Co je to?
Odborný výraz, definice slova Alterace. Co znamená pojem Alterace z kategorie Lékařství?

Co je to Alterace? Význam slova

Co znamená termín Alterace? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Alterace je pojem, který označuje nějakou změnu nebo poškození. Slovo je původem latinské, v překladu znamená alter jiný. V lékařství se název alterace využívá pro vyjádření zhoršeného stavu.
Většinou jde o zhoršení stavu při nějaké ze základních chorob, může se jednat například o slabost, únavu, zmatenost, poruchu vědomí, horečku a podobně.


Co je to Alterace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Alterace. Co znamená pojem Alterace z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Alterace je v sekci Lékařství

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, definice, wiki, Lékařství, co to je, přesný význam, Lékařství, heslo, význam, odborný výraz, slovo, slovník, co znamená, odborné názvosloví, terminus technicus, informace, Alterace


Pojem Alterace je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Alterace na Youtube

Hledat heslo Alterace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Alterace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Alterace na Google.cz

Vyhledat termín Alterace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Alterace ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Alterace například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Alterace? resp. co vlastně znamená slovo Alterace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alterace, odpověď na dotaz co je to Alterace?. Víte např. kdo to je Libertarián? Znáte a víte kdo je Adónis? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.