Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bohémský život. Co znamená odborný pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Co je to Bohémský život? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Bohémský život?

Bohémský život Je způsob života, který není tradiční a je značně neuspořádaný. Je typický především pro umělce. Původně se jednalo o francouzské slovo z 19. století, označující situaci,kdy se mladí umělci chtěli přiblížit Cikánům a stěhovali se do blízkosti jejich společenství. Cikáni měli být původem z Bohemie.
Pro bohémský život jsou typické večírky, větší společnost, alkoholizmus, užívání drog, otevřený sex, užívání si a osobitý názor na politiku.

Co je to Bohémský život? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bohémský život. Co znamená odborný pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Bohémský život? Pak se o ní podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Bohémský život je v kategorii různé

Klíčová slova: formulace, odborné názvosloví, různé, co to je, vysvětlení, definice, terminus technicus, přesný výraz, lexikon, význam pojmu, popis, názvosloví, informace, Bohémský život, co znamená, termín, slovník, odborný výraz


Pojem Bohémský život je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Bohémský život lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Bohémský život ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Bohémský život ve Wikipedii

Vyhledat slovo Bohémský život ve Wikislovníku

Vyhledat termín Bohémský život ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bohémský život ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Bohémský život ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohémský život například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste zjistili jaká je definice slova Bohémský život? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Bohémský život? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bohémský život, odpověď na dotaz co je to Bohémský život?. Víte např. kdo to je Adiktolog? Znáte a víte kdo je Gurmán? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Bohémský život hledat i v jiných kategoriích (než různé) Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.