Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rooibos. Co znamená odborný pojem Rooibos z kategorie Nápoje?

Co je to Rooibos? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Rooibos?

Rooibos je čaj, který si oblíbí snad každý. Keře, ze kterých se čaj sklízí, jsou nízké a nenápadné. Tyto čajovníkovce kapské lze nalézt pouze v Africe a do ostatních zemí se rooibos musí dovážet. Ojedinělá je i technologie jeho přípravy, jejímž výsledkem je jemný a neskutečně příjemný silný nápoj nasládlé chuti a výrazné barvy. Dopřát si ho může každý, protože neobsahuje žádný kofein.
Rooibos umožňuje dokonalé uvolnění, přináší pohodu a relaxaci. Má regenerační účinky a dokáže napomoci i ke klidnému spánku.


Co je to Rooibos? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rooibos. Co znamená odborný pojem Rooibos z kategorie Nápoje?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Rooibos? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Rooibos se nachází v kategorii nápoje

Klíčová slova: nápoje, názvosloví, přesný význam, význam, nápoje, vysvětlení, odborné názvosloví, synonymum, přesný výraz, slovník, co je to Rooibos?, význam slova, wiki, informace, terminus technicus, heslo, definice, definice pojmu


Pojem Rooibos je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Rooibos dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Rooibos je nápojem připravovaným z keře nazývaného čajovec kapský (Aspalathus linearis) z čeledi bobovitých. Již po mnoho generací je tento nápoj populární v Jižní Africe, jeho popularita se rozšířila i do řady zemí celého světa.

Čaj Rooibos

Bylinný čaj Rooibos pochází z Afriky. Autor: miiya, zdroj: Pixabay
Bylinný čaj Rooibos pochází z Afriky. Autor: miiya, zdroj: Pixabay


Zkuste zjistit více informací o slovu Rooibos v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rooibos ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Rooibos ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Rooibos ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Rooibos ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rooibos ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Rooibos ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rooibos například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Rooibos? resp. co je to Rooibos? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rooibos, odpověď na dotaz co je to Rooibos?. Víte např. kdo to je Zuzana Bydžovská? Znáte a víte kdo je Olga Hepnarová? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než nápoje). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.