Co je to?
Odborný výraz, definice slova Alterace. Co znamená pojem Alterace z kategorie Lékařství?

Co je to Alterace? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Alterace

Alterace je pojem, který označuje nějakou změnu nebo poškození. Slovo je původem latinské, v překladu znamená alter jiný. V lékařství se název alterace využívá pro vyjádření zhoršeného stavu.
Většinou jde o zhoršení stavu při nějaké ze základních chorob, může se jednat například o slabost, únavu, zmatenost, poruchu vědomí, horečku a podobně.


Co je to Alterace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Alterace. Co znamená pojem Alterace z kategorie Lékařství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Alterace s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Alterace se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: význam, odborné názvosloví, odborný výraz, vysvětlení, Alterace, co je to Alterace?, význam pojmu, co to je, popis, význam slova, Lékařství, lexikon, pojem, definice pojmu, termín, co znamená, přesný význam, definice


Pojem Alterace je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Alterace

Vyhledat výraz Alterace ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Alterace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Alterace ve Wikipedii

Vyhledat pojem Alterace ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Alterace ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Alterace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alterace například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Alterace? resp. co označuje slovo Alterace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alterace, odpověď na dotaz co je to Alterace?. Víte např. kdo to je John Dalton? Znáte a víte kdo je Altistka? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Alterace i v jiných kategoriích (než Lékařství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.