Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bohémský život. Co znamená pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Co to je Bohémský život? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Bohémský život?

Bohémský život Je způsob života, který není tradiční a je značně neuspořádaný. Je typický především pro umělce. Původně se jednalo o francouzské slovo z 19. století, označující situaci,kdy se mladí umělci chtěli přiblížit Cikánům a stěhovali se do blízkosti jejich společenství. Cikáni měli být původem z Bohemie.
Pro bohémský život jsou typické večírky, větší společnost, alkoholizmus, užívání drog, otevřený sex, užívání si a osobitý názor na politiku.

Co je to Bohémský život? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bohémský život. Co znamená pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Bohémský život můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Bohémský život je v sekci Různé

Klíčová slova: odborné názvosloví, význam, Bohémský život, synonymum, co znamená, Různé, význam pojmu, slovo, termín, lexikon, názvosloví, formulace, informace, terminologie, definice, heslo, význam slova, přesný výraz


Pojem Bohémský život je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Bohémský život

Hledat videa s názvem Bohémský život na Youtube

Vyhledat pojem Bohémský život ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Bohémský život ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Bohémský život ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bohémský život ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Bohémský život ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohémský život například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Bohémský život? resp. jaká je definice termínu Bohémský život? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bohémský život, odpověď na dotaz co je to Bohémský život?. Víte např. kdo to je Kvalitář? Znáte a víte kdo je Geront? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Bohémský život i v jiných kategoriích (než Různé). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.