Co je to?
Výraz, termín, definice slova Justice. Co znamená odborný pojem Justice z kategorie Právo?

Co je to Justice? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Justice

Justice je označením s několika významy – v právním smyslu se jedná o spravedlnost a soudní moc, v oblasti hudby je justice názvem hudební skupiny a tento název nese i několik filmů. Nejčastěji se slovo justice používá ve smyslu soudní moci.
Justice jako soudní moc je složkou státní moci. Jejími vykonavateli jsou nezávislé soudy. Ty rozhodují o věcech, které jsou do jejich pravomoci svěřeny zákonem, např. v trestním, občanskoprávním či správním řízení nebo ústavním soudnictví.


Co je to Justice? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Justice. Co znamená odborný pojem Justice z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Justice s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Justice se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: lexikon, pojem, Právo, heslo, význam pojmu, odborný výraz, názvosloví, odborné názvosloví, terminus technicus, Justice, přesný výraz, termín, přesný význam, co je to Justice?, slovo, informace, terminologie, synonymum


Pojem Justice je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Justice

Hledat slovo Justice ve Wikislovníku

Hledat heslo Justice ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Justice ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Justice ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Justice ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Justice ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Justice například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Justice? resp. co vlastně znamená slovo Justice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Justice, odpověď na dotaz co je to Justice?. Víte např. kdo to je Geolog? Znáte a víte kdo je Ivo Lukačovič? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Právo). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.