Co je to?
Odborný výraz, definice slova Artralgie. Co znamená pojem Artralgie z kategorie Nemoce?

Co je Artralgie? Význam slova

Co znamená termín Artralgie? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Artralgie je pojem, kterým se nazývá bolest kloubů. Ta je způsobena buď kloubní nebo jinou nemocí, nebo byla zapříčiněna větší fyzickou zátěží, která artralgii předcházela. Někdy se jedná o problémy kloubů, které způsobila chřipka.
Artralgie může být velice bolestivá, k nejhorším chorobám zde patří dna. Souvislost však může mít také se zánětlivými nemocemi, infekcemi nebo degenerativními onemocněními.


Co je to Artralgie? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Artralgie. Co znamená pojem Artralgie z kategorie Nemoce?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text s definicí výrazu Artralgie doporučujeme sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Artralgie se nachází v sekci nemoce

Klíčová slova: názvosloví, lexikon, význam slova, nemoce, informace, co to je, slovo, Artralgie, wiki, terminus technicus, synonymum, heslo, význam pojmu, odborný výraz, odborné názvosloví, co znamená, terminologie, formulace


Pojem Artralgie je v kategorii nemoce, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Artralgie

Zkusit najít pojem Artralgie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Artralgie ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Artralgie ve Wikimedia Commons

Hledat termín Artralgie ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Artralgie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Artralgie na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Artralgie například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste zjistili co znamená Artralgie? resp. jaký je význam slova Artralgie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Artralgie, odpověď na dotaz co je to Artralgie?. Víte např. kdo to je James A. A. Joyce? Znáte a víte kdo je James McAvoy? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nemoce). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.