Co je to?
Výraz, termín, definice slova Artralgie. Co znamená odborný pojem Artralgie z kategorie Nemoce?

Co je to Artralgie? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Artralgie?

Artralgie je pojem, kterým se nazývá bolest kloubů. Ta je způsobena buď kloubní nebo jinou nemocí, nebo byla zapříčiněna větší fyzickou zátěží, která artralgii předcházela. Někdy se jedná o problémy kloubů, které způsobila chřipka.
Artralgie může být velice bolestivá, k nejhorším chorobám zde patří dna. Souvislost však může mít také se zánětlivými nemocemi, infekcemi nebo degenerativními onemocněními.


Co je to Artralgie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Artralgie. Co znamená odborný pojem Artralgie z kategorie Nemoce?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Artralgie sdílejte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Artralgie je v kategorii nemoce

Klíčová slova: odborné názvosloví, co znamená, synonymum, popis, Artralgie, význam slova, termín, nemoce, informace, lexikon, slovník, co je to Artralgie?, definice, pojem, formulace, názvosloví, význam, terminologie


Pojem Artralgie je v kategorii nemoce, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít termín Artralgie na Google.cz

Vyhledat heslo Artralgie ve Wikipedii

Vyhledat termín Artralgie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Artralgie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Artralgie ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Artralgie ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Artralgie například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Právě nyní již víte jaký je význam slova Artralgie? resp. co označuje slovo Artralgie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Artralgie, odpověď na dotaz co je to Artralgie?. Víte např. kdo to je Josef Lada? Znáte a víte kdo je Jiří Beran? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nemoce). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.