Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Lůžkoden. Co znamená pojem Lůžkoden z kategorie Lékařství?

Co to je Lůžkoden? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Lůžkoden

Lůžkoden je pojmenování pro jednotku, která znamená jeden den pobytu pacienta na lůžku v nemocnici nebo jiném lůžkovém zdravotnickém zařízení.
Lůžkoden je využíván při stanovování finančních nákladů, které takovým pobytem vzniknou – náklady na energie a vodu, materiál a vybavení, budovu, mzdy personálu a další. Pojišťovna proplácí určitou vypočítanou částku právě na lůžkoden.


Odborný termín, výraz, slovo Lůžkoden. Co znamená pojem Lůžkoden z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Lůžkoden? Pak se o ní podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Lůžkoden je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: význam, názvosloví, co je to Lůžkoden?, význam slova, Lékařství, význam pojmu, vysvětlení, heslo, přesný význam, odborný výraz, definice, přesný výraz, definice pojmu, synonymum, slovo, lexikon, formulace, termín


Pojem Lůžkoden je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz Lůžkoden ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Lůžkoden ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Lůžkoden ve Wikipedii

Vyhledat heslo Lůžkoden ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lůžkoden ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Lůžkoden na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lůžkoden například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Lůžkoden? resp. co vlastně znamená slovo Lůžkoden? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lůžkoden, odpověď na dotaz co je to Lůžkoden?. Víte např. kdo to je Pavel Poc? Znáte a víte kdo je Vědátor? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..