Co je to?
Definice odborného termínu, slova Retail. Co znamená pojem Retail z kategorie Ekonomie?

Co je Retail?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Retail?

Výraz retail (z angličtiny) znamená maloobchod. Jedná se o prodej menšího množství zboží koncovému zákazníkovi. Protikladem je velkoobchod.


Co je to Retail? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Retail. Co znamená pojem Retail z kategorie Ekonomie?

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Text sestavily autoři (redaktoři a redaktorky) pro Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Retail? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Retail patří do sekce ekonomie

Klíčová slova: terminologie, přesný význam, synonymum, slovník, Retail, pojem, ekonomie, popis, odborný výraz, lexikon, přesný výraz, názvosloví, co to je, význam slova, význam pojmu, informace, co znamená, odborné názvosloví


Pojem Retail je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Retail na Youtube

Najít termín Retail ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Retail ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Retail ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Retail ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Retail ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Retail například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Retail? resp. jaký je význam slova Retail? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Retail, odpověď na dotaz co je to Retail?. Víte např. kdo to je Kim Čong-il? Znáte a víte kdo je Krakonoš? Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Retail hledat i v jiných kategoriích (než ekonomie). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie ekonomie, platební karta, retail, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.