Co je to?
Definice odborného termínu, slova Retail. Co znamená pojem Retail z kategorie Ekonomie?

Co je to Retail? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Retail

Výraz retail (z angličtiny) znamená maloobchod. Jedná se o prodej menšího množství zboží koncovému zákazníkovi. Protikladem je velkoobchod.


Co je to Retail? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Retail. Co znamená pojem Retail z kategorie Ekonomie?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Retail? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Retail je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: Retail, heslo, význam slova, přesný výraz, Ekonomie, slovník, význam, definice, lexikon, popis, odborný výraz, přesný význam, co znamená, pojem, terminologie, význam pojmu, odborné názvosloví, formulace


Pojem Retail je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Retail zkuste tyto odkazy

Vyhledat heslo Retail ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Retail ve Wikipedii

Najít výraz Retail na Google.cz

Vyhledat výraz Retail ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Retail ve Wikislovníku

Vyhledat termín Retail ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Retail například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Retail? resp. co to je Retail? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Retail, odpověď na dotaz co je to Retail?. Víte např. kdo to je Sebastian Navrátil? Znáte a víte kdo je Melancholik? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Retail v jiné sekci než Ekonomie. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.