Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rooibos. Co znamená odborný pojem Rooibos z kategorie Nápoje?

Co je to Rooibos? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Rooibos?

Rooibos je čaj, který si oblíbí snad každý. Keře, ze kterých se čaj sklízí, jsou nízké a nenápadné. Tyto čajovníkovce kapské lze nalézt pouze v Africe a do ostatních zemí se rooibos musí dovážet. Ojedinělá je i technologie jeho přípravy, jejímž výsledkem je jemný a neskutečně příjemný silný nápoj nasládlé chuti a výrazné barvy. Dopřát si ho může každý, protože neobsahuje žádný kofein.
Rooibos umožňuje dokonalé uvolnění, přináší pohodu a relaxaci. Má regenerační účinky a dokáže napomoci i ke klidnému spánku.


Co je to Rooibos? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rooibos. Co znamená odborný pojem Rooibos z kategorie Nápoje?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Rooibos patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: význam slova, lexikon, názvosloví, Nápoje, Nápoje, slovo, význam pojmu, termín, definice pojmu, formulace, informace, terminologie, definice, co to je, synonymum, přesný význam, význam, popis


Pojem Rooibos je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat výraz Rooibos ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Rooibos na Youtube

Zkusit najít slovo Rooibos ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Rooibos ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rooibos ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Rooibos ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Rooibos například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Rooibos? resp. co přesně znamená slovo Rooibos? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rooibos, odpověď na dotaz co je to Rooibos?. Víte např. kdo to je Biskup? Znáte a víte kdo je Dement? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nápoje). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.