Co je to?
Definice výrazu Hybridní televize. Co znamená odborný pojem Hybridní televize z kategorie Technika?

Co to je Hybridní televize? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Hybridní televize?

Hybridní televize kombinuje televizní vysílání s širokopásmovým internetem. Cílem je dosáhnout interaktivních služeb v přístrojích různých značek, aby použití bylo univerzální a divák nemusel vždy zjišťovat, které služby mu budou fungovat a které naopak nebude moci využívat.
Pro hybridní televizi je potřeba vlastnit patřičný přijímač, set top box a připojení k internetu.


Co je to Hybridní televize? Význam slova, termín, Definice výrazu Hybridní televize. Co znamená odborný pojem Hybridní televize z kategorie Technika?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Hybridní televize s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Hybridní televize je v kategorii Technika

Klíčová slova: lexikon, odborný výraz, synonymum, názvosloví, definice, definice pojmu, vysvětlení, Technika, formulace, slovník, heslo, terminus technicus, přesný výraz, co znamená, slovo, odborné názvosloví, co to je, Hybridní televize


Pojem Hybridní televize je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Hybridní televize

Hledat videa s názvem Hybridní televize na Youtube

Zkusit najít pojem Hybridní televize ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hybridní televize ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Hybridní televize ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Hybridní televize ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Hybridní televize na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hybridní televize například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Hybridní televize? resp. jaký je přesný význam slova Hybridní televize? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hybridní televize, odpověď na dotaz co je to Hybridní televize?. Víte např. kdo to je Vymaštěnec? Znáte a víte kdo je Kardinál? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Technika. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.