Co je to?
Definice výrazu, termínu Depilátor. Co znamená odborný pojem Depilátor z kategorie Nástroje?

Co je Depilátor? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Depilátor

Depilátor je označení pro všechny takové nástroje, kterými se odstraňují chloupky pouze na povrchu. Proto se sem řadí různé holicí strojky i klasická žiletka. Depilace má velice krátký efekt, pouze několik dní a poté se musí opakovat. Důvodem je to, že při této proceduře zůstává kořínek chloupku v pokožce a chloupek začne velice rychle znovu dorůstat. Vzhledem k tomu, že depilace je poměrně rychlá, ani častější opakování nezabere mnoho času. Na rozdíl od epilace se jedná o bezbolestný úkon, takže vzhledem k rychlosti i jednoduchosti jde o oblíbenou proceduru. Jedinou nevýhodou je značné dráždění pokožky a případné zarůstání chloupků. Depilátory mohu být různých typů. Podle druhu napájení lze rozlišit na přístroje bateriové, akumulátorové a síťové.
Podle místa použití se depilátory dělí na obličejové, tělové a na ty, které jsou určené pro intimní partie. Nejbezpečnější a velmi rychlé jsou elektrické depilátory, které však mohou chloupky vynechávat a mohou podráždit pokožku. Šetrnější jsou depilátory obličejové, ty jsou také menší a cenově přijatelné. Velmi rychlé je holení se žiletkami, je však potřeba zvolit ty kvalitní a popřípadě použít i pěnu na holení.


Co je to Depilátor? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Depilátor. Co znamená odborný pojem Depilátor z kategorie Nástroje?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Depilátor s partnery, kolegy a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Depilátor je v kategorii nástroje

Klíčová slova: přesný výraz, terminus technicus, wiki, definice, odborný výraz, slovo, názvosloví, lexikon, synonymum, vysvětlení, informace, formulace, význam slova, význam, odborné názvosloví, terminologie, Depilátor, slovník


Pojem Depilátor je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Depilátor v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Depilátor ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Depilátor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Depilátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Depilátor ve Wikipedii

Najít termín Depilátor ve Wikislovníku

Hledat heslo Depilátor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Depilátor například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Depilátor? resp. co označuje slovo Depilátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Depilátor, odpověď na dotaz co je to Depilátor?. Víte např. kdo to je Harlekýn? Znáte a víte kdo je Lubomír Kostelka? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Depilátor i v jiné kategorii než je sekce nástroje. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.