Co je to?
Definice výrazu Mnichovská dohoda. Co znamená odborný pojem Mnichovská dohoda z kategorie Politika?

Co to je Mnichovská dohoda? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Mnichovská dohoda

Mnichovská dohoda byla dohodou čtyř zemí – Německa, Francie, Itálie a Anglie. Tato dohoda, jinak též označovaná jako zrada nebo diktát, umožnila postoupení pohraničí Československa Německu. Podepsána byla v Mnichově 30. 9. 1938 a zpečetila osud Sudet. Zástupci Československa neměli na jednání přístup.
Mnichovská dohoda je příkladem politiky ústupků, ovšem očekávaný přínos tato dohoda neměla.


Co je to Mnichovská dohoda? Význam slova, termín, Definice výrazu Mnichovská dohoda. Co znamená odborný pojem Mnichovská dohoda z kategorie Politika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Mnichovská dohoda můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Mnichovská dohoda je v sekci Politika

Klíčová slova: názvosloví, definice pojmu, Mnichovská dohoda, lexikon, terminologie, slovo, odborný výraz, heslo, význam pojmu, Politika, Politika, co znamená, informace, odborné názvosloví, wiki, popis, slovník, co je to Mnichovská dohoda?


Pojem Mnichovská dohoda je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít slovo Mnichovská dohoda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Mnichovská dohoda ve Wikipedii

Vyhledat termín Mnichovská dohoda na Google.cz

Vyhledat heslo Mnichovská dohoda ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Mnichovská dohoda na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mnichovská dohoda ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Mnichovská dohoda například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Mnichovská dohoda? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Mnichovská dohoda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mnichovská dohoda, odpověď na dotaz co je to Mnichovská dohoda?. Víte např. kdo to je Láda Hruška? Znáte a víte kdo je Rabín? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Mnichovská dohoda i v jiných kategoriích (než Politika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.