Co je to?
Odborný výraz, definice slova Alterace. Co znamená pojem Alterace z kategorie Lékařství?

Co je to Alterace? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Alterace?

Alterace je pojem, který označuje nějakou změnu nebo poškození. Slovo je původem latinské, v překladu znamená alter jiný. V lékařství se název alterace využívá pro vyjádření zhoršeného stavu.
Většinou jde o zhoršení stavu při nějaké ze základních chorob, může se jednat například o slabost, únavu, zmatenost, poruchu vědomí, horečku a podobně.


Co je to Alterace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Alterace. Co znamená pojem Alterace z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Alterace patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: pojem, význam, synonymum, termín, slovník, odborné názvosloví, slovo, Lékařství, význam slova, přesný význam, informace, wiki, definice pojmu, popis, terminus technicus, význam pojmu, definice, formulace


Pojem Alterace je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Alterace v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alterace ve Wikimedia Commons

Hledat termín Alterace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Alterace ve Wikipedii

Hledat pojem Alterace ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Alterace ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Alterace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Alterace například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Alterace? resp. co přesně znamená slovo Alterace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alterace, odpověď na dotaz co je to Alterace?. Víte např. kdo to je Thorin Pavéza? Znáte a víte kdo je Nunvář? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.