Co je to?
Definice výrazu Perlinka. Co znamená odborný pojem Perlinka z kategorie Materiály?

Co to je Perlinka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Perlinka

Perlinka je jedním z hojně využívaných stavebních materiálů. Jedná se o mřížkovou armovací laminovanou tkaninu, vyrobenou ze skelných vláken.
Perlinka má dlouhou životnost a je značně odolná a pružná, disponuje vysokou tahovou pevnosti. Proto ji lze využít v exteriérech i interiérech. Hodí se především k vyztužování stěrkových hmot, stavebních lepidel, omítek, zateplovacích systémů, podlah a podobně.


Co je to Perlinka? Význam slova, termín, Definice výrazu Perlinka. Co znamená odborný pojem Perlinka z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Perlinka s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Perlinka patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: co to je, Materiály, Materiály, synonymum, názvosloví, popis, Perlinka, informace, přesný výraz, lexikon, co znamená, význam slova, terminologie, pojem, heslo, definice pojmu, definice, termín


Pojem Perlinka je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít termín Perlinka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Perlinka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Perlinka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Perlinka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Perlinka ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Perlinka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Perlinka například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Perlinka? resp. co vlastně znamená slovo Perlinka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Perlinka, odpověď na dotaz co je to Perlinka?. Víte např. kdo to je Ivan Hlas? Znáte a víte kdo je Premiér? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Materiály). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.