Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bohémský život. Co znamená odborný pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Co je to Bohémský život? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Bohémský život?

Bohémský život Je způsob života, který není tradiční a je značně neuspořádaný. Je typický především pro umělce. Původně se jednalo o francouzské slovo z 19. století, označující situaci,kdy se mladí umělci chtěli přiblížit Cikánům a stěhovali se do blízkosti jejich společenství. Cikáni měli být původem z Bohemie.
Pro bohémský život jsou typické večírky, větší společnost, alkoholizmus, užívání drog, otevřený sex, užívání si a osobitý názor na politiku.

Co je to Bohémský život? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bohémský život. Co znamená odborný pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Bohémský život? Pak se o ní podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Bohémský život patří do sekce různé

Klíčová slova: formulace, synonymum, Bohémský život, popis, odborné názvosloví, co znamená, význam, wiki, odborný výraz, přesný výraz, definice pojmu, význam pojmu, přesný význam, heslo, různé, vysvětlení, slovník, termín


Pojem Bohémský život je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít výraz Bohémský život ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bohémský život ve Wikimedia Commons

Najít heslo Bohémský život ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Bohémský život ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bohémský život ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Bohémský život ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohémský život například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Bohémský život? resp. co se skrývá pod slovem Bohémský život? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bohémský život, odpověď na dotaz co je to Bohémský život?. Víte např. kdo to je Tunelář? Znáte a víte kdo je Hana Vagnerová? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Bohémský život i v jiných kategoriích (než různé). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.