Co je to?
Výraz, termín, definice slova Lůžkoden. Co znamená odborný pojem Lůžkoden z kategorie Lékařství?

Co je to Lůžkoden? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Lůžkoden

Lůžkoden je pojmenování pro jednotku, která znamená jeden den pobytu pacienta na lůžku v nemocnici nebo jiném lůžkovém zdravotnickém zařízení.
Lůžkoden je využíván při stanovování finančních nákladů, které takovým pobytem vzniknou – náklady na energie a vodu, materiál a vybavení, budovu, mzdy personálu a další. Pojišťovna proplácí určitou vypočítanou částku právě na lůžkoden.


Co je to Lůžkoden? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Lůžkoden. Co znamená odborný pojem Lůžkoden z kategorie Lékařství?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Lůžkoden je v sekci lékařství

Klíčová slova: terminologie, odborný výraz, lexikon, význam pojmu, slovník, informace, význam, definice, názvosloví, odborné názvosloví, co to je, přesný význam, formulace, popis, význam slova, termín, lékařství, heslo


Pojem Lůžkoden je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Lůžkoden v následujících vyhledávačích

Zkusit najít heslo Lůžkoden ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Lůžkoden ve Wikipedii

Vyhledat slovo Lůžkoden ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Lůžkoden ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Lůžkoden ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Lůžkoden ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lůžkoden například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste zjistili co znamená Lůžkoden? resp. jaký je význam slova Lůžkoden? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lůžkoden, odpověď na dotaz co je to Lůžkoden?. Víte např. kdo to je Tatjana Patitz? Znáte a víte kdo je Převor? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než lékařství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..