Co je to?
Odborný výraz, definice slova Airbnb. Co znamená pojem Airbnb z kategorie Cestování?

Co je Airbnb? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Airbnb?

Airbnb je název sociální sítě zaměřené na pronájem ubytování. Tato webová služba sdružuje zájemce o ubytování a pronajímatele. Zájemci se zaregistrují a vytvoří si vlastní osobní profily. Nabídky pronájmů jsou propojeny s profilem toho, kdo toto ubytování nabízí. Osobní stránky hostitelů umožňují soukromou konverzaci, obsahují hodnocení pronájmu i přístupu nabízejícího.
Airbnb nabízí přes milion nabídek z téměř 200 zemí. Jedná se o akciovou společnost založenou v roce 2008 s hlavním sídlem v San Franciscu. Zakladateli jsou Brian Chesky, Joe Gebbia a Nathan Blecharczyk. Airbnb má mnoho podnikatelských partnerů a společnost byla oceněna na cca 10 miliard dolarů.


Co je to Airbnb? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Airbnb. Co znamená pojem Airbnb z kategorie Cestování?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Text vytvořen pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Airbnb s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Airbnb se nachází v sekci cestování

Klíčová slova: co to je, formulace, wiki, význam pojmu, vysvětlení, odborný výraz, názvosloví, terminologie, informace, odborné názvosloví, heslo, definice, přesný výraz, co znamená, synonymum, lexikon, popis, slovník


Pojem Airbnb je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Airbnb?

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Airbnb je webová služba zprostředkující pronájem ubytování. K 7. lednu 2015 inzerovala přes milion nabídek z 34 tisíc měst a 190 zemí. Soukromá společnost provozující stránku, Airbnb Inc., byla založena v srpnu 2008 a sídlí v San Franciscu.
Uživatelé se musí před využitím služeb stránky zaregistrovat a vytvořit si osobní stránku s profilem. Každá nemovitost je spojena s hostitelem, jehož profil obsahuje doporučení od ostatních uživatelů, hodnocení od dřívějších hostů, hodnocení hostitelovy odezvy a systém osobních zpráv.

Airbnb a apartmán

Ilustrační fotografie Airbnb a apartmán. Autor: InstagramFOTOGRAFIN, zdroj: Pixabay
Ilustrační fotografie Airbnb a apartmán. Autor: InstagramFOTOGRAFIN, zdroj: Pixabay


Pro více informací o heslu Airbnb zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín Airbnb na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Airbnb ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Airbnb ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Airbnb ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Airbnb ve Wikimedia Commons

Najít heslo Airbnb ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Airbnb například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě nyní již víte jaký je význam slova Airbnb? resp. jaký je přesný význam slova Airbnb? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airbnb, odpověď na dotaz co je to Airbnb?. Víte např. kdo to je Laura Pergolizzi? Znáte a víte kdo je Pojistný matematik? Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než cestování). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.