Co je to?
Definice odborného termínu, slova Retail. Co znamená pojem Retail z kategorie Ekonomie?

Co je to Retail? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Retail

Výraz retail (z angličtiny) znamená maloobchod. Jedná se o prodej menšího množství zboží koncovému zákazníkovi. Protikladem je velkoobchod.


Co je to Retail? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Retail. Co znamená pojem Retail z kategorie Ekonomie?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Retail? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Retail patří do sekce Ekonomie

Klíčová slova: heslo, Retail, vysvětlení, přesný význam, informace, slovník, slovo, význam slova, co je to Retail?, co to je, definice pojmu, terminus technicus, odborné názvosloví, význam pojmu, terminologie, wiki, význam, co znamená


Pojem Retail je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít termín Retail ve Wikislovníku

Najít výraz Retail ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Retail ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Retail ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Retail ve Wikipedii

Vyhledat heslo Retail na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Retail například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Retail? resp. jaký je význam slova Retail? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Retail, odpověď na dotaz co je to Retail?. Víte např. kdo to je Scénárista? Znáte a víte kdo je Zlatokopka? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Ekonomie). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.