Co je to?
Definice výrazu Bohémský život. Co znamená odborný pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Co je Bohémský život? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Bohémský život?

Bohémský život Je způsob života, který není tradiční a je značně neuspořádaný. Je typický především pro umělce. Původně se jednalo o francouzské slovo z 19. století, označující situaci,kdy se mladí umělci chtěli přiblížit Cikánům a stěhovali se do blízkosti jejich společenství. Cikáni měli být původem z Bohemie.
Pro bohémský život jsou typické večírky, větší společnost, alkoholizmus, užívání drog, otevřený sex, užívání si a osobitý názor na politiku.

Co je to Bohémský život? Význam slova, termín, Definice výrazu Bohémský život. Co znamená odborný pojem Bohémský život z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Bohémský život můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Bohémský život je v sekci různé

Klíčová slova: termín, co to je, co znamená, wiki, definice pojmu, význam slova, odborné názvosloví, formulace, odborný výraz, lexikon, Bohémský život, různé, definice, význam pojmu, co je to Bohémský život?, přesný výraz, heslo, vysvětlení


Pojem Bohémský život je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Bohémský život v dalších zdrojích

Najít slovo Bohémský život ve Wikislovníku

Najít pojem Bohémský život ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Bohémský život ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Bohémský život ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Bohémský život na Google.cz

Zkusit najít termín Bohémský život ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohémský život například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě nyní již víte jaký je význam slova Bohémský život? resp. jaký je význam pojmu Bohémský život? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bohémský život, odpověď na dotaz co je to Bohémský život?. Víte např. kdo to je Bednář? Znáte a víte kdo je Erich Raeder? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než různé). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.