Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Lůžkoden. Co znamená pojem Lůžkoden z kategorie Lékařství?

Co to je Lůžkoden? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Lůžkoden?

Lůžkoden je pojmenování pro jednotku, která znamená jeden den pobytu pacienta na lůžku v nemocnici nebo jiném lůžkovém zdravotnickém zařízení.
Lůžkoden je využíván při stanovování finančních nákladů, které takovým pobytem vzniknou – náklady na energie a vodu, materiál a vybavení, budovu, mzdy personálu a další. Pojišťovna proplácí určitou vypočítanou částku právě na lůžkoden.


Odborný termín, výraz, slovo Lůžkoden. Co znamená pojem Lůžkoden z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Lůžkoden můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Lůžkoden je v sekci Lékařství

Klíčová slova: význam, popis, Lékařství, význam slova, Lékařství, termín, definice, pojem, význam pojmu, definice pojmu, terminologie, co je to Lůžkoden?, heslo, slovník, slovo, co to je, přesný význam, odborný výraz


Pojem Lůžkoden je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Lůžkoden lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Lůžkoden na Google.cz

Najít pojem Lůžkoden ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Lůžkoden ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Lůžkoden ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Lůžkoden ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lůžkoden ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Lůžkoden například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Lůžkoden? resp. jaký je význam pojmu Lůžkoden? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lůžkoden, odpověď na dotaz co je to Lůžkoden?. Víte např. kdo to je Tereza Martincová? Znáte a víte kdo je Vědátor? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..