Co je to?
Odborný výraz, definice slova Airbnb. Co znamená pojem Airbnb z kategorie Cestování?

Co je to Airbnb? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Airbnb?

Airbnb je název sociální sítě zaměřené na pronájem ubytování. Tato webová služba sdružuje zájemce o ubytování a pronajímatele. Zájemci se zaregistrují a vytvoří si vlastní osobní profily. Nabídky pronájmů jsou propojeny s profilem toho, kdo toto ubytování nabízí. Osobní stránky hostitelů umožňují soukromou konverzaci, obsahují hodnocení pronájmu i přístupu nabízejícího.
Airbnb nabízí přes milion nabídek z téměř 200 zemí. Jedná se o akciovou společnost založenou v roce 2008 s hlavním sídlem v San Franciscu. Zakladateli jsou Brian Chesky, Joe Gebbia a Nathan Blecharczyk. Airbnb má mnoho podnikatelských partnerů a společnost byla oceněna na cca 10 miliard dolarů.


Co je to Airbnb? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Airbnb. Co znamená pojem Airbnb z kategorie Cestování?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Airbnb s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Airbnb je v kategorii Cestování

Klíčová slova: slovník, co znamená, Cestování, pojem, Airbnb, co to je, význam, synonymum, přesný význam, heslo, význam slova, lexikon, význam pojmu, slovo, popis, co je to Airbnb?, Cestování, definice


Pojem Airbnb je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Airbnb?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Airbnb je webová služba zprostředkující pronájem ubytování. K 7. lednu 2015 inzerovala přes milion nabídek z 34 tisíc měst a 190 zemí. Soukromá společnost provozující stránku, Airbnb Inc., byla založena v srpnu 2008 a sídlí v San Franciscu.
Uživatelé se musí před využitím služeb stránky zaregistrovat a vytvořit si osobní stránku s profilem. Každá nemovitost je spojena s hostitelem, jehož profil obsahuje doporučení od ostatních uživatelů, hodnocení od dřívějších hostů, hodnocení hostitelovy odezvy a systém osobních zpráv.

Airbnb a apartmán

Ilustrační fotografie Airbnb a apartmán. Autor: InstagramFOTOGRAFIN, zdroj: Pixabay
Ilustrační fotografie Airbnb a apartmán. Autor: InstagramFOTOGRAFIN, zdroj: Pixabay


Jiné zdroje informací o pojmu Airbnb

Hledat výraz Airbnb na Google.cz

Vyhledat heslo Airbnb ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Airbnb ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Airbnb ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Airbnb ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Airbnb ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Airbnb například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Airbnb? resp. co znamená výraz Airbnb? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airbnb, odpověď na dotaz co je to Airbnb?. Víte např. kdo to je Emil Zátopek? Znáte a víte kdo je Technický ředitel? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Cestování. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.