Co je to?
Odborný výraz, definice slova Alterace. Co znamená pojem Alterace z kategorie Lékařství?

Co je to Alterace? Význam slova

Co znamená termín Alterace? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Alterace je pojem, který označuje nějakou změnu nebo poškození. Slovo je původem latinské, v překladu znamená alter jiný. V lékařství se název alterace využívá pro vyjádření zhoršeného stavu.
Většinou jde o zhoršení stavu při nějaké ze základních chorob, může se jednat například o slabost, únavu, zmatenost, poruchu vědomí, horečku a podobně.


Co je to Alterace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Alterace. Co znamená pojem Alterace z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Alterace doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Alterace se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: informace, terminologie, formulace, přesný výraz, definice, co znamená, co to je, odborné názvosloví, odborný výraz, lexikon, slovo, Lékařství, pojem, slovník, synonymum, význam pojmu, Lékařství, Alterace


Pojem Alterace je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Alterace ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Alterace ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Alterace na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alterace ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Alterace ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Alterace na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Alterace například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Alterace? resp. jaký je význam pojmu Alterace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alterace, odpověď na dotaz co je to Alterace?. Víte např. kdo to je Filip Hronek? Znáte a víte kdo je Nunvář? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.