Co je to?
Definice odborného termínu, slova Retail. Co znamená pojem Retail z kategorie Ekonomie?

Co je to Retail? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Retail

Výraz retail (z angličtiny) znamená maloobchod. Jedná se o prodej menšího množství zboží koncovému zákazníkovi. Protikladem je velkoobchod.


Co je to Retail? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Retail. Co znamená pojem Retail z kategorie Ekonomie?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Retail je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: informace, slovník, Ekonomie, definice pojmu, odborný výraz, Retail, slovo, termín, terminologie, co je to Retail?, co to je, přesný význam, Ekonomie, přesný výraz, význam pojmu, formulace, synonymum, heslo


Pojem Retail je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Retail v následujících vyhledávačích

Zkusit najít heslo Retail ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Retail ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Retail na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Retail ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Retail ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Retail ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Retail například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Retail? resp. co přesně označuje termín Retail? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Retail, odpověď na dotaz co je to Retail?. Víte např. kdo to je Psychoterapeut? Znáte a víte kdo je Melancholik? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Ekonomie). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.