Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ležák. Co znamená pojem Ležák z kategorie Nápoje?

Co to je Ležák? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Ležák

Ležák je název druhu piva, vyráběného spodním kvašením a stabilizovaného při nízké teplotě – mezi 8 až 14 stupni Celsia. Nízké teploty přispívají k jeho stabilizaci. Po vykvašení se ležák nechává alespoň měsíc uležet, odtud pochází i jeho označení.
Lze si vybírat mezi tmavými a světlými ležáky, světlý ležák patří k celosvětově nejoblíbenějším druhům piva. Hodnoty ve stupních se pohybují mezi 8 až 17. K nejznámějším druhům patří plzeňský nebo dortmundský typ, Bock, Kellerbier a další.


Co je to Ležák? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Ležák. Co znamená pojem Ležák z kategorie Nápoje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Ležák? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Ležák patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: terminologie, co je to Ležák?, co to je, význam pojmu, heslo, wiki, definice pojmu, Ležák, slovník, popis, Nápoje, co znamená, význam, lexikon, vysvětlení, synonymum, přesný výraz, odborné názvosloví


Pojem Ležák je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat slovo Ležák na Google.cz

Hledat videa s názvem Ležák na Youtube

Hledat termín Ležák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Ležák ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Ležák ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Ležák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ležák například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Ležák? resp. co se skrývá pod slovem Ležák? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ležák, odpověď na dotaz co je to Ležák?. Víte např. kdo to je Lakota? Znáte a víte kdo je Adam Mišík? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nápoje). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.