Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Retail. Co znamená pojem Retail z kategorie Ekonomie?

Co to je Retail? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Retail?

Výraz retail (z angličtiny) znamená maloobchod. Jedná se o prodej menšího množství zboží koncovému zákazníkovi. Protikladem je velkoobchod.


Co je to Retail? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Retail. Co znamená pojem Retail z kategorie Ekonomie?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Retail? s ostatními na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Retail je v sekci ekonomie

Klíčová slova: informace, termín, synonymum, ekonomie, lexikon, heslo, slovo, odborné názvosloví, význam pojmu, co je to Retail?, definice, popis, význam slova, slovník, vysvětlení, ekonomie, přesný význam, pojem


Pojem Retail je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Retail lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít termín Retail ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Retail ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Retail ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Retail ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Retail na Youtube

Zkusit najít pojem Retail ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Retail například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Nyní už nejspíš víte co to je Retail? resp. jaký je význam slova Retail? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Retail, odpověď na dotaz co je to Retail?. Víte např. kdo to je David Macháček? Znáte a víte kdo je Rodič? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Retail i v jiné kategorii než je sekce ekonomie. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.