Co je to?
Výraz, termín, definice slova Alterace. Co znamená odborný pojem Alterace z kategorie Lékařství?

Co je to Alterace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Alterace?

Alterace je pojem, který označuje nějakou změnu nebo poškození. Slovo je původem latinské, v překladu znamená alter jiný. V lékařství se název alterace využívá pro vyjádření zhoršeného stavu.
Většinou jde o zhoršení stavu při nějaké ze základních chorob, může se jednat například o slabost, únavu, zmatenost, poruchu vědomí, horečku a podobně.


Co je to Alterace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Alterace. Co znamená odborný pojem Alterace z kategorie Lékařství?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Alterace se nachází v sekci lékařství

Klíčová slova: formulace, odborné názvosloví, Alterace, terminologie, popis, slovo, heslo, přesný výraz, informace, význam, lexikon, vysvětlení, pojem, co je to Alterace?, co znamená, názvosloví, wiki, synonymum


Pojem Alterace je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít termín Alterace ve Wikipedii

Vyhledat výraz Alterace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Alterace na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alterace ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Alterace ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Alterace ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Alterace například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Alterace? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Alterace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alterace, odpověď na dotaz co je to Alterace?. Víte např. kdo to je Michael Kocáb? Znáte a víte kdo je Albert Camus? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než lékařství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.