Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bohémský život. Co znamená pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Co to je Bohémský život? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Bohémský život?

Bohémský život Je způsob života, který není tradiční a je značně neuspořádaný. Je typický především pro umělce. Původně se jednalo o francouzské slovo z 19. století, označující situaci,kdy se mladí umělci chtěli přiblížit Cikánům a stěhovali se do blízkosti jejich společenství. Cikáni měli být původem z Bohemie.
Pro bohémský život jsou typické večírky, větší společnost, alkoholizmus, užívání drog, otevřený sex, užívání si a osobitý názor na politiku.


Co je to Bohémský život? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bohémský život. Co znamená pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Bohémský život je v sekci Různé

Klíčová slova: Různé, Bohémský život, terminus technicus, popis, odborný výraz, význam pojmu, informace, heslo, lexikon, vysvětlení, slovo, pojem, názvosloví, termín, co je to Bohémský život?, co znamená, definice pojmu, přesný výraz


Pojem Bohémský život je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít pojem Bohémský život ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Bohémský život na Youtube

Hledat termín Bohémský život na Google.cz

Vyhledat termín Bohémský život ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bohémský život ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Bohémský život ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohémský život například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Bohémský život? resp. co znamená Bohémský život? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bohémský život, odpověď na dotaz co je to Bohémský život?. Víte např. kdo to je Jiří Růžička? Znáte a víte kdo je Brahmá? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Různé). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.