Co je to?
Definice výrazu, termínu Panaricium. Co znamená odborný pojem Panaricium z kategorie Nemoce?

Co je to Panaricium? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Panaricium

Panaricium je pojmenování zánětu prstu ruky. Nejčastěji vzniká v důsledku nesprávně nebo neodborně prováděné manikúry. Infekce proniká přes záděrku, přes cizí tělísko pod nehtem nebo zatržením nehtu.
Příčinou může být i odření nebo zranění na posledním článku prstu. Tímto způsobem se do organizmu dostanou mikroorganizmy, které způsobí infekci. Onemocnět může i více prstů, zánět se pak šíří do celého těla.


Co je to Panaricium? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Panaricium. Co znamená odborný pojem Panaricium z kategorie Nemoce?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Panaricium? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Panaricium patří do sekce Nemoce

Klíčová slova: heslo, popis, Nemoce, vysvětlení, informace, odborný výraz, terminus technicus, význam slova, synonymum, wiki, slovo, co znamená, definice pojmu, přesný význam, přesný výraz, termín, co je to Panaricium?, Panaricium


Pojem Panaricium je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Panaricium v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Panaricium ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Panaricium ve Wikipedii

Zkusit najít termín Panaricium ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Panaricium ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Panaricium na Google.cz

Najít termín Panaricium ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Panaricium například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Panaricium? resp. co to je Panaricium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Panaricium, odpověď na dotaz co je to Panaricium?. Víte např. kdo to je Michal Horáček? Znáte a víte kdo je Antonín Dvořák? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nemoce U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.