Co je to?
Definice výrazu, termínu Bohémský život. Co znamená odborný pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Co je Bohémský život? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Bohémský život?

Bohémský život Je způsob života, který není tradiční a je značně neuspořádaný. Je typický především pro umělce. Původně se jednalo o francouzské slovo z 19. století, označující situaci,kdy se mladí umělci chtěli přiblížit Cikánům a stěhovali se do blízkosti jejich společenství. Cikáni měli být původem z Bohemie.
Pro bohémský život jsou typické večírky, větší společnost, alkoholizmus, užívání drog, otevřený sex, užívání si a osobitý názor na politiku.

Co je to Bohémský život? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Bohémský život. Co znamená odborný pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Bohémský život je v kategorii různé

Klíčová slova: co to je, co je to Bohémský život?, přesný výraz, synonymum, různé, pojem, termín, co znamená, odborný výraz, wiki, význam pojmu, slovník, význam slova, lexikon, heslo, formulace, informace, různé


Pojem Bohémský život je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Bohémský život lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Bohémský život ve Wikipedii

Hledat pojem Bohémský život ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bohémský život ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Bohémský život ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat frázi Bohémský život na Google obrázcích

Vyhledat výraz Bohémský život ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohémský život například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Teď už víte co znamená slovo Bohémský život? resp. co znamená výraz Bohémský život? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bohémský život, odpověď na dotaz co je to Bohémský život?. Víte např. kdo to je Jozef Síkela? Znáte a víte kdo je Franz Kafka? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než různé. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.