Co je to?
Odborný výraz, definice slova Airbnb. Co znamená pojem Airbnb z kategorie Cestování?

Co je to Airbnb? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Airbnb?

Airbnb je název sociální sítě zaměřené na pronájem ubytování. Tato webová služba sdružuje zájemce o ubytování a pronajímatele. Zájemci se zaregistrují a vytvoří si vlastní osobní profily. Nabídky pronájmů jsou propojeny s profilem toho, kdo toto ubytování nabízí. Osobní stránky hostitelů umožňují soukromou konverzaci, obsahují hodnocení pronájmu i přístupu nabízejícího.
Airbnb nabízí přes milion nabídek z téměř 200 zemí. Jedná se o akciovou společnost založenou v roce 2008 s hlavním sídlem v San Franciscu. Zakladateli jsou Brian Chesky, Joe Gebbia a Nathan Blecharczyk. Airbnb má mnoho podnikatelských partnerů a společnost byla oceněna na cca 10 miliard dolarů.


Co je to Airbnb? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Airbnb. Co znamená pojem Airbnb z kategorie Cestování?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Airbnb s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Airbnb patří do kategorie Cestování

Klíčová slova: Cestování, přesný význam, heslo, lexikon, co je to Airbnb?, názvosloví, co to je, Cestování, informace, význam, přesný výraz, terminus technicus, popis, odborné názvosloví, formulace, odborný výraz, synonymum, slovo


Pojem Airbnb je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Co označuje termín Airbnb? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Airbnb je webová služba zprostředkující pronájem ubytování. K 7. lednu 2015 inzerovala přes milion nabídek z 34 tisíc měst a 190 zemí. Soukromá společnost provozující stránku, Airbnb Inc., byla založena v srpnu 2008 a sídlí v San Franciscu.
Uživatelé se musí před využitím služeb stránky zaregistrovat a vytvořit si osobní stránku s profilem. Každá nemovitost je spojena s hostitelem, jehož profil obsahuje doporučení od ostatních uživatelů, hodnocení od dřívějších hostů, hodnocení hostitelovy odezvy a systém osobních zpráv.

Airbnb a apartmán

Ilustrační fotografie Airbnb a apartmán. Autor: InstagramFOTOGRAFIN, zdroj: Pixabay
Ilustrační fotografie Airbnb a apartmán. Autor: InstagramFOTOGRAFIN, zdroj: Pixabay


Další informační zdroje o slovu Airbnb

Vyhledat výraz Airbnb ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Airbnb ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Airbnb ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Airbnb ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Airbnb ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Airbnb ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Airbnb například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikizdrojích nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Airbnb? resp. co se přesně ukrývá za slovem Airbnb? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airbnb, odpověď na dotaz co je to Airbnb?. Víte např. kdo to je Goliáš? Znáte a víte kdo je Tanečník? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Cestování Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.