Co je to?
Výraz, termín, definice slova Větný ekvivalent. Co znamená odborný pojem Větný ekvivalent z kategorie Český jazyk?

Co je Větný ekvivalent?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Větný ekvivalent

Větný ekvivalent je gramatický pojem. Jedná se o vyjádření stejné nebo podobné hodnoty, jakou má věta. Jako větný ekvivalent může být označena také jmenná věta nebo větná konstrukce.
Základem takového vyjádření bývá podstatné jméno, přídavné jméno, příslovce, částice nebo citoslovce. Není zde podmět nebo přísudek, jedná se o pouhá slova, slovní spojení, příkazy, zákazy či názvy.


Co je to Větný ekvivalent? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Větný ekvivalent. Co znamená odborný pojem Větný ekvivalent z kategorie Český jazyk?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici pojmu Větný ekvivalent sdílejte s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Větný ekvivalent je v kategorii Český jazyk

Klíčová slova: co je to Větný ekvivalent?, co to je, slovo, přesný význam, vysvětlení, pojem, význam slova, Český jazyk, heslo, terminologie, Větný ekvivalent, význam, wiki, slovník, terminus technicus, popis, formulace, Český jazyk


Pojem Větný ekvivalent je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Větný ekvivalent

Zkusit najít pojem Větný ekvivalent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Větný ekvivalent ve Wikimedia Commons

Hledat termín Větný ekvivalent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Větný ekvivalent na Google obrázcích

Hledat slovo Větný ekvivalent ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Větný ekvivalent ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Větný ekvivalent například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Z předchozího textu jste se dozvěděli co znamená Větný ekvivalent? resp. co znamená výraz Větný ekvivalent? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Větný ekvivalent, odpověď na dotaz co je to Větný ekvivalent?. Víte např. kdo to je Stephen Hawking? Znáte a víte kdo je Věrozvěst? Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v Český jazyk. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie Český jazyk, mě mně, větný ekvivalent, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.