Co je to?
Odborný výraz, definice slova Messenger. Co znamená pojem Messenger z kategorie Software?

Co je to Messenger? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Messenger?

Messenger je aplikace pro chytré mobilní telefony dostupná pro Android v Obchodě Play. Stažení je bezplatné. Aplikace slouží k posílání zpráv podobně jako SMS, ale její výhodou je, že není třeba platit za každou jednotlivou zprávu ve smyslu sazby jako za 1 SMS, neboť Messenger využívá stávající datový tarif.


Co je to Messenger? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Messenger. Co znamená pojem Messenger z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Messenger? Pak se o ní podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Messenger patří do sekce Software

Klíčová slova: popis, slovník, termín, heslo, informace, formulace, synonymum, význam pojmu, definice pojmu, význam, terminus technicus, Messenger, Software, přesný význam, odborný výraz, definice, lexikon, přesný výraz


Pojem Messenger je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Messenger ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Messenger ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Messenger ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Messenger ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Messenger ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Messenger na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Messenger například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Messenger? resp. co vlastně znamená slovo Messenger? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Messenger, odpověď na dotaz co je to Messenger?. Víte např. kdo to je Lazebník? Znáte a víte kdo je John Travolta? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Software). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.