Co je to?
Výraz, termín, definice slova Alterace. Co znamená odborný pojem Alterace z kategorie Lékařství?

Co je to Alterace? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Alterace

Alterace je pojem, který označuje nějakou změnu nebo poškození. Slovo je původem latinské, v překladu znamená alter jiný. V lékařství se název alterace využívá pro vyjádření zhoršeného stavu.
Většinou jde o zhoršení stavu při nějaké ze základních chorob, může se jednat například o slabost, únavu, zmatenost, poruchu vědomí, horečku a podobně.


Co je to Alterace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Alterace. Co znamená odborný pojem Alterace z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Alterace sdílejte s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Alterace je v kategorii lékařství

Klíčová slova: lékařství, Alterace, slovník, význam slova, popis, odborný výraz, heslo, terminologie, lexikon, vysvětlení, terminus technicus, odborné názvosloví, co znamená, definice, přesný výraz, co je to Alterace?, definice pojmu, význam


Pojem Alterace je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Alterace v následujících zdrojích

Vyhledat termín Alterace ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Alterace na Google.cz

Vyhledat heslo Alterace ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Alterace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Alterace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Alterace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alterace například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Alterace? resp. co je to Alterace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alterace, odpověď na dotaz co je to Alterace?. Víte např. kdo to je Edmund Husserl? Znáte a víte kdo je Josef Dobrovský? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.