Co je to?
Definice odborného termínu, slova Libeček. Co znamená pojem Libeček z kategorie Rostliny?

Co je to Libeček? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Libeček

Libeček lékařský je aromatická rostlina, která může dorůst výšky 1 až 2 metrů a je využívána v gastonomii, a to jako koření. Využít se dají všechny části rostliny. Listy se přidávají do omáček, do salátů nebo do polévek. V lékařství se libeček využívá na úpravu trávení a má močopudný účinek. Přidává se do směsí bylinných čajů.


Co je to Libeček? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Libeček. Co znamená pojem Libeček z kategorie Rostliny?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Libeček sdílejte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Libeček je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: lexikon, význam, význam pojmu, co je to Libeček?, odborné názvosloví, pojem, co to je, názvosloví, Rostliny, definice, synonymum, termín, slovník, vysvětlení, terminologie, odborný výraz, formulace, Libeček


Pojem Libeček je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Libeček

Hledat pojem Libeček ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Libeček ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Libeček ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Libeček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Libeček na Youtube

Vyhledat výraz Libeček ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Libeček například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Libeček? resp. co se skrývá pod slovem Libeček? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Libeček, odpověď na dotaz co je to Libeček?. Víte např. kdo to je Lenoch? Znáte a víte kdo je Kmotr? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Rostliny). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.