Co je to?
Výraz, termín, definice slova Airbnb. Co znamená odborný pojem Airbnb z kategorie Cestování?

Co je to Airbnb? Význam slova

Co znamená termín Airbnb? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Airbnb je název sociální sítě zaměřené na pronájem ubytování. Tato webová služba sdružuje zájemce o ubytování a pronajímatele. Zájemci se zaregistrují a vytvoří si vlastní osobní profily. Nabídky pronájmů jsou propojeny s profilem toho, kdo toto ubytování nabízí. Osobní stránky hostitelů umožňují soukromou konverzaci, obsahují hodnocení pronájmu i přístupu nabízejícího.
Airbnb nabízí přes milion nabídek z téměř 200 zemí. Jedná se o akciovou společnost založenou v roce 2008 s hlavním sídlem v San Franciscu. Zakladateli jsou Brian Chesky, Joe Gebbia a Nathan Blecharczyk. Airbnb má mnoho podnikatelských partnerů a společnost byla oceněna na cca 10 miliard dolarů.


Co je to Airbnb? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Airbnb. Co znamená odborný pojem Airbnb z kategorie Cestování?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Airbnb? Pak se o tuto stránku podělte s rodinou a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Airbnb je v kategorii cestování

Klíčová slova: co znamená, synonymum, vysvětlení, heslo, význam slova, význam pojmu, wiki, cestování, přesný výraz, co to je, cestování, lexikon, definice pojmu, formulace, slovo, pojem, odborné názvosloví, terminologie


Pojem Airbnb je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Airbnb?

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Airbnb je webová služba zprostředkující pronájem ubytování. K 7. lednu 2015 inzerovala přes milion nabídek z 34 tisíc měst a 190 zemí. Soukromá společnost provozující stránku, Airbnb Inc., byla založena v srpnu 2008 a sídlí v San Franciscu.
Uživatelé se musí před využitím služeb stránky zaregistrovat a vytvořit si osobní stránku s profilem. Každá nemovitost je spojena s hostitelem, jehož profil obsahuje doporučení od ostatních uživatelů, hodnocení od dřívějších hostů, hodnocení hostitelovy odezvy a systém osobních zpráv.

Airbnb a apartmán

Ilustrační fotografie Airbnb a apartmán. Autor: InstagramFOTOGRAFIN, zdroj: Pixabay
Ilustrační fotografie Airbnb a apartmán. Autor: InstagramFOTOGRAFIN, zdroj: Pixabay


Linky na další online zdroje

Zkusit najít výraz Airbnb ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít Airbnb ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo Airbnb ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Airbnb ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Airbnb na Google.cz

Vyhledat termín Airbnb ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Airbnb například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Nyní již víte jaká je definice termínu Airbnb? resp. co to je Airbnb? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airbnb, odpověď na dotaz co je to Airbnb?. Víte např. kdo to je Papež? Znáte a víte kdo je Maskér? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Airbnb i jinde než v sekci než v cestování. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.