Co je to?
Odborný výraz, definice slova Messenger. Co znamená pojem Messenger z kategorie Software?

Co je to Messenger? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Messenger

Messenger je aplikace pro chytré mobilní telefony dostupná pro Android v Obchodě Play. Stažení je bezplatné. Aplikace slouží k posílání zpráv podobně jako SMS, ale její výhodou je, že není třeba platit za každou jednotlivou zprávu ve smyslu sazby jako za 1 SMS, neboť Messenger využívá stávající datový tarif.


Co je to Messenger? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Messenger. Co znamená pojem Messenger z kategorie Software?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Messenger se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: synonymum, popis, přesný význam, přesný výraz, lexikon, význam, slovo, wiki, heslo, vysvětlení, informace, Software, slovník, co je to Messenger?, termín, co znamená, Messenger, Software


Pojem Messenger je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Messenger zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít slovo Messenger ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Messenger na Google.cz

Hledat videa s názvem Messenger na Youtube

Zkusit najít heslo Messenger ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Messenger ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Messenger ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Messenger například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Messenger? resp. jaký je přesný význam slova Messenger? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Messenger, odpověď na dotaz co je to Messenger?. Víte např. kdo to je Miroslav Žbirka? Znáte a víte kdo je John Travolta? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Software. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.