Co je to?
Definice výrazu Hybridní televize. Co znamená odborný pojem Hybridní televize z kategorie Technika?

Co to je Hybridní televize? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Hybridní televize?

Hybridní televize kombinuje televizní vysílání s širokopásmovým internetem. Cílem je dosáhnout interaktivních služeb v přístrojích různých značek, aby použití bylo univerzální a divák nemusel vždy zjišťovat, které služby mu budou fungovat a které naopak nebude moci využívat.
Pro hybridní televizi je potřeba vlastnit patřičný přijímač, set top box a připojení k internetu.


Co je to Hybridní televize? Význam slova, termín, Definice výrazu Hybridní televize. Co znamená odborný pojem Hybridní televize z kategorie Technika?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Hybridní televize je v sekci Technika

Klíčová slova: synonymum, lexikon, co znamená, definice pojmu, terminologie, Technika, termín, terminus technicus, názvosloví, význam pojmu, vysvětlení, pojem, informace, formulace, heslo, Technika, přesný význam, popis


Pojem Hybridní televize je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Hybridní televize ve Wikipedii

Hledat výraz Hybridní televize ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Hybridní televize ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Hybridní televize na Youtube

Najít slovo Hybridní televize ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hybridní televize ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Hybridní televize například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Hybridní televize? resp. co vlastně znamená slovo Hybridní televize? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hybridní televize, odpověď na dotaz co je to Hybridní televize?. Víte např. kdo to je Hasan Nasralláh? Znáte a víte kdo je Kardinál? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Technika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.