Co je to?
Definice výrazu, termínu Skype. Co znamená odborný pojem Skype z kategorie Software?

Co je to Skype? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Skype

Program, který umožňuje provozovat telefonické hovory a videohovory přes internet a zároveň také přenášet soubory. Skype umožňuje v rámci své sítě telefonovat zdarma. Do tradičních pevných a mobilních telefonních sítí lze telefonovat za poplatek a stejně tak za poplatek i hovory z těchto sítí přijímat. Linky záchranného systému ale skype nepodporuje.


Co je to Skype? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Skype. Co znamená odborný pojem Skype z kategorie Software?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Skype s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Skype je v kategorii software

Klíčová slova: wiki, lexikon, co znamená, software, slovník, odborný výraz, přesný význam, vysvětlení, slovo, informace, přesný výraz, význam pojmu, co to je, formulace, Skype, terminologie, názvosloví, software


Pojem Skype je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Skype? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Skype (výslovnost /ˈskaɪp/, sloveso skypovat) je peer-to-peer program, který umožňuje provozovat internetovou telefonii (VoIP) a videohovory, Instant messaging jakož i přenos souborů. Jeho autory jsou Niklas Zennström a Janus Friis, tvůrci populárního softwaru Kazaa. Program se na trhu objevil v srpnu 2003 v Estonsku. Program umožňuje telefonovat mezi svými uživateli zdarma, za poplatek lze telefonovat do tradičních telefonních sítí (služba SkypeOut) a případně získat telefonní číslo a přijímat telefonáty z pevných a mobilních sítí se službou SkypeIn. Skype ve většině zemí nepodporuje volání na linky záchranného systému (rychlá lékařská pomoc, hasiči, policie), tzv. Emergency calls. Možnost volání na tísňové linky byla počínaje prosincem 2012 umožněna v Austrálii, Velké Británii, Finsku a Dánsku.

Odkazy na jiné weby

Hledat frázi Skype ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Skype ve Wikizdrojích

Najít výraz Skype ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Skype na Youtube

Zkusit najít heslo Skype na Google.cz

Vyhledat termín Skype ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Skype například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Skype? resp. jaká je definice termínu Skype? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skype, odpověď na dotaz co je to Skype?. Víte např. kdo to je Optimista? Znáte a víte kdo je Profesor? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci software. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.