Co je to?
Definice výrazu, termínu Retail. Co znamená odborný pojem Retail z kategorie Ekonomie?

Co je to Retail? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Retail?

Výraz retail (z angličtiny) znamená maloobchod. Jedná se o prodej menšího množství zboží koncovému zákazníkovi. Protikladem je velkoobchod.


Co je to Retail? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Retail. Co znamená odborný pojem Retail z kategorie Ekonomie?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Retail s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Retail je v kategorii ekonomie

Klíčová slova: odborné názvosloví, heslo, definice pojmu, přesný význam, wiki, co znamená, lexikon, popis, odborný výraz, formulace, synonymum, význam, slovo, slovník, pojem, přesný výraz, vysvětlení, informace


Pojem Retail je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat slovo Retail ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Retail ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Retail ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Retail ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Retail ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Retail na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Retail například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Retail? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Retail? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Retail, odpověď na dotaz co je to Retail?. Víte např. kdo to je Patolog? Znáte a víte kdo je Islámista? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než ekonomie). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.