Co je to?
Definice odborného termínu, slova Artralgie. Co znamená pojem Artralgie z kategorie Nemoce?

Co je to Artralgie? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Artralgie

Artralgie je pojem, kterým se nazývá bolest kloubů. Ta je způsobena buď kloubní nebo jinou nemocí, nebo byla zapříčiněna větší fyzickou zátěží, která artralgii předcházela. Někdy se jedná o problémy kloubů, které způsobila chřipka.
Artralgie může být velice bolestivá, k nejhorším chorobám zde patří dna. Souvislost však může mít také se zánětlivými nemocemi, infekcemi nebo degenerativními onemocněními.


Co je to Artralgie? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Artralgie. Co znamená pojem Artralgie z kategorie Nemoce?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Artralgie je v sekci Nemoce

Klíčová slova: terminologie, co znamená, význam, slovo, popis, názvosloví, odborné názvosloví, informace, lexikon, synonymum, význam slova, pojem, přesný výraz, Nemoce, odborný výraz, definice pojmu, význam pojmu, co je to Artralgie?


Pojem Artralgie je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Artralgie zkuste tyto odkazy

Najít slovo Artralgie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Artralgie ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Artralgie ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Artralgie na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Artralgie ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Artralgie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Artralgie například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Artralgie? resp. co přesně znamená slovo Artralgie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Artralgie, odpověď na dotaz co je to Artralgie?. Víte např. kdo to je Pedagog? Znáte a víte kdo je Herec? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Artralgie hledat i v jiných kategoriích (než Nemoce) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.