Co je to?
Definice odborného termínu, slova Retail. Co znamená pojem Retail z kategorie Ekonomie?

Co je to Retail? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Retail

Výraz retail (z angličtiny) znamená maloobchod. Jedná se o prodej menšího množství zboží koncovému zákazníkovi. Protikladem je velkoobchod.


Co je to Retail? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Retail. Co znamená pojem Retail z kategorie Ekonomie?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Retail s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Retail se nachází v sekci Ekonomie

Klíčová slova: slovník, formulace, co znamená, odborný výraz, definice pojmu, definice, vysvětlení, pojem, přesný výraz, názvosloví, význam pojmu, terminologie, co je to Retail?, Retail, terminus technicus, význam, informace, slovo


Pojem Retail je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Retail

Najít slovo Retail ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Retail ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Retail ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Retail ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Retail ve Wikimedia Commons

Najít termín Retail ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Retail například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Retail? resp. jaký je význam pojmu Retail? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Retail, odpověď na dotaz co je to Retail?. Víte např. kdo to je Macecha? Znáte a víte kdo je Melancholik? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Retail i v jiných kategoriích (než Ekonomie). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.