Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bohémský život. Co znamená pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Co to je Bohémský život? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Bohémský život?

Bohémský život Je způsob života, který není tradiční a je značně neuspořádaný. Je typický především pro umělce. Původně se jednalo o francouzské slovo z 19. století, označující situaci,kdy se mladí umělci chtěli přiblížit Cikánům a stěhovali se do blízkosti jejich společenství. Cikáni měli být původem z Bohemie.
Pro bohémský život jsou typické večírky, větší společnost, alkoholizmus, užívání drog, otevřený sex, užívání si a osobitý názor na politiku.

Co je to Bohémský život? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bohémský život. Co znamená pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Bohémský život se nachází v kategorii Různé

Klíčová slova: co znamená, definice pojmu, co je to Bohémský život?, terminologie, slovo, pojem, přesný význam, informace, Bohémský život, lexikon, význam pojmu, heslo, synonymum, význam slova, wiki, vysvětlení, Různé, Různé


Pojem Bohémský život je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít pojem Bohémský život ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Bohémský život na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bohémský život ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Bohémský život ve Wikipedii

Hledat výraz Bohémský život ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Bohémský život ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohémský život například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Bohémský život? resp. co znamená výraz Bohémský život? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bohémský život, odpověď na dotaz co je to Bohémský život?. Víte např. kdo to je Jan Zahradil? Znáte a víte kdo je Režisér? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Bohémský život hledat i v jiných kategoriích (než Různé) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.