Co je to?
Definice odborného termínu, slova Artralgie. Co znamená pojem Artralgie z kategorie Nemoce?

Co je to Artralgie? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Artralgie

Artralgie je pojem, kterým se nazývá bolest kloubů. Ta je způsobena buď kloubní nebo jinou nemocí, nebo byla zapříčiněna větší fyzickou zátěží, která artralgii předcházela. Někdy se jedná o problémy kloubů, které způsobila chřipka.
Artralgie může být velice bolestivá, k nejhorším chorobám zde patří dna. Souvislost však může mít také se zánětlivými nemocemi, infekcemi nebo degenerativními onemocněními.


Co je to Artralgie? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Artralgie. Co znamená pojem Artralgie z kategorie Nemoce?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Artralgie? Potom se o definici podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Artralgie se nachází v kategorii Nemoce

Klíčová slova: terminologie, vysvětlení, názvosloví, odborný výraz, co je to Artralgie?, význam slova, význam, slovo, wiki, Artralgie, formulace, význam pojmu, přesný výraz, slovník, lexikon, co znamená, odborné názvosloví, pojem


Pojem Artralgie je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Artralgie

Vyhledat výraz Artralgie ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Artralgie ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Artralgie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Artralgie na Google.cz

Hledat videa s názvem Artralgie na Youtube

Vyhledat slovo Artralgie ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Artralgie například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Artralgie? resp. jaký je přesný význam slova Artralgie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Artralgie, odpověď na dotaz co je to Artralgie?. Víte např. kdo to je Jude Law? Znáte a víte kdo je Bezdomovec? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nemoce). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.