Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bohémský život. Co znamená pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Co to je Bohémský život? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Bohémský život?

Bohémský život Je způsob života, který není tradiční a je značně neuspořádaný. Je typický především pro umělce. Původně se jednalo o francouzské slovo z 19. století, označující situaci,kdy se mladí umělci chtěli přiblížit Cikánům a stěhovali se do blízkosti jejich společenství. Cikáni měli být původem z Bohemie.
Pro bohémský život jsou typické večírky, větší společnost, alkoholizmus, užívání drog, otevřený sex, užívání si a osobitý názor na politiku.


Co je to Bohémský život? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bohémský život. Co znamená pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Bohémský život s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Bohémský život je v kategorii Různé

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, definice, názvosloví, wiki, Různé, přesný význam, terminus technicus, popis, význam, odborný výraz, slovo, co znamená, význam pojmu, pojem, formulace, co je to Bohémský život?, heslo


Pojem Bohémský život je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Bohémský život ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Bohémský život na Youtube

Najít heslo Bohémský život ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Bohémský život ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Bohémský život na Google.cz

Najít termín Bohémský život ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohémský život například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Bohémský život? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Bohémský život? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bohémský život, odpověď na dotaz co je to Bohémský život?. Víte např. kdo to je John Lennon? Znáte a víte kdo je Brahmá? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Různé. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.