Co je to?
Odborný výraz, definice slova Alterace. Co znamená pojem Alterace z kategorie Lékařství?

Co je to Alterace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Alterace?

Alterace je pojem, který označuje nějakou změnu nebo poškození. Slovo je původem latinské, v překladu znamená alter jiný. V lékařství se název alterace využívá pro vyjádření zhoršeného stavu.
Většinou jde o zhoršení stavu při nějaké ze základních chorob, může se jednat například o slabost, únavu, zmatenost, poruchu vědomí, horečku a podobně.


Co je to Alterace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Alterace. Co znamená pojem Alterace z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Alterace? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Alterace se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: Alterace, význam, odborné názvosloví, přesný výraz, terminus technicus, vysvětlení, slovo, termín, přesný význam, heslo, slovník, Lékařství, význam pojmu, informace, odborný výraz, co je to Alterace?, wiki, názvosloví


Pojem Alterace je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Alterace zkuste tyto odkazy

Hledat heslo Alterace na Google.cz

Hledat slovo Alterace ve vyhledávači Yandex

Najít termín Alterace ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Alterace ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Alterace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Alterace ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Alterace například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Alterace? resp. co znamená slovo Alterace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alterace, odpověď na dotaz co je to Alterace?. Víte např. kdo to je Héraklés? Znáte a víte kdo je Nunvář? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Lékařství Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.