Co je to?
Výraz, termín, definice slova Větný ekvivalent. Co znamená odborný pojem Větný ekvivalent z kategorie Český jazyk?

Co je to Větný ekvivalent? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Větný ekvivalent

Větný ekvivalent je gramatický pojem. Jedná se o vyjádření stejné nebo podobné hodnoty, jakou má věta. Jako větný ekvivalent může být označena také jmenná věta nebo větná konstrukce.
Základem takového vyjádření bývá podstatné jméno, přídavné jméno, příslovce, částice nebo citoslovce. Není zde podmět nebo přísudek, jedná se o pouhá slova, slovní spojení, příkazy, zákazy či názvy.


Co je to Větný ekvivalent? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Větný ekvivalent. Co znamená odborný pojem Větný ekvivalent z kategorie Český jazyk?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Větný ekvivalent) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Větný ekvivalent patří do kategorie Český jazyk

Klíčová slova: popis, slovo, význam, formulace, synonymum, vysvětlení, wiki, přesný význam, Český jazyk, informace, definice pojmu, Větný ekvivalent, co znamená, lexikon, přesný výraz, termín, heslo, Český jazyk


Pojem Větný ekvivalent je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Větný ekvivalent lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Větný ekvivalent na Google.cz

Hledat videa s názvem Větný ekvivalent na Youtube

Zkusit najít heslo Větný ekvivalent ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Větný ekvivalent ve Wikimedia Commons

Hledat termín Větný ekvivalent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Větný ekvivalent ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Větný ekvivalent například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste zjistili co znamená Větný ekvivalent? resp. jaký je význam slova Větný ekvivalent? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Větný ekvivalent, odpověď na dotaz co je to Větný ekvivalent?. Víte např. kdo to je Kardinál? Znáte a víte kdo je Kobe Bryant? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Větný ekvivalent hledat i v jiných kategoriích (než Český jazyk) Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.