Co je to?
Odborný výraz, definice slova Rooibos. Co znamená slovo Rooibos z kategorie Nápoje?

Co je Rooibos?

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Rooibos?

Rooibos je čaj, který si oblíbí snad každý. Keře, ze kterých se čaj sklízí, jsou nízké a nenápadné. Tyto čajovníkovce kapské lze nalézt pouze v Africe a do ostatních zemí se rooibos musí dovážet. Ojedinělá je i technologie jeho přípravy, jejímž výsledkem je jemný a neskutečně příjemný silný nápoj nasládlé chuti a výrazné barvy. Dopřát si ho může každý, protože neobsahuje žádný kofein.
Rooibos umožňuje dokonalé uvolnění, přináší pohodu a relaxaci. Má regenerační účinky a dokáže napomoci i ke klidnému spánku.


Co je to Rooibos? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Rooibos. Co znamená slovo Rooibos z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Tento text (Rooibos) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Rooibos patří do kategorie nápoje

Klíčová slova: význam pojmu, význam, informace, terminus technicus, přesný výraz, definice, heslo, pojem, význam slova, nápoje, co je to Rooibos?, slovník, popis, vysvětlení, termín, formulace, co znamená, slovo


Pojem Rooibos je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Rooibos? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Rooibos je nápojem připravovaným z keře nazývaného čajovec kapský (Aspalathus linearis) z čeledi bobovitých. Již po mnoho generací je tento nápoj populární v Jižní Africe, jeho popularita se rozšířila i do řady zemí celého světa.

Čaj Rooibos

Bylinný čaj Rooibos pochází z Afriky. Autor: miiya, zdroj: Pixabay
Bylinný čaj Rooibos pochází z Afriky. Autor: miiya, zdroj: Pixabay


Více informací o slovu Rooibos doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít heslo Rooibos ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Rooibos ve Wikislovníku

Hledat frázi Rooibos ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rooibos ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Rooibos ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Rooibos ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Rooibos například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená slovo Rooibos? resp. co znamená Rooibos? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rooibos, odpověď na dotaz co je to Rooibos?. Víte např. kdo to je Altruista? Znáte a víte kdo je Jordan Haj? Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v nápoje. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie nápoje, Čirá modrá váza, rooibos, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.