Co je to?
Definice odborného termínu, slova Alterace. Co znamená pojem Alterace z kategorie Lékařství?

Co je Alterace?

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Alterace?

Alterace je pojem, který označuje nějakou změnu nebo poškození. Slovo je původem latinské, v překladu znamená alter jiný. V lékařství se název alterace využívá pro vyjádření zhoršeného stavu.
Většinou jde o zhoršení stavu při nějaké ze základních chorob, může se jednat například o slabost, únavu, zmatenost, poruchu vědomí, horečku a podobně.


Co je to Alterace? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Alterace. Co znamená pojem Alterace z kategorie Lékařství?

Omlouváme se, ale nezaručujeme úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Napsáno redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Alterace sdílet s kolegy na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Alterace patří do sekce lékařství

Klíčová slova: heslo, popis, význam pojmu, formulace, informace, odborné názvosloví, terminologie, lékařství, definice, přesný význam, synonymum, termín, názvosloví, definice pojmu, co znamená, význam slova, wiki, přesný výraz


Pojem Alterace je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Alterace na Youtube

Najít výraz Alterace ve Wikislovníku

Najít termín Alterace ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Alterace na Google.cz

Vyhledat termín Alterace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Alterace ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Alterace například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit co je to Alterace? resp. co se přesně ukrývá za slovem Alterace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alterace, odpověď na dotaz co je to Alterace?. Víte např. kdo to je Lucie Polišenská? Znáte a víte kdo je Isaac Newton? Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v lékařství. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.