Co je to?
Výraz, termín, definice slova Justice. Co znamená odborný pojem Justice z kategorie Právo?

Co je to Justice? Význam slova

Co znamená termín Justice? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Justice je označením s několika významy – v právním smyslu se jedná o spravedlnost a soudní moc, v oblasti hudby je justice názvem hudební skupiny a tento název nese i několik filmů. Nejčastěji se slovo justice používá ve smyslu soudní moci.
Justice jako soudní moc je složkou státní moci. Jejími vykonavateli jsou nezávislé soudy. Ty rozhodují o věcech, které jsou do jejich pravomoci svěřeny zákonem, např. v trestním, občanskoprávním či správním řízení nebo ústavním soudnictví.


Co je to Justice? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Justice. Co znamená odborný pojem Justice z kategorie Právo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Justice sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Justice patří do sekce Právo

Klíčová slova: význam pojmu, odborný výraz, terminologie, informace, Právo, definice pojmu, termín, popis, slovo, definice, co je to Justice?, přesný význam, co znamená, význam slova, názvosloví, pojem, heslo, odborné názvosloví


Pojem Justice je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Justice

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Justice ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Justice ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Justice ve Wikislovníku

Najít pojem Justice ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Justice ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Justice na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Justice například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Justice? resp. co je to Justice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Justice, odpověď na dotaz co je to Justice?. Víte např. kdo to je Správce daně? Znáte a víte kdo je Emmanuel Macron? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Justice v jiné sekci než Právo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.