Co je to?
Definice odborného termínu, slova Artralgie. Co znamená pojem Artralgie z kategorie Nemoce?

Co je to Artralgie? Význam slova

Co znamená termín Artralgie? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Artralgie je pojem, kterým se nazývá bolest kloubů. Ta je způsobena buď kloubní nebo jinou nemocí, nebo byla zapříčiněna větší fyzickou zátěží, která artralgii předcházela. Někdy se jedná o problémy kloubů, které způsobila chřipka.
Artralgie může být velice bolestivá, k nejhorším chorobám zde patří dna. Souvislost však může mít také se zánětlivými nemocemi, infekcemi nebo degenerativními onemocněními.


Co je to Artralgie? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Artralgie. Co znamená pojem Artralgie z kategorie Nemoce?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Artralgie) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Artralgie patří do kategorie Nemoce

Klíčová slova: názvosloví, synonymum, lexikon, význam, popis, definice pojmu, slovo, terminus technicus, Nemoce, co znamená, význam pojmu, formulace, informace, co to je, heslo, Nemoce, přesný význam, wiki


Pojem Artralgie je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít výraz Artralgie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Artralgie ve Wikislovníku

Hledat heslo Artralgie ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Artralgie ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Artralgie na Youtube

Hledat slovo Artralgie ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Artralgie například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Artralgie? resp. co znamená Artralgie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Artralgie, odpověď na dotaz co je to Artralgie?. Víte např. kdo to je Jean Reno? Znáte a víte kdo je Bezdomovec? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nemoce). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.