Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rooibos. Co znamená odborný pojem Rooibos z kategorie Nápoje?

Co je to Rooibos? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Rooibos?

Rooibos je čaj, který si oblíbí snad každý. Keře, ze kterých se čaj sklízí, jsou nízké a nenápadné. Tyto čajovníkovce kapské lze nalézt pouze v Africe a do ostatních zemí se rooibos musí dovážet. Ojedinělá je i technologie jeho přípravy, jejímž výsledkem je jemný a neskutečně příjemný silný nápoj nasládlé chuti a výrazné barvy. Dopřát si ho může každý, protože neobsahuje žádný kofein.
Rooibos umožňuje dokonalé uvolnění, přináší pohodu a relaxaci. Má regenerační účinky a dokáže napomoci i ke klidnému spánku.


Co je to Rooibos? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rooibos. Co znamená odborný pojem Rooibos z kategorie Nápoje?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Rooibos je v sekci nápoje

Klíčová slova: definice pojmu, termín, lexikon, přesný význam, synonymum, co to je, slovník, co je to Rooibos?, formulace, wiki, názvosloví, nápoje, co znamená, popis, odborný výraz, definice, terminologie, Rooibos


Pojem Rooibos je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Rooibos? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Rooibos je nápojem připravovaným z keře nazývaného čajovec kapský (Aspalathus linearis) z čeledi bobovitých. Již po mnoho generací je tento nápoj populární v Jižní Africe, jeho popularita se rozšířila i do řady zemí celého světa.

Čaj Rooibos

Bylinný čaj Rooibos pochází z Afriky. Autor: miiya, zdroj: Pixabay
Bylinný čaj Rooibos pochází z Afriky. Autor: miiya, zdroj: Pixabay


Pro další informace o termínu Rooibos zkuste tyto odkazy

Najít heslo Rooibos ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rooibos ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Rooibos na Youtube

Najít výraz Rooibos ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Rooibos ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Rooibos ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rooibos například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste zjistili co znamená Rooibos? resp. co znamená Rooibos? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rooibos, odpověď na dotaz co je to Rooibos?. Víte např. kdo to je Asociál? Znáte a víte kdo je Maggie Smith? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nápoje). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.