Co je to?
Definice odborného termínu, slova Depilátor. Co znamená pojem Depilátor z kategorie Nástroje?

Co je to Depilátor? Význam slova

Co znamená termín Depilátor? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Depilátor je označení pro všechny takové nástroje, kterými se odstraňují chloupky pouze na povrchu. Proto se sem řadí různé holicí strojky i klasická žiletka. Depilace má velice krátký efekt, pouze několik dní a poté se musí opakovat. Důvodem je to, že při této proceduře zůstává kořínek chloupku v pokožce a chloupek začne velice rychle znovu dorůstat. Vzhledem k tomu, že depilace je poměrně rychlá, ani častější opakování nezabere mnoho času. Na rozdíl od epilace se jedná o bezbolestný úkon, takže vzhledem k rychlosti i jednoduchosti jde o oblíbenou proceduru. Jedinou nevýhodou je značné dráždění pokožky a případné zarůstání chloupků. Depilátory mohu být různých typů. Podle druhu napájení lze rozlišit na přístroje bateriové, akumulátorové a síťové.
Podle místa použití se depilátory dělí na obličejové, tělové a na ty, které jsou určené pro intimní partie. Nejbezpečnější a velmi rychlé jsou elektrické depilátory, které však mohou chloupky vynechávat a mohou podráždit pokožku. Šetrnější jsou depilátory obličejové, ty jsou také menší a cenově přijatelné. Velmi rychlé je holení se žiletkami, je však potřeba zvolit ty kvalitní a popřípadě použít i pěnu na holení.


Co je to Depilátor? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Depilátor. Co znamená pojem Depilátor z kategorie Nástroje?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Depilátor? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Depilátor je v kategorii nástroje

Klíčová slova: wiki, heslo, terminologie, slovník, význam slova, definice pojmu, nástroje, přesný význam, formulace, popis, informace, definice, co to je, lexikon, termín, přesný výraz, význam pojmu, co je to Depilátor?


Pojem Depilátor je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Depilátor na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Depilátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Depilátor ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Depilátor na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Depilátor ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Depilátor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Depilátor například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Depilátor? resp. co se skrývá pod slovem Depilátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Depilátor, odpověď na dotaz co je to Depilátor?. Víte např. kdo to je Adam Sebastian Helcelet? Znáte a víte kdo je Ombudsman? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Depilátor v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je nástroje. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.