Co je to?
Definice výrazu Hybridní televize. Co znamená odborný pojem Hybridní televize z kategorie Technika?

Co to je Hybridní televize? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Hybridní televize?

Hybridní televize kombinuje televizní vysílání s širokopásmovým internetem. Cílem je dosáhnout interaktivních služeb v přístrojích různých značek, aby použití bylo univerzální a divák nemusel vždy zjišťovat, které služby mu budou fungovat a které naopak nebude moci využívat.
Pro hybridní televizi je potřeba vlastnit patřičný přijímač, set top box a připojení k internetu.


Co je to Hybridní televize? Význam slova, termín, Definice výrazu Hybridní televize. Co znamená odborný pojem Hybridní televize z kategorie Technika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Hybridní televize? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Hybridní televize patří do sekce Technika

Klíčová slova: význam slova, informace, lexikon, heslo, co je to Hybridní televize?, Technika, terminus technicus, odborné názvosloví, synonymum, pojem, Hybridní televize, definice pojmu, význam, názvosloví, definice, Technika, přesný výraz, vysvětlení


Pojem Hybridní televize je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hybridní televize ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hybridní televize ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Hybridní televize ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Hybridní televize na Google.cz

Hledat termín Hybridní televize ve vyhledávači Qwant

Najít termín Hybridní televize ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hybridní televize například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Hybridní televize? resp. co to je Hybridní televize? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hybridní televize, odpověď na dotaz co je to Hybridní televize?. Víte např. kdo to je Likvidátor? Znáte a víte kdo je Bookmaker? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Technika). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.