Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rooibos. Co znamená odborný pojem Rooibos z kategorie Nápoje?

Co je to Rooibos? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Rooibos

Rooibos je čaj, který si oblíbí snad každý. Keře, ze kterých se čaj sklízí, jsou nízké a nenápadné. Tyto čajovníkovce kapské lze nalézt pouze v Africe a do ostatních zemí se rooibos musí dovážet. Ojedinělá je i technologie jeho přípravy, jejímž výsledkem je jemný a neskutečně příjemný silný nápoj nasládlé chuti a výrazné barvy. Dopřát si ho může každý, protože neobsahuje žádný kofein.
Rooibos umožňuje dokonalé uvolnění, přináší pohodu a relaxaci. Má regenerační účinky a dokáže napomoci i ke klidnému spánku.


Co je to Rooibos? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rooibos. Co znamená odborný pojem Rooibos z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Rooibos? Pak se o ní podělte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Rooibos patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: formulace, vysvětlení, slovo, terminologie, význam, názvosloví, přesný význam, pojem, terminus technicus, Nápoje, informace, přesný výraz, Nápoje, definice pojmu, význam slova, definice, význam pojmu, slovník


Pojem Rooibos je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Rooibos? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Rooibos je nápojem připravovaným z keře nazývaného čajovec kapský (Aspalathus linearis) z čeledi bobovitých. Již po mnoho generací je tento nápoj populární v Jižní Africe, jeho popularita se rozšířila i do řady zemí celého světa.

Čaj Rooibos

Bylinný čaj Rooibos pochází z Afriky. Autor: miiya, zdroj: Pixabay
Bylinný čaj Rooibos pochází z Afriky. Autor: miiya, zdroj: Pixabay


Další zdroje informací

Hledat pojem Rooibos ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Rooibos na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rooibos ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Rooibos ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Rooibos ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Rooibos ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Rooibos například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Rooibos? resp. co se skrývá pod slovem Rooibos? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rooibos, odpověď na dotaz co je to Rooibos?. Víte např. kdo to je Vychovatel? Znáte a víte kdo je Kouzelník Žito? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nápoje). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.