Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bohémský život. Co znamená pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Co to je Bohémský život? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Bohémský život?

Bohémský život Je způsob života, který není tradiční a je značně neuspořádaný. Je typický především pro umělce. Původně se jednalo o francouzské slovo z 19. století, označující situaci,kdy se mladí umělci chtěli přiblížit Cikánům a stěhovali se do blízkosti jejich společenství. Cikáni měli být původem z Bohemie.
Pro bohémský život jsou typické večírky, větší společnost, alkoholizmus, užívání drog, otevřený sex, užívání si a osobitý názor na politiku.

Co je to Bohémský život? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bohémský život. Co znamená pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Bohémský život? Pak se o ní podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Bohémský život patří do sekce Různé

Klíčová slova: Různé, co znamená, slovo, Bohémský život, lexikon, termín, popis, formulace, názvosloví, vysvětlení, definice pojmu, pojem, definice, synonymum, význam slova, odborný výraz, Různé, terminus technicus


Pojem Bohémský život je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bohémský život ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Bohémský život ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Bohémský život ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Bohémský život ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Bohémský život ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Bohémský život ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohémský život například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Bohémský život? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Bohémský život? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bohémský život, odpověď na dotaz co je to Bohémský život?. Víte např. kdo to je David Rockefeller? Znáte a víte kdo je Geront? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Různé). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.