Co je to?
Definice odborného termínu, slova Artralgie. Co znamená pojem Artralgie z kategorie Nemoce?

Co je to Artralgie? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Artralgie

Artralgie je pojem, kterým se nazývá bolest kloubů. Ta je způsobena buď kloubní nebo jinou nemocí, nebo byla zapříčiněna větší fyzickou zátěží, která artralgii předcházela. Někdy se jedná o problémy kloubů, které způsobila chřipka.
Artralgie může být velice bolestivá, k nejhorším chorobám zde patří dna. Souvislost však může mít také se zánětlivými nemocemi, infekcemi nebo degenerativními onemocněními.


Co je to Artralgie? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Artralgie. Co znamená pojem Artralgie z kategorie Nemoce?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Artralgie je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: informace, wiki, lexikon, definice, Artralgie, přesný význam, význam, terminologie, pojem, slovo, co znamená, formulace, odborný výraz, termín, význam pojmu, definice pojmu, co to je, synonymum


Pojem Artralgie je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Artralgie na Youtube

Najít slovo Artralgie ve Wikipedii

Vyhledat výraz Artralgie ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Artralgie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Artralgie ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Artralgie ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Artralgie například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Artralgie? resp. co vlastně znamená slovo Artralgie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Artralgie, odpověď na dotaz co je to Artralgie?. Víte např. kdo to je Omezenec? Znáte a víte kdo je Krampus? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nemoce). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.