Co je to?
Odborný výraz, definice slova Rooibos. Co znamená slovo Rooibos z kategorie Nápoje?

Co je Rooibos? Definice pojmu

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Rooibos

Rooibos je čaj, který si oblíbí snad každý. Keře, ze kterých se čaj sklízí, jsou nízké a nenápadné. Tyto čajovníkovce kapské lze nalézt pouze v Africe a do ostatních zemí se rooibos musí dovážet. Ojedinělá je i technologie jeho přípravy, jejímž výsledkem je jemný a neskutečně příjemný silný nápoj nasládlé chuti a výrazné barvy. Dopřát si ho může každý, protože neobsahuje žádný kofein.
Rooibos umožňuje dokonalé uvolnění, přináší pohodu a relaxaci. Má regenerační účinky a dokáže napomoci i ke klidnému spánku.


Co je to Rooibos? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Rooibos. Co znamená slovo Rooibos z kategorie Nápoje?

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Text vytvořen pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Rooibos patří do kategorie nápoje

Klíčová slova: terminus technicus, nápoje, popis, lexikon, termín, co to je, význam pojmu, názvosloví, slovník, nápoje, heslo, terminologie, definice pojmu, význam slova, pojem, Rooibos, vysvětlení, odborný výraz


Pojem Rooibos je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Rooibos můžete dozvědět následující

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Rooibos je nápojem připravovaným z keře nazývaného čajovec kapský (Aspalathus linearis) z čeledi bobovitých. Již po mnoho generací je tento nápoj populární v Jižní Africe, jeho popularita se rozšířila i do řady zemí celého světa.

Čaj Rooibos

Bylinný čaj Rooibos pochází z Afriky. Autor: miiya, zdroj: Pixabay
Bylinný čaj Rooibos pochází z Afriky. Autor: miiya, zdroj: Pixabay


Další zdroje informací o slovu Rooibos

Hledat termín Rooibos ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rooibos ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Rooibos ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat frázi Rooibos ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Rooibos na Google.cz

Hledat videa s názvem Rooibos na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Rooibos například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Rooibos? resp. co se skrývá pod slovem Rooibos? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rooibos, odpověď na dotaz co je to Rooibos?. Víte např. kdo to je Lenka Klicperová? Znáte a víte kdo je Miloslav Šimek? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je nápoje. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.