte např. kdo to je Alexandr Sergejevič Puškin? Znáte a víte kdo je Čórkař? Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než různé. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie různé, žlutý otazník s tečkou, ochranná lhůta, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.