Co je to?
Definice výrazu Artralgie. Co znamená odborný pojem Artralgie z kategorie Nemoce?

Co je Artralgie?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Artralgie?

Artralgie je pojem, kterým se nazývá bolest kloubů. Ta je způsobena buď kloubní nebo jinou nemocí, nebo byla zapříčiněna větší fyzickou zátěží, která artralgii předcházela. Někdy se jedná o problémy kloubů, které způsobila chřipka.
Artralgie může být velice bolestivá, k nejhorším chorobám zde patří dna. Souvislost však může mít také se zánětlivými nemocemi, infekcemi nebo degenerativními onemocněními.


Co je to Artralgie? Význam slova, termín, Definice výrazu Artralgie. Co znamená odborný pojem Artralgie z kategorie Nemoce?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Artralgie můžete samozřejmě sdílet s ostatními na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Artralgie je v sekci nemoce

Klíčová slova: definice pojmu, termín, význam slova, wiki, přesný význam, slovník, přesný výraz, formulace, popis, význam, slovo, co je to Artralgie?, odborné názvosloví, co to je, informace, názvosloví, význam pojmu, vysvětlení


Pojem Artralgie je v kategorii nemoce, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Artralgie v dalších zdrojích

Najít výraz Artralgie ve vyhledávači Yandex

Najít termín Artralgie ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Artralgie ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Artralgie ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Artralgie ve Wikimedia Commons

Najít slovo Artralgie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Artralgie například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve Wikipedii, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teď už víte co znamená slovo Artralgie? resp. co označuje slovo Artralgie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Artralgie, odpověď na dotaz co je to Artralgie?. Víte např. kdo to je Kozomrd? Znáte a víte kdo je Jean-Paul Belmondo? Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Pokuste se najít termín Artralgie i v jiné kategorii než v nemoce. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie nemoce, Spalničky, artralgie, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.