Co je to?
Definice odborného termínu, slova Artralgie. Co znamená pojem Artralgie z kategorie Nemoce?

Co je to Artralgie? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Artralgie

Artralgie je pojem, kterým se nazývá bolest kloubů. Ta je způsobena buď kloubní nebo jinou nemocí, nebo byla zapříčiněna větší fyzickou zátěží, která artralgii předcházela. Někdy se jedná o problémy kloubů, které způsobila chřipka.
Artralgie může být velice bolestivá, k nejhorším chorobám zde patří dna. Souvislost však může mít také se zánětlivými nemocemi, infekcemi nebo degenerativními onemocněními.


Co je to Artralgie? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Artralgie. Co znamená pojem Artralgie z kategorie Nemoce?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Artralgie patří do sekce Nemoce

Klíčová slova: heslo, význam slova, přesný výraz, lexikon, Nemoce, terminologie, termín, názvosloví, wiki, význam pojmu, co je to Artralgie?, odborné názvosloví, terminus technicus, Artralgie, slovo, definice, co znamená, význam


Pojem Artralgie je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít termín Artralgie na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Artralgie ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Artralgie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Artralgie ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Artralgie na Youtube

Najít heslo Artralgie ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Artralgie například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Artralgie? resp. jaký je význam pojmu Artralgie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Artralgie, odpověď na dotaz co je to Artralgie?. Víte např. kdo to je Jan Patočka? Znáte a víte kdo je Herec? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Artralgie i v jiných kategoriích (než Nemoce). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.